вівторок, 31 травня 2016 р.


Скадовський підприємець Оксана Лебедєва отримала фінансування на розвиток бізнесу за підтримки сервісу мікрокредитування ПриватБанку «КУБ»

Снимок экрана от 2016-05-31 15:55:09.png



На початку квітня ПриватБанк запустив принципово новий для України сервіс «Кредити українському бізнесу». У рамках проекту «КУБ» підприємці отримали можливість залучити кошти для розвитку власного малого бізнесу, при цьому вкласти гроші у виробництво може будь-який житель України.


Першою представницею Херсонщини, яка отримала фінансування за допомоги сервісу мікрокредитування «КУБ», стала скадовський приватний підприємець Оксана Лебедєва. Маючи 8-річний досвід роботи в бізнесі та 2 магазини “Околиця”, вона розмістила на сайті kub.pb.ua інформацію про потребу закупити спеціальне кондитерське та холодильне обладнання, а також найняти професіонального кондитера - аби відкрити кондитерський відділ і задовольнити потреби покупців. Для розширення магазину було зібрано 60 тисяч гривень - причому відбулося це досить швидко.
 
 
- Про новий сервіс я дізналася від керівника Скадовського відділення ПриватБанку Романа Кондрашова, - говорить підприємець Оксана Лебедєва. - Мене зацікавила можливість залучити недорогі ресурси, під менший відсоток, ніж кредитування. Такий сервіс -  як ковток свіжого повітря для малого та середнього бізнесу. Нам дуже потрібні інвестиції, які надають змогу стати на власні ноги і розвиватися.


Серед проектів, які на сьогоднішній день заявлені в сервісі «КУБ», лідирують малі підприємства та підприємці, що займаються виробництвом товарів. У трійці лідерів також торгівля непродовольчими товарами і будівництво.


Як повідомляє прес-служба ПриватБанку в Херсонській області, проект КУБ цілком спрямований на підтримку малого бізнесу, підприємець отримує максимум підтримки, банкіри проводять необхідні консультації та навчання, а уточнити будь-яке питання в онлайн-режимі можна на сайті «Кредити українському бізнесу».


- Завдяки новим сервісам мікрокредитування велика кількість тих, хто через зміни в економіці не може знайти роботу в традиційних галузях, спробують створити власний бізнес і гідно утримувати себе і свої сім'ї, - говорить керівник напряму «Малий і середній бізнес» ПриватБанку Олександр Ніколенко. - А головне, що «КУБ» стане для підприємців чудовою школою ведення бізнесу, адже банк планує надавати консультаційну підтримку учасникам проекту на всіх етапах його реалізації.


На даний момент підтримку знайшли вже 156 проектів - за допомоги першої в Україні платформи народного кредитування малого бізнесу вони були профінансовані на загальну суму 20 891 000 грн.


ПриватБанк дарує мрії 

 

 

В Україні стартувала нова акція «ПриватБанк дарує мрію», учасником якої може стати будь-який клієнт банку, що користується послугою накопичення «Скарбничка». Щоб отримати шанс на реалізацію своєї мрії, потрібно лише підключити послугу «Скарбничка», встановити мету накопичення та зареєструватися на спеціальній сторінці акції http://mria.pb.ua
«У кожного з нас є мрія: хтось мріє змінити машину, хтось – поїхати в Європу, інший хоче закінчити тривалий ремонт у квартирі, – говорить перший заступник голови правління ПриватБанку Олег Гороховський. – Мрії нам потрібні, щоб бачити напрямок, у якому варто рухатися. Саме тому ми виконаємо мрії 20 щасливців у рамках нашої нової акції».
Нова акція ПриватБанку стартувала в травні й триватиме до кінця серпня. Щомісяця в період дії акції випадковим чином будуть визначатися 5 переможців, які отримають цінні подарунки від ПриватБанку.

Підключити послугу накопичення «Скарбничка» можна будь-яким зручним способом: на сайті www.kopi.pb.ua, через мобільний додаток «Скарбничка», в Інтернет-банку Приват24, через термінал самообслуговування або банкомат ПриватБанку, у відділенні банку, за номером 3700.

«Скарбничка» – це дуже зручний сервіс, що дозволяє клієнтам ПриватБанку легко та непомітно накопичити гроші: відкладаючи гроші з кожного надходження на картку, з кожної витрати з картки, округляючи витрати до 1 або 10 грн (решта на «Скарбничку») або регулярним переказом фіксованої суми раз на місяць. Новий спосіб накопичення «Округлення залишку картки» дає можливість автоматично в кінці кожного дня округляти баланс картки до 10 або 100 грн.

Користувачі смартфонів можуть користуватися мобільним додатком «Скарбничка» для Android та iOS. Додаток дозволяє бачити, скільки грошей уже зібрано, зручно налаштовувати умови накопичення, а також переглядати суми поповнення за місяць чи півроку.

Дніпропетровський школяр став українським фінансовим генієм року

Випускника дніпропетровської школи № 118 Девіда Езекелі визнано фінансовим генієм 2016 року серед українських школярів. За перемогу в національній фінансовій олімпіаді школяр отримав 50 000 гривень на подальше навчання. У цілому ж в олімпіаді взяли участь діти з 268 українських міст і сіл.



25 травня в Дніпропетровську визначали фінансового генія року серед випускників загальноосвітніх шкіл. У фіналі всеукраїнської економічної олімпіади «Фінансовий геній», яку вже четвертий рік поспіль проводить ЮніорБанк, боролися 18 юних фінансистів, які отримали максимальну кількість балів у першому турі змагання. Переможцем олімпіади «Фінансовий геній» та власником головного призу 50 000 гривень на оплату навчання у виші став випускник дніпропетровської школи № 118 Девід Езекелі.



«Я дуже радий, що став переможцем, оскільки планую вступати на вечірнє відділення вишу, де немає бюджетного фінансування, і відразу ж після школи йти працювати, мабуть, у ПриватБанк, – говорить переможець «Фінансового генія». – Вчитися в транспортному університеті, бути пов’язаним із залізницею – моя дитяча мрія, а керування підприємством і проектний менеджмент – це те, чим я захоплююсь і зараз займаюсь».

Замість аркушів паперу й ручок учасники «Фінансового генія» використовують ноутбуки та планшети, а звичні тести та завдання замінюють бізнес-кейси, розроблені топ-менеджерами банку. У фіналі олімпіади школярі запропонували свої проекти розвитку ЮніорБанку та пройшли захопливий командний квест поверхами головного офісу ПриватБанку. І нарешті – оголошення переможця, вручення призів і подарунків генеральним заступником голови правління ПриватБанку Юрієм Пікушем.



«Сьогодні школярі набагато краще за батьків розбираються в нових технологіях, активно користуються смартфонами. Багато наших послуг, мобільних додатків як раз орієнтовані на молоде покоління, – говорить Юрій Пікуш. – Звичайно, я запрошую всіх юних фінансистів після закінчення навчання на роботу до банку, й обов’язково, коли будете вчитися, попрацюйте в Контакт-центрі, це допоможе вам навчитися комунікувати з людьми».



Усього ж за право вважатися фінансовим генієм цього року змагалася майже 1 000 випускників шкіл з 268 населених пунктів України. «Фінансовий геній – 2016» став і рекордсменом за успішним виконанням конкурсних завдань, рівень складності яких, до речі, не завжди під силу навіть студентам економічних вишів. Завдання першого туру олімпіади успішно виконали 258 учасників, а до фіналу олімпіади увійшли 20 випускників, які набрали максимально можливі 80 конкурсних балів.



Четверта всеукраїнська економічна олімпіада для випускників середніх шкіл «Фінансовий геній» стартувала 1 лютого. На відміну від академічних шкільних олімпіад, у «Фінансовому генії» можуть брати участь випускники будь-якої української школи. Протягом трьох тижнів через Інтернет конкурсанти повинні були виконати тести та завдання на різні теми з економіки, фінансів, банківської справи. Після виконання тестів і вирішення задач усім учасникам «Фінансового генія» нараховувалися конкурсні бали, за сумою яких найкращі олімпійці увійшли до фіналу.

Освітня програма «ЮніорБанк» стартувала в Україні в 2009 році. Сьогодні ЮніорБанк об’єднує понад 500 000 школярів. У рамках проекту ПриватБанк не тільки надає можливість безкоштовного практичного навчання економіки та фінансів для дітей і підлітків, але й підтримує спортивний рух і програми здорового способу життя школярів. Національна програма фінансової грамотності «ЮніорБанк» принципово відрізняється від звичних шкільних програм і курсів. Перш за все, це захопливий, цікавий матеріал, мультфільми, презентації, ігри. Унікальна пластикова Картка Юніора, що випускається за згодою та під контролем батьків, дає можливість користуватися «дорослими» можливостями та банківськими послугами.

З початку року ПриватБанк знешкодив 240 кібершахраїв

З початку 2016 року Службою безпеки ПриватБанку припинили діяльність 240 кібершахраїв, які намагалися використовувати сучасні технічні та технологічні можливості для несанкціонованого доступу до рахунків і коштів клієнтів.

Як повідомила прес-служба банку, за всіма випадками кіберполіцією відкрито кримінальні провадження. Понад 150 шахраїв виявлено та затримано поліцією, з них 73 уже осуджено, у тому числі 46 – до реальних строків позбавлення волі.

«Проти шахраїв у банку працює одна з найбільш сучасних систем антифроду, що в більшості випадків виявляє та зупиняє діяльність шахраїв ще до того, як вони можуть отримати доступ до карток клієнтів, – відзначає керівник Служби безпеки ПриватБанку Станіслав Крижановський. – Якщо ж клієнти банку так чи інакше «допомогли» шахраям, які користуються прийомами соціальної інженерії, ми робимо все можливе, щоб заблокувати можливість використання викрадених коштів, установити шахраїв і передати матеріали в поліцію».

За інформацією Служби безпеки банку, у Харківській області судом присуджено 5 років тюремного ув’язнення з конфіскацією майна двом шахраям, що підступно змусили ввести в банкоматі фальшиві дані авторизації власника платіжної картки банку. Після отримання інформації про несанкціоновані операції з карткою банкіри не тільки заблокували рахунки шахраїв, але й змогли встановити їхнє місцезнаходження та передати поліції.

За даними ПриватБанку, минулого року співробітники Служби безпеки банку, взаємодіючи з правоохоронними органами, зупинили діяльність 1 477 кібершахраїв, з яких 387 уже засуджено на різноманітні строки тюремного ув’язнення.

понеділок, 30 травня 2016 р.

Клієнти Bigl.ua освоюють доставку в поштомати ПриватБанку

Клієнти найбільшого українського онлайн-маркету Bigl.ua тепер можуть не шукати офіси поштових компаній і не чекати на кур’єра з покупками. Bigl.ua і ПриватБанк запустили доставку товарів у понад 1 400 поштоматів у відділеннях ПриватБанку в усіх регіонах України. Щоб вибрати відділення банку, в якому можна забрати товар, достатньо зазначити адресу найближчого поштомата під час оформлення покупки. У разі отримання товарів у поштоматах оплатити їх вартість можна карткою буквально за кілька секунд.

«Поштомати – найбільш доступний і швидкий спосіб отримання покупок в інтернет-магазинах, – упевнений керівник напрямку «Споживче кредитування» ПриватБанку Андрій Ковтун. – Якщо Ваш покупець отримує невелику посилку, навряд чи йому сподобається витрачати зайвий час і стояти в черзі разом з одержувачами великогабаритних вантажів, доставка в поштомати – це ідеальний сервіс для роздрібної онлайн-торгівлі».

Коли посилку доставлено в поштомат, одержувачу надходить SMS-повідомлення та електронний лист на e-mail. Після цього посилку можна забрати, підтвердивши свою особу через термінал самообслуговування за допомогою платіжної картки ПриватБанку чи ввівши номер телефону на сенсорному екрані.

Количество платежей, совершаемых через Херсонский филиал ПриватБанка, увеличилось в полтора раза


Все больше херсонцев и жителей области убеждаются в том, что сегодня для совершения платежей нет необходимости покидать квартиру или офис и стоять в очереди. Процедура оплаты коммунальных и других услуг занимает несколько минут - а наиболее удобный и выгодный сервис по дистанционной оплате за воду, газ, электроэнергию, телевидение и многое другое предоставляет ПриватБанк.

%D0%A1%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BE%D0%BA+%D1%8D%D0%BA%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B0+%D0%BE%D1%82+2015-08-12+16%3A46%3A36.png


С начала года жители Херсона совершили более 600 тысяч коммунальных платежей через сервисы ПриватБанка - это в 1,5 раза больше по сравнению с аналогичным периодом прошлого года. В денежном эквиваленте общая сумма платежей составила более 200 миллионов гривен, в 1,5 раза превысив показатели 2015 года.


На сайте privat24.ua (раздел «Мои платежи») можно просмотреть информацию о задолженности за жилищно-коммунальные услуги и тут же совершить платеж с помощью банковской карты, выпущенной любым украинским банком. Также ПриватБанк предлагает подключить услугу «Регулярные платежи». С ее помощью система будет погашать коммунальные счета автоматически, отправляя на мобильный СМС для подтверждения суммы оплаты. Это позволит забыть о рутинных обязательствах проведения повторяющихся платежей. Все расчеты сделает банк. Таким образом клиент экономит свое время и денежные средства. В частности, Херсонский филиал ПриватБанка принимает платежи за газ от населения без комисий.



Кроме того, ПриватБанк регулярно проводит среди своих клиентов различные промоакции. По итогам одной из них - «Коммуналка в Приват24» - двое херсонцев - победителей акции стали счастливыми обладателями тысячи гривен.



Сегодня ПриватБанк в Херсонской области сотрудничает со всеми ключевыми предприятиями, предоставляющими коммунальные услуги херсонцам. ПриватБанк – крупнейший украинский банк и лидер розничного банковского рынка. Дополнительную информацию можно найти на официальном сайте банка privatbank.ua.
ПриватБанк визнаний найкращим банком з обслуговування фізичних осіб у відділенні рейтингом «50 провідних банків України – 2016»

18 травня 2016 року відбулася урочиста церемонія нагородження переможців щорічного дослідження «50 провідних банків України» інформаційного агентства «Фінансовий клуб». За результатами дослідження, ПриватБанк посів перше місце в номінаціях «Обслуговування фізичних осіб у відділенні», «Карткові кредити», Private banking, «Інтернет-банкінг», а голову правління ПриватБанку Олександра Дубілета визнано найкращим топ-менеджером банку.

«Для нас дуже приємно те, що нам довіряють наші клієнти. На сьогодні це 13,9 млн фізичних осіб. Експерти рейтингу, визнавши ПриватБанк найкращим в обслуговуванні фізичних осіб, підтверджують вибір наших клієнтів. Ми докладаємо максимум зусиль для надання найкращого сервісу нашим клієнтам. Якісне обслуговування клієнтів, їх комфорт під час взаємодії з банком, зручність клієнтів у керуванні особистими фінансами – пріоритети роботи банку. Дякуємо експертам рейтингу за визнання», – прокоментував перший заступник голови правління банку Олег Гороховський.

Під час розрахунку рейтингу в номінації «Обслуговування фізичних осіб у відділенні» критеріями були: середній час відкриття поточного рахунку, вартість відкриття поточного рахунку, можливість доступу до рахунку в будь-якому відділенні банку, можливість дистанційного керування рахунком, кількість доступних сервісів систем миттєвих переказів коштів, співвідношення кількості операційних співробітників банку та кількості відкритих рахунків фіз. осіб, вартість оплати комунальних послуг, загальна кількість відділень, частка відділень з можливістю обміну валют, кількість відділень, де доступна купівля дорогоцінних металів та інвестиційних монет, кількість відділень, що працюють після 18:00 у робочі дні та у вихідні.

У рамках номінації «Карткові кредити» досліджувалися послуги з надання банками кредитів за картками рівня Visa Classic/MasterСard Standart на споживчі цілі. Враховувалися такі критерії: середня за рік ефективна ставка, максимальна сума позики, пільговий період без нарахування процентів, розмір штрафів у разі несвоєчасного погашення, кількість торгових точок, в яких активна пропозиція послуги, а також кількість нових клієнтів, які скористалися послугою.

Під час розрахунку рейтингу в номінації Private banking оцінювалися такі критерії: кількість активних користувачів послуги, кількість клієнтів – власників карток рівня Platinum, кількість активних карток максимально преміального рівня – Infinite, World Elite, Centurion, кількість виділених відділень, наявність додаткового виходу у відділенні, рівень консьєрж-сервісу, наявність інвестиційних рішень та інших консультаційних послуг, пропозицій за операціями з дорогоцінними металами, наявність депозитарію, кількість банків-партнерів, що надають цю послугу в інших країнах.

У номінації «Інтернет-банкінг» враховувалася кількість клієнтів, які активували повний інтернет-доступ до керування рахунком, функціонал інтернет-банкінгу (можливість здійснення платежів, поповнення депозиту, погашення кредиту, надання принтскрин-квитанції, отримання виписки за рахунком, оформлення кредитних заявок, здійснення онлайн-переказу грошей на інший рахунок, здійснення SWIFT-переказів через веб-сайт банку, можливість зняття грошей у банкоматі без картки, оплати комунальних послуг), наявність мобільних додатків та адаптованого веб-сайта для відвідування з мобільних пристроїв.
Prom.ua додав послугу доставки в поштомати ПриватБанку

Клієнти провідного українського маркетплейсу Prom.ua зможуть отримувати свої покупки в понад 1 400 поштоматів у відділеннях ПриватБанку в усіх регіонах України. Щоб вибрати відділення банку, у яке буде здійснено доставку, достатньо зазначити адресу найближчого поштомата під час оформлення замовлення. Під час отримання товарів у поштоматах оплатити їхню вартість можна карткою буквально за декілька секунд.
За даними Prom.ua, сьогодні понад 90% всіх замовлень маркетплейсу обслуговують комерційні служби доставки та попит на якісні сучасні послуги доставки з кожним роком збільшується.

7_ukr.png

«Поштомати – найбільш доступний і швидкий спосіб отримання покупок в інтернет-магазинах, – упевнений керівник напрямку «Споживче кредитування» ПриватБанку Андрій Ковтун. – Якщо Ваш покупець отримує невелику посилку, навряд чи йому сподобається витратити зайвий час і стояти в черзі разом з одержувачами великогабаритних вантажів, доставка в поштомати – це ідеальний, зручний сервіс для роздрібної онлайн-торгівлі».

Коли посилку доставлено в поштомат, одержувачу надходить SMS-повідомлення та електронний лист на e-mail. Після цього посилку можна забрати, підтвердивши свою особу через термінал самообслуговування за допомогою платіжної картки ПриватБанку чи ввівши номер телефону на сенсорному екрані.





пʼятниця, 20 травня 2016 р.

Працівники Херсонської філії ПриватБанку долучилися до святкування Дня вишиванки


Учора працівники ПриватБанку по всій Україні і зокрема на Херсонщині приймали клієнтів у святковому українському вбранні - вишитих сорочках. Уже кілька років поспіль банківські співробітники змінюють загальноприйнятий дрес-код на традиційну вишиванку.


- Ми з радістю долучаємося до подібних акцій, - розповідає керуюча Херсонською філією ПриватБанку Олена Бельмега. - У День вишиванки створюється особлива святкова атмосфера у відділеннях і відчувається гордість за наші традиції, культуру та історію. Це свято єднає нас і вкотре нагадує, що ми всі українці і в нас одна душа.

Куст 5.JPG

Великоолексадрівське.jpeg

День вишиванки святкується в Україні 10-й рік поспіль. У народі її вважають святинею, оберегом та скарбницею народного багатства. Вона є символом здоров’я і краси, щасливої долі і родинної пам’яті, любові і вірності. Візерунок на вишиванці залежить від того, кому вона призначається і при якій нагоді. Батькові чи братові, нареченому чи другові, парубку чи одруженому – кожному вручалася вишита сорочка з візерунком певної символіки. Традиція вишивання передавалась від матері до доньки, впродовж століть відшліфовуючи та вдосконалюючи свої технічні та мистецькі якості. Художніми засобами у ній відображено складні історичні процеси, що відбувались у житті народу, їх уявлення про всесвіт, красу та художні смаки.

Вишивкам Херсонщини притаманний рослинно-квітковий орнамент. Він почав з`являтися на жіночих та чоловічих сорочках ще з середини XІХ століття. Одна з найпоширеніших ідеограм – “Світове дерево”, це образ прародительки – Матері-Землі. Частими були також символічні зображення тварин: зозулі, півня, коня та оленя. Старовинні херсонські сорочки часто вишивали чорними нитками. Побутувала на Херсонщині й вишивка білим по білому.

Користуючись нагодою, Херсонська філія ПриватБанку вітає усіх наших клієнтів зі святом єдності, сили та самобутності. Миру нам усім, здоров’я і міцності!

вівторок, 17 травня 2016 р.

ПриватБанк дарує мрії

В Україні стартувала нова акція «ПриватБанк дарує мрію», учасником якої може стати будь-який клієнт банку, що користується послугою накопичення «Скарбничка». Щоб отримати шанс на реалізацію своєї мрії, потрібно лише підключити послугу «Скарбничка», встановити мету накопичення та зареєструватися на спеціальній сторінці акції http://mria.pb.ua

«У кожного з нас є мрія: хтось мріє змінити машину, хтось – поїхати в Європу, інший хоче закінчити тривалий ремонт у квартирі, – говорить перший заступник голови правління ПриватБанку Олег Гороховський. – Мрії нам потрібні, щоб бачити напрямок, у якому варто рухатися. Саме тому ми виконаємо мрії 20 щасливців у рамках нашої нової акції». Нова акція ПриватБанку стартувала в травні й триватиме до кінця серпня. Щомісяця в період дії акції випадковим чином будуть визначатися 5 переможців, які отримають цінні подарунки від ПриватБанку.

Підключити послугу накопичення «Скарбничка» можна будь-яким зручним способом: на сайті www.kopi.pb.ua, через мобільний додаток «Скарбничка», в Інтернет-банку Приват24, через термінал самообслуговування або банкомат ПриватБанку, у відділенні банку, за номером 3700.

«Скарбничка» – це дуже зручний сервіс, що дозволяє клієнтам ПриватБанку легко та непомітно накопичити гроші: відкладаючи гроші з кожного надходження на картку, з кожної витрати з картки, округляючи витрати до 1 або 10 грн (решта на «Скарбничку») або регулярним переказом фіксованої суми раз на місяць. Новий спосіб накопичення «Округлення залишку картки» дає можливість автоматично в кінці кожного дня округляти баланс картки до 10 або 100 грн.

Користувачі смартфонів можуть користуватися мобільним додатком «Скарбничка» для Android та iOS. Додаток дозволяє бачити, скільки грошей уже зібрано, зручно налаштовувати умови накопичення, а також переглядати суми поповнення за місяць чи півроку.
Клієнти Херсонської філії ПриватБанку отримали цілодобовий безкоштовний доступ до своїх розрахункових листків

Віднедавна на екранах банкоматів і терміналів самообслуговування ПриватБанку з’явилася інформація про можливість переглянути чи роздрукувати розрахунковий листок клієнта. Така послуга є безкоштовною - до того ж розрахунковий листок доступний усім власникам Картки для виплат зарплати в будь-який час у Приват24, повідомляють у регіональному прес-офісі Херсонської філії ПриватБанку.



Сервіс «Розрахункові листки» надається безкоштовно в рамках Зарплатного проекту. Механізм його роботи простий та прозорий: підприємство надає відомості з розрахунковими листками співробітників у банк, а банк робить доступними перегляд і роздрукування розрахункового листка через свої банкомати і термінали самообслуговування.

Бухгалтеру підприємства більше не треба витрачати час та папір, щоб видавати співробітникам розрахункові листки. Розрахунковий листок доступний усім власникам Картки для виплат зарплати в будь-який час у Приват24, банкоматі чи терміналі самообслуговування ПриватБанку. Співробітники можуть ознайомитися з розрахунковим листком на екрані або роздрукувати його.

На сьогодні платіжні картки ПриватБанку для отримання зарплат і соціальної допомоги вже вибрали понад 3 мільйони бюджетників - серед них близько 15 тисяч студентів і 56 тисяч бюджетників Херсонщини. Як зазначає прес-офіс ПриватБанку в Херсоні, банк виплачує заробітну плату працівникам 863 бюджетних організацій області. На карти банку отримують стипендії студенти 33 навчальних закладів різних рівнів акредитації. Аби забезпечити можливість вільного вибору людьми обслуговуючого банку, ПриватБанк розробив спеціальну послугу, що дозволяє бухгалтерам держпідприємств і бюджетних організацій зараховувати зарплату на картки різних банків за допомоги однієї відомості.

Зарплатні пакети для співробітників випускаються і обслуговуються безкоштовно. Найбільш надійний, соціально відповідальний та інноваційний банк в режимі онлайн надає послуги цілодобово і має розгалужену мережу. У Херсонській області ПриватБанк обслуговує понад 512000 індивідуальних клієнтів, 13112 юридичних осіб та приватних підприємців, працює 189 банкоматів, 355 терміналів самообслуговування і 76 відділень.

четвер, 12 травня 2016 р.


«Велика кишеня» перевела дисконтні картки в смартфони

«Велика кишеня» стала першою в Україні мережею, що інтегрувала свою дисконтну програму з Приват24. Клієнти «Великої кишені» тепер можуть збирати та бачити бонуси просто у своєму смартфоні. Така функція вже доступна користувачам Приват24 Android, найближчим часом вона буде активована й для користувачів iOS-пристроїв.

«Ми не тільки оцифрували дисконтні картки «Великої кишені», а й дали можливість ділитися ними з членами сім’ї, друзями та збирати бонуси разом, – говорить заступник голови правління ПриватБанку Олександр Вітязь. – Підключення до Приват24 допоможе ритейлу без зайвих витрат «перестрибнути» в цифрову еру та в рази підвищити ефективність комунікацій з клієнтом».

Щоб додати свою дисконтну картку «Велика кишеня» в Приват24, потрібно зайти в розділ «Дисконт», натиснути на логотип мережі та відсканувати штрихкод дисконтної картки за допомогою камери смартфону. Після цього картку буде додано в особистий список, автоматично підтягнеться баланс за карткою лояльності мережі.

«Ми постійно працюємо над тим, щоб зробити процес покупок більш комфортним, і найближчим часом надамо покупцям додаткові можливості для ще більш приємних покупок в наших магазинах», – говорить Микола Рясько, IT-директор ГК Retail Group, що керує мережею супермаркетів «Велика кишеня».

Окрім того, інформація про акційні пропозиції та знижки в мережі «Велика кишеня» доступна всім користувачам на сайті Приват24 та в мобільному додатку.
Мобільний банк Приват24 є абсолютним лідером серед банківських платіжних додатків на території України та пострадянського простору – на 1 жовтня його встановили понад 6 млн користувачів смартфонів.

Група компаній Retail Group керує торговими мережами: «Велмарт» – 19 магазинів, «Велика кишеня» – 36 супермаркетів, ВК «Експрес» – 11 «магазинів біля дому». Retail Group також керує мережею супермаркетів Green Hills Market (Молдова). Виручка в 2015 році становила 8 728,2 млн грн. Більш детальна інформація – Kishenya.ua, Velmart.ua




середа, 11 травня 2016 р.


У США український ПриватБанк показав світовим банкам найкоротший шлях у цифровий світ



На конференції Finovate Spring в американському Сан-Хосе українці представили нову технологію Corezoid Process Engine, яка дозволить банкам і фінансовим компаніям усього світу запускати цифрові сервіси за допомогою готових або легких у налаштуванні процесів з використанням десятків тисяч API зі світу FinTech.

Хмарна технологія Corezoid Process Engine, що створена українським ПриватБанком, допоможе фінансовим установам по всьому світі запускати P2P-процеси, інтернет-банки, мобільні банківські додатки без зайвих витрат часу та коштів, використовуючи десятки тисяч API зі світу FinTech. Принципово нове для банків рішення не залежить від мови програмування, його можна легко масштабувати, копіювати, змінювати.

«На планеті існує понад 30 тисяч банків. Програмісти в цих банках роблять однакову роботу, створюючи 30 тисяч ідентичних інтернет-банків, P2Р-сервісів, мобільних банківських додатків, – говорить маркетинг-директор Corezoid Сергій Даниленко. – Сьогодні ми разом з Visa і MasterCard перетворюємо інтернет-банк у такий самий стандартний продукт, як і пластикова картка. Адже кожен банк не винаходить картки, а бере готові й продає».

Наприклад, сьогодні за допомогою Corezoid Process Engine будь-який банк світу може взяти готовий або створити свій процес – продукт P2P з Visa, MasterCard API. Залишиться тільки підключити фронт-енди (сайт, мобільний додаток) і встановити правила для обліку місцевого AML, compliance. Запуск готового продукту відбувається так швидко, як того захочете Ви.

На базі платформи Corezoid компанія Western Union у співпраці з ПриватБанком запустила сервіс онлайн-переказів в Україні. «Цифрове ядро» на базі Corezoid дозволило зв’язати воєдино десятки API Western Union і ПриватБанку, і такі процеси тепер можна легко копіювати по всьому світі, додаючи необхідні локальні налаштування.

Finovate – конференція, присвячена новітнім досягненням в галузі фінансових і банківських технологій від всесвітньо відомих лідерів і молодих перспективних компаній. Восени 2015 року команда ПриватБанку вибрала саме Finovate для презентації Corezoid. ПриватБанк також брав участь у FinovateFall 2014 у Нью-Йорку, де представив функціональний месенджер Sender, а також побував на FinovateSpring 2014 з презентацією topless-банкомата.

вівторок, 10 травня 2016 р.

На Херсонщині в банкоматах ПриватБанку клієнти вже знімають свої кошти новими 500-гривневими купюрами

11 квітня в Україні в обіг увійшли нові 500-гривневі купюри. У Херсонській філії ПриватБанку також отримали нові 500-гривневі купюри, загрузили їх до банкоматів та передали до кас банку.

24130546.jpg

“Роботу з оновленою купюрою ми розпочали з ознайомлення наших співробітників зі ступенями та новими елементами захисту.  Враховуючи найсучасніші світові технології, які використовує НБУ під час випуску банкнот, ми впевнені у її надійності та довговічності”, – каже керуюча Херсонською філією ПриватБанку Олена Бельмега.

Як повідомляє Нацбанк, громадянам не потрібно спеціально обмінювати банкноти зразка 2006 року на нові: банкноти зразка 2006 та 2015 років будуть знаходитися в обігу одночасно.

Розміри оновленої банкноти номіналом 500 гривень зразка 2015 року не змінилися. Кольорова гама залишилася майже незмінною. Усі зміни стосувалися дизайну та захисних елементів. Наприклад, портрет Григорія Сковороди, що також майже не зазнав змін, розробник змістив у центр лицьового боку банкноти.

Банкнота має посилену систему захисту, що повністю відповідає світовому рівню. На банкнотах запроваджено нові захисні елементи для візуального контролю з оптико-змінними ефектами, які перевіряються під час зміни кута нахилу банкноти:
 - “віконна” (частково введена в товщу паперу) захисна стрічка з яскраво вираженим кінематичним ефектом (спостерігається зміна напрямку руху фонового зображення);

 - елемент SPARK – зображення, на окремих ділянках якого спостерігаються поступові переходи від одного кольору до іншого.

Для жителів Херсонщини нові банкноти доступні у мережі банкоматів чи будь-якому відділенні ПриватБанку. Також новими купюрами можна розраховуватись, здійснюючи операції через термінали самообслуговування ПриватБанку.

Наразі на території Херсонської області працює понад 189 банкоматів, 355 терміналів самообслуговування та 76 відділень ПриватБанку.
Український ринок взаємного кредитування: кредити йдуть в Інтернет

Українські підприємці дочекалися появи принципово нового для нас виду кредитування – коли фіз. особи позичають фіз. особам або бізнесу, але через професійного посередника. Поки класичне кредитування бізнесу в країні через низку причин майже зупинено, ринок p2p-кредитів може дати малому бізнесу понад 20 млрд грн на рік і створити понад мільйон нових робочих місць.


У міру появи обмежень у звичайних банках на видачу кредитів малим компаніям і приватним особам, які не мають високих доходів, останні стали шукати нові способи збору коштів. Терміни «краудфандінг» і «краудлендінг» сьогодні, напевно, чув кожен. Ці альтернативні фінансові послуги онлайн дозволяють кожному стати інвестором невеликих компаній, наприклад продуктового магазину, піцерії або невеликої будівельної фірми. До того ж, нові технологічні форми фінансування обходяться кредиторам дешевше, ніж видача аналогічних сум банкам з їхньою традиційною інфраструктурою.

Незважаючи на те, що нові сервіси частково займають нішу банківських послуг, в Україні першопрохідцями ринку мікрофінансів стали якраз найбільші банки. Так, з 1 квітня p2b-майданчик «КУБ» запустив на своєму сайті ПриватБанк. Тільки за перші три тижні після запуску першої в Україні платформи «народного» кредитування малого бізнесу гроші на свій розвиток отримали 36 підприємців на суму понад 13 млн грн. І як показує західний досвід, подібна модель кредитного ринку може бути цілком успішною. Наприклад, лідер світового ринку американська LendingClub за останній рік допомогла видати кредитів на 4 млрд доларів. Добре йдуть справи й у британській Zopa (Zone of Possible Agreement) – першопроходець ринку видав 780 млн доларів. У світовий топ-10 також входять компанії з Китаю, Швеції, Німеччини, Франції, Голландії, Австралії, Польщі та Естонії.

Національний банк також позитивно оцінює переваги моделі p2b-кредитування та навіть бачить у ньому майбутнє, упевнена заступник голови НБУ Катерина Рожкова:
«Онлайн-сервіси взаємного кредитування фізичних осіб, а також платформи зі збору фінансування для підприємств отримали широкий розвиток у світі. На сьогодні світовий обсяг такого кредитування оцінюється в 64 млрд доларів, а в 2020 році, за оцінками аналітиків Morgan Stanley, може досягти 300 млрд доларів».

При цьому Національний банк вітає появу таких сучасних інструментів, які мають бути прозорими, зі зваженими ризиками та врегульовані законодавчо, і пропонує експертній спільноті знайти консолідоване рішення для роботи з р2р-кредитуванням, що не створить перешкод для його розвитку.

І тут для України цілком підійшов би досвід Великобританії, де влада частково регулює ринок альтернативного фінансування. Компанії, що просять суми понад 5 тисяч фунтів стерлінгів, повинні відповідати певним критеріям. Виходячи з цього встановлюється й процентна ставка, а потім компанію виводять на ринок. Інвестори – фізичні особи, організації або навіть британський уряд – вирішують, чи хочуть вони давати гроші цьому підприємству. Завдяки цьому британський сервіс альтернативного фінансування сьогодні найбільший у Європі.
У будь-якому разі і підприємці, і регулятор впевнені, що в ринку величезні можливості: малий бізнес може швидко та на гнучких умовах отримати гроші, коли банки тотально відмовляють. 

Свого часу схеми мікрофінансування стали справжнім рятувальним колом у східноєвропейських країнах. Наприклад, у Румунії в 2013 році було виділено 47 тисяч мікрокредитів, з них 9 тисяч отримали підприємці-початківці. Як згадує Іоан Власа, керівник фонду мікрокредитування FAER, для одержувачів мікрокредит став важливим етапом, він дозволив вижити, стати на ноги, почати заробляти, розвиватися буквально з нуля.
Звичайно ж, тільки лише мікрофінансування до буму в українській економіці не приведе. Але для підприємців або мільйонів людей, які залишилися без роботи, кілька десятків тисяч гривень фінансування – єдиний шанс змінити життя та почати власну справу.
Магазини, кав’ярні та будівництво – у який малий бізнес готові інвестувати українці

Торгівля непродовольчими товарами у квітні стала найбільш затребуваним для інвестування українцями малим бізнесом. Про це свідчить статистика залучення народних інвестицій для розвитку малого бізнесу та підприємництва за допомогою платформи «Кредити українському бізнесу» kub.pb.ua. У першій п’ятірці – продуктові точки, виробничі підприємства та компанії, що займаються виготовленням і продажем будматеріалів.

Серед проектів, які на сьогодні заявлені в сервісі «КУБ», лідирують малі підприємства та підприємці, що займаються виробництвом товарів. У трійці лідерів також торгівля непродовольчими товарами та будівництво.

Як повідомили в ПриватБанку, за перший місяць після запуску сервісу «КУБ» гроші на розвиток бізнесу отримали майже 100 підприємців на суму понад 13,2 млн грн. Уперше в сучасній українській історії гроші на розвиток справжнього малого бізнесу – невеликих магазинів, сімейних кафе, пралень і СТО – дають звичайні люди, які користуються послугами цих же магазинів або пралень.

«Завдяки новим сервісам мікрокредитування велика кількість тих, хто через зміни в економіці не можуть знайти роботу в традиційних галузях, спробують створити власний бізнес, щоб утримувати себе та сім’ю, – зазначає Олександр Ніколенко, керівник напрямку «Малий і Середній бізнес» ПриватБанку. – А головне, що «КУБ» стане для підприємців гарною школою ведення бізнесу, адже банк планує надавати консультаційну підтримку учасникам проекту на всіх етапах його реалізації».

За допомогою сервісу будь-який легальний підприємець зможе розповісти про свій бізнес і залучити інвесторів для його розвитку. Зацікавлені в залученні інвестицій підприємці та підприємства (ресторани, булочні, шевські майстерні, фотостудії, магазини одягу тощо) можуть самі виставити на майданчику заявки на отримання фінансування до 300 тис. грн, причому в заявці можна не тільки презентувати бізнес і плани його розвитку, а й надати додаткові бонуси та знижки для майбутніх інвесторів.

Доходи інвесторів у рамках нового проекту будуть вищі, ніж пропонують банківські депозити, за рахунок прямого інвестування в бізнес (без посередництва самої фінустанови). Інвестиції можна перерахувати з будь-якої банківської картки, а дохід у розмірі 25% річних буде виплачуватися щомісячно на картку.

понеділок, 9 травня 2016 р.

ПриватБанк запустил продажу кассовых аппаратов в рассрочку


ПриватБанк и ведущий украинский производитель РРО компания SystemGroup запустили совместную программу, которая поможет предпринимателям и малому бизнесу оборудовать торговые точки кассовыми аппаратами в рассрочку без комиссий и переплат.

«Мы хотим предоставить возможность всем предпринимателям приобрести кассовый аппарат, автоматизировать свой бизнес и выполнить требования фискального законодательства, не изымая при этом существенных средств из оборота, – говорит заместитель председателя правления ПриватБанка Роман Негинский. – Такая возможность актуальна прежде всего для малого и среднего бизнеса».

Для реализации программы был выбран кассовый аппарат Datecs МР-01 ведущего производителя РРО в Украине SystemGroup (компания ГП «Atlas»), который разработан специально для малого и среднего бизнеса с учетом всех современных законодательных и технологических требований. При покупке Datecs МР-01 с помощью «Оплаты частями» сроком на 6 месяцев ежемесячный платеж составит 783,17 грн. Страница оформления рассрочки.

Для покупки кассового аппарата в рамках программы «Кассовый аппарат в рассрочку» достаточно зайти на страничку Datecs MP-01 на сайте SystemGroup, нажать кнопку «Купить в рассрочку» и после перехода на защищенный банковский узел ПриватБанка ввести данные своей кредитной карты. Оформление рассрочки и списание с карты первого платежа происходит в режиме online и занимает пару минут. После оформления рассрочки необходимо вернуться на сайт SystemGroup и заполнить данные, необходимые для оформления документов для конкретного юрлица и доставки аппарата и документов. Наличие пакета документов на кассовый аппарат на конкретное предприятие является обязательным условием для последующей регистрации РРО в органах ГФС.
Напомним, что в ходе фискальной реформы 2015–2016 гг. применение кассовых аппаратов и регистраторов (РРО) в торговле и сфере услуг стало обязательным не только для крупных торговых предприятий, но и для физлиц-предпринимателей, которые являются плательщиками единого налога 3-й и 2-й групп и принимают оплату наличными, платежными картами, жетонами. Помимо магазинов, киосков и аптек, использовать кассовые аппараты или фискальные регистраторы должны интернет-магазины (электронная коммерция), сфера услуг (рестораны, кафе, спортзалы, парикмахерские, химчистки и пр.), кредитные союзы, ломбарды и прочие предприятия с оборотом от 1 млн грн в год.
Также после изменений в законодательстве, которые перевели пиво и слабоалкогольные напитки в разряд спиртных напитков, наличие РРО стало обязательным условием получения лицензии на торговлю спиртными напитками.

О кассовом аппарате: Datecs МР-01 – портативный кассовый аппарат, предназначенный для автоматизации малого и среднего бизнеса. Аппарат обеспечивает печать фискальных чеков и передачу отчетных данных в ГФС в электронной форме по проводной сети Ethernet или мобильной сети GPRS. Аппарат поддерживает программирование до 5 тыс. товаров, может использовать до 10 групп товаров по налогообложению, включая продажу товаров с акцизным налогом, поддерживает подключение сканера, платежного терминала, POS-системы, денежного ящика. Реализована поддержка до 10 типов оплат: наличные, карта, кредит, бонусы и пр. Аппарат работает по принципу термопечати (не требует расходных материалов, кроме кассовой ленты) и использует чековую ленту шириной 57 мм.

Для удобства программирования и администрирования кассового аппарата в комплект поставки входит бесплатная утилита ECR Prog, которая позволяет передавать данные в 1С и программировать товары, снимать отчеты по реализации, настраивать и администрировать аппарат в удаленном режиме.

Также при покупке кассового аппарата возможно заключение обязательного по законодательству договора на сервисное обслуживание (договор с ЦСО), действующем по всей территории Украины.
Подробнее о кассовом аппарате:
http://systemgroup.com.ua/ru/content/kassovyy-apparat-datecs-mr-01

пʼятниця, 6 травня 2016 р.

Херсонська філія ПриватБанку і кафедра дизайну ХНТУ підбили підсумки Міжнародного дизайн-форуму «ПpoDESIGN»

З 20 по 22 квітня на базі кафедри дизайну Херсонського національного технічного університету проходив Міжнародний дизайн-форум «ПpoDESIGN», який об’єднав науковців і митців, фахівців і студентів 18 міст та 45 вищих навчальних закладів України, а також 11 вишів ближнього і далекого зарубіжжя. Цього року захід вже вдруге проходив за підтримки Херсонської філії ПриватБанку - і коли гості роз’їхалися та минула приємна втома від численних організаційних клопотів, давні партнери і друзі підбили деякі підсумки  Міжнародного дизайн-форуму «ПpoDESIGN».


Під час відкриття дизaйн-фopуму було оголошено його програму і підраховано кількість учасників у різних заходах. ІI тур Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Дизайн» зібрав 53 конкурсанти, Міжнародна науково-практична конференція «Особистість митця в культурі» - 80 доповідей, Всеукраїнський конкурс анімації - 28 робіт, фотографії - 70, логотипу - 163, ілюстрації - 74, предметно-просторового середовища - 122, дизайнерів одягу - 80.

Мacштaбний пoкaз конкурсних моделей oдягу відбувся 20 квітня нa бaзі TPЦ “Фабрика” - він яскраво і гучно об’єднав кілька сотень захоплених глядачів та учасників попри надзвичайну для південного Херсона зливу. Перші місця в різних номінаціях здобули дизайнери ХНТУ і Харківського коледжу текстилю та дизайну.




З особливим інтересом херсонці та гості міста очікували на прем’єрну виcтaву «Плaнeтa Фaкіpів» - спільний проект Херсонського обласного музично-драматичного тeaтpу ім. M. Kулішa та кaфeдpи дизaйну XHTУ. Сподівання були виправдані і навіть перевершені: блискучий експеримент спричинив повний аншлаг у глядацькій залі. Фентезі-мюзикл про дружбу і кохання увійде до репертуару театру як добра постановка для глядачів будь-якого віку з використанням відеопроекційних декорацій, чудовим вокалом та спецефектами, а також унікальними авторськими костюмами.



Нагородження лауреатів і переможців Міжнародного дизайн-форуму «ПpoDESIGN» відбулося 22 квітня. Головними призами за перші місця відзначені:

  • у ІІ турі Всеукраїнської студентської олімпіади зі спеціальності «Дизайн» - Львівська національна академія мистецтв;
  • у конкурсі анімації - Університетський коледж Київського університету ім. Б.Грінченка, Харківська державна академія дизайну і мистецтв і ХНТУ;
  • у конкурсі логотипу - ХНТУ і Черкаський державний бізнес-коледж;
  • у конкурсі дизайнерів предметно-просторового середовища - НУК ім. адмірала Макарова, ХНТУ та Київський державний Інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну імені Михайла Бойчука.

Разом із пам’ятними відзнаками учасники форуму отримували почесні дипломи та спеціальні призи від друзів кафедри ХНТУ - зокрема, від Херсонської філії ПриватБанку, яка надала організаторам Міжнародного дизайн-форуму «ПpoDESIGN» не тільки фінансову, але й інформаційну підтримку.



- Ми надзвичайно вдячні всім, хто допоміг нам щодо проведення численних заходів на різних локаціях, - сказала завідувач кафедри дизайну ХНТУ Олена Чепелюк. - А особлива подяка Херсонській філії ПриватБанку, яка підготувала і виділила необхідні матеріали та надала таку потрібну підтримку. Форум завершився - але попереду у нас іще не один цікавий спільний проект.

У Херсонській області ПриватБанк обслуговує понад 512000 індивідуальних клієнтів, 13112 юридичних осіб і приватних підприємців. Працює 189 банкоматів, 355 терміналів самообслуговування та 76 відділень - найновіше з них відкрито в ХНТУ 2 квітня 2015 року.