четвер, 31 травня 2018 р.

Клієнти ПриватБанку отримали найбільше держкомпенсацій на придбання сільгосптехніки


Клієнти ПриватБанку стали основними одержувачами компенсації в рамках державної програми часткової компенсації вартості сільськогосподарської техніки й обладнання вітчизняного виробництва. За даними банку, 51% виділених державою на цю програму коштів у минулому році отримали клієнти ПриватБанку. А за перші 4 місяці 2018 року можливістю купівлі техніки з частковою компенсацією її вартості скористалися 271 фермерське господарство та агропідприємство. З початку року сума виплачених держкомпенсацій за заявками клієнтів ПриватБанку перевищила 22,6 млн грн. Найактивнішими учасниками програми стали фермери та агрокомпанії з Полтавської, Вінницької, Запорізької та Кіровоградської областей.

«Ми створили найпростіший і найзручніший для аграріїв порядок участі в цій програмі, – говорить перший заступник голови правління ПриватБанку Олег Сергеєв. – Подати документи для участі в новій програмі можна в будь-якому відділенні банку. З огляду на те, що ПриватБанк працює навіть у невеликих містах і селах, кожен фермер зможе взяти участь у програмі часткової компенсації без відриву від польових робіт».

ПриватБанк є уповноваженим банком державної програми компенсації, через який повинна проводитися оплата техніки й обладнання. Придбати сільськогосподарську техніку та обладнання вітчизняного виробництва можна як за допомогою кредитних програм банку, так і за рахунок власних коштів підприємств. У нинішньому році Постановою КМУ України № 86 від 07.02.2018 розмір компенсації був збільшений з 20% до 25%. Дія програми поширюється на сільгосптехніку та обладнання вітчизняного виробництва, які придбано після 01.01.2018.

З повною інформацією про програму та переліком документів можна ознайомитися на сайті банку, там же можна подати заявку на отримання компенсації.



ПриватБанк погасив мільярд рефінансування НБУРезультат пошуку зображень за запитом "ПриватБанк погасив мільярд рефінансування НБУ"


30 травня 2018 року ПриватБанк провів планове погашення кредитів рефінансування НБУ на суму 1 млрд грн і виплатив 137 млн грн відсотків. Як повідомила перший заступник голови правління банку Галина Пахачук, станом на 30 травня 2018 року банком погашено 41,8 млрд грн коштів рефінансування НБУ, отриманих до націоналізації банку в 2016 році. Також банк виплатив 14,8 млрд грн відсотків за користування коштами регулятора.
Херсонські дошкільники здійснили четвертий "Крок до Олімпу" разом із ПриватБанком   


За ініціативи управління освіти Херсонської міської ради на базі стадіону «Освіта» комплексної дитячо-юнацької спортивної школи відбулося спортивне свято для дошкільнят «Крок до Олімпу». Цього разу ПриватБанк вже вчетверте підтримав країну дитинства і виступив партнером проведення яскравого свята здоров’я.
                                     
Під час проведення свята виступав танцювальний колектив “Віва Дансер”, спортивні секції дитсадків № 41, 65, ДЮКФП №5. А ще - відбувся яскравий парад команд-переможців і веселі естафети дітлахів та батьків.  Кращі працівники дошкільної галузі були нагороджені грамотами управління освіти і науки Херсонської облдержадміністрації, управління освіти Херсонської міської ради.


Захід відвідали міський голова Володимир Миколаєнко, секретар міської ради Олена Урсуленко, голова профспілки працівників освіти м. Херсона Галина Гривняк, депутати міської ради Галина Лугова, Ольга Маренчук, меценати, громадськість, батьки та вихованці навчальних закладів міста. ПриватБанк підготував героям свята щедрі спортивні подарунки - кожен колектив-учасник отримав від банку басейн для водних оздоровчих процедур.
      

У Херсоні на карту ПриватБанку отримують зарплату понад 4300 викладачів, які працюють у 144 навчальних закладах. Серед них - близько 3 тисяч співробітників 70 дошкільних освітянських установ.

Херсонська філія ПриватБанку надає постійну допомогу навчальним закладам, педагогам та їх вихованцям. У 2017 році ПриватБанк став єдиною установою, якій управління освіти Херсонської міської ради вручило відзнаку “Кращий меценат освітньої галузі”.

середа, 30 травня 2018 р.

В Одесі зможуть робити онкохворим дітям операції, що раніше були доступні тільки за кордоном

Одеська обласна дитяча клінічна лікарня отримала унікальний ультразвуковий дисектор SONOCA 300, що було придбано за рахунок коштів небайдужих одеситів, благодійного фонду «Бджілка» та фонду «Допомагати просто!» ПриватБанку.



Збір коштів для купівлі обладнання був ініційований БФ «Бджілка» в 2017 році. Завдяки активістам з Одеської області, Херсона, Нової Каховки та Києва вдалося зібрати 106,5 тис. грн. Решту вартості було оплачено за рахунок гранта німецького фонду Ein Herz fur Kinder, а також коштів клієнтів і співробітників ПриватБанку, які приєдналися до ініціативи.



«Я безмежно вдячна всім, хто допоміг зібрати гроші на це обладнання. Це справжній подарунок, адже тепер складні операції доступні нашим дітям, їм не потрібно їздити до столиці або за кордон, – зазначила директор Південного головного регіонального управління ПриватБанку Олена Яколіна. – Також я хочу подякувати всім клієнтам ПриватБанку, які допомагають. Я впевнена, що все добро їм обов’язково повернеться».



Sonoca 300 – це універсальний ультразвуковий хірургічний апарат, що призначений для всіх видів хірургічних втручань із функціями ультразвукового різання, ультразвукової коагуляції (ультразвуковий скальпель), ультразвукової дисекції, лікування ранових поверхонь. За словами лікарів, основна сфера застосування такого апарата – дитяча онкологія.

«Наша лікарня з професійної точки зору вийде на новий рівень, – розповіла заступник головного лікаря обласної дитячої лікарні з хірургічної частини Іона Діланян. – Завдяки цьому апарату тепер стане можливим видаляти як доброякісні, так і злоякісні пухлини з мінімальною втратою крові та без пошкодження здорової тканини органа».

ПриватБанк кредитує туризм Миколаївщини

 

 


ПриватБанк продовжує підтримувати підприємців і надає вигідні умови кредитування на розвиток власної справи. У травні стартував новий проект «Туристичний КУБ», спрямований на підтримку та розвиток туристичної галузі. На Миколаївщині першим клієнтом програми стала підприємець з Очакова Алла Завгородня.

За кілька тижнів стартує курортний сезон. Щоб туристи отримали якісний сервіс і задоволення від відпочинку, підприємці вкладають кошти в розвиток бізнесу. Якщо грошей не вистачає, ПриватБанк на вигідних умовах надасть кредит.

«"ТурКУБ" – продукт, що з’явився завдяки заявкам наших клієнтів, – розповіла керівник напрямку з кредитування клієнтів малого та середнього бізнесу Миколаївського РУ ПриватБанку Марина Бабенко. – Є класична програма «КУБ» – кредит, який можна погашати щомісяця рівними частинами. Але для представників курортного бізнесу це не зовсім зручно. Тому ПриватБанк запустив проект, що враховує специфіку такого виду бізнесу».

Особливістю програми кредитування «ТурКУБ» є зручність для клієнта. Тіло кредиту повертається тільки в сезонні місяці, коли є прибуток, а відсотки – у решту часу.

Алла Завгородня починала свій бізнес 20 років тому. Маленьке приміщення магазину з часом виросло в цілодобовий магазин і двоповерхову піцерію «Саме той». Заклад користується популярністю не лише в місцевих жителів, але й у туристів, адже поблизу розташовані бази відпочинку та пляжі.

За словами підприємця, восени вона планує будівництво готелю для туристів на 16 номерів. Тому нова програма ПриватБанку для неї дуже актуальна.
                               
Сума фінансування сезонних турпідприємств, готелів, ресторанів чи кафе може становити до 1 млн грн, а ставка за користування кредитом – 2% на місяць від початкового розміру позики.

У рамках програми «ТурКУБ» ПриватБанк надає фінансування з адаптованими під специфіку бізнесу графіками погашень підприємцям і компаніям з фактичним місцем ведення бізнесу на узбережжі Чорного та Азовського морів, а також на гірськолижних курортах Прикарпаття та Закарпаття.


Херсонські ОСББ почали “утеплюватись в кредит” за допомогою ПриватБанку


ОСББ Херсонщини активно взялися за освоєння бюджету, що виділений на отримання компенсації по державній програмі енергозбереження на цей рік. “Теплий  приватбанківський кредит” вже розпочав свою роботу в ОСББ “Монтажник-НК” (Нова Каховка), “Діамант Херсона” і “Покришева, 57” (Херсон). А першим на Херсонщині ОСББ, що отримало фінансування за програмою “теплих” кредитів у 2018 році, стало об’єднання “Лавреньова, 12” із обласного центру. 
 

“Ми скористалися програмою “теплих” кредитів від ПриватБанку для установлення пластикових енергозберігаючих вікон, - говорить голова ОСББ “Лавреньова, 12” Валентина Карриєва. - Освоїли більше 118 тис. гривень, оформили всі необхідні документи для отримання компенсацій”.
  
Пакет документів для отримання “теплого” кредиту регламентований постановою Кабінету Міністрів України. Протягом усього процесу розгляду заявки працівники ПриватБанку супроводжують клієнта, консультуючи з будь-яких питань в оформленні документів.

У Херсонській області відсоткові ставки відшкодовують з державного, обласного та місцевих бюджетів. Держава відшкодовує 20% за придбання “негазових” котлів, 35% – для утеплення індивідуального житла, 40% - для ОСББ і 70% - для отримувачів субсидій, які входять до складу цих ОСББ.

“Участь відразу в кількох програмах значно здешевлює кредит для ОСББ, - говорить директор Херсонської філії ПриватБанку Олена Бельмега. - Відтепер у рамках державної програми енергоефективності “Теплі кредити” ОСББ можуть отримати кредит до 2 млн грн, а термін погашення пільгових позик продовжено до 5 років”.

ПриватБанк першим із партнерів державної програми запропонував найнижчі серед банків ставки кредитування – до 18%. Фінансування проектів енергоефективності в рамках програми на 2018 рік становитиме 65 млн грн.

Серед особливостей оформлення “теплих” кредитів від ПриватБанку - мінімальна кількість голосів мешканців будинку для підписання документів (66%) та видача коштів без одноразової комісії, що автоматично зменшує відсотки по виплатах.

Познайомитись ближче з умовами отримання “теплих” кредитів можна на відповідному сайті.

середа, 23 травня 2018 р.

Подарункові сертифікати Інтернет-магазину Pampik тепер у Privat24


Книжки, одяг, аксесуари чи продукти вже можна придбати завдяки сертифікатам в Інтернет-банку Privat24. Відтепер серед партнерів й інтернет-магазин дитячих товарів Pampik.  

Сертифікат від Pampik стане чудовим подарунком. Адже асортимент інтернет-магазину pampik.com дозволяє обрати найпотрібніший, незамінний і приємний подарунок для кожного малюка.

«Коли в бухгалтерії є «чарівний» стілець і щомісяця хтось іде в декрет, щоразу все складніше обрати подарунок, – коментує керівник напрямку e-commerсe ПриватБанку Христина Кармазіна. – Оптимальний варіант – подарунковий сертифікат. І вже сама матуся обере найбільш потрібну річ. Такий сучасний підхід до подарунків допоможе уникнути різних казусів: такий столик чи костюмчик вже є, або мама принципово обирає лише одну марку товарів».

Pampik попіклується про маму та малюка. А власникові сертифіката потрібно лише обрати товар на зазначену суму, ввести в замовленні код сертифіката і чекати на доставку.

Знайти сертифікати просто: розділ «Подарункові карти» в Privat24. Причому, скористатися можна як web-версією, так і мобільним додатком. Вибираєте номінал, відправляєте в кошик і оплачуєте безпосередньо в своєму Privat24.

понеділок, 21 травня 2018 р.

За першу добу після запуску Apple Pay інформацію щодо налаштування сервісу на сайті ПриватБанку прочитали понад мільйон осіб

За першу добу після запуску в Україні Apple Pay інформацію щодо налаштування сервісу на сайті ПриватБанку прочитали понад мільйон осіб. Як повідомив креативний директор ПриватБанку Єгор Аветісов, більше мільйона відвідувачів спеціальної сторінки applepay.pb.ua банку було зафіксовано 18 травня о 6 ранку.

Нагадаємо, 17 травня власники карток, випущених ПриватБанком, отримали можливість користуватися Apple Pay – легким, безпечним платіжним інструментом, що повністю змінить сферу мобільних платежів в Україні, пропонуючи швидкість і зручність платежів.

Apple Pay дуже легко налаштувати: кредитну або дебетову картку Visa чи Mastercard ПриватБанку можна підключити через додаток Privat24 або Wallet. У магазинах розплачуватися за допомогою Apple Pay можна з iPhone SE, iPhone 6 і пізніших моделей, а також з Apple Watch.

Apple Pay стає доступний клієнтам ПриватБанку



Київ, Україна, 17 травня 2018 р. Сьогодні власники карток, випущених ПриватБанком, отримали можливість користуватися Apple Pay – легким, безпечним платіжним інструментом, що повністю змінить сферу мобільних платежів в Україні, пропонуючи швидкість і зручність платежів.

«Це довгоочікувана та приємна новина для всіх наших клієнтів в Україні, які тепер можуть розраховуватися за будь-які покупки в торговій мережі та онлайн без готівки та банківських карток, – говорить голова правління ПриватБанку Петр Крумханзл. – Понад 130 тисяч торгових терміналів ПриватБанку, мережа приймання безготівкових платежів інших українських банків, безконтактна оплата в метро та міському транспорті дають нашим клієнтам унікальну перевагу під час використання Apple Pay в повсякденному житті».

Безпека та конфіденційність лежать в основі Apple Pay. Коли ви додаєте кредитну або дебетову картку в Apple Pay, сам номер картки не зберігається ні на пристрої, ні на серверах Apple. Замість цього присвоюється унікальний номер облікового запису пристрою, який шифрується та безпечно зберігається в чипі «Безпечний Елемент» вашого пристрою. Кожна транзакція авторизується завдяки унікальному одноразовому секретному коду, що генерується динамічно.

«Apple Pay, мабуть, одна з найбільш очікуваних платіжних інновацій в Україні. З Apple Pay ми пропонуємо українським власникам карток Visa та торгово-сервісним підприємствам новий споживчий досвід: швидко та зручно платити за допомогою мобільного форм-фактора, при цьому користуватися всіма перевагами платежів за картками Visa, включаючи спеціальні пропозиції та привілеї, і високі стандарти безпеки. Сьогодні, коли три чверті POS-терміналів у країні приймають безконтактні платежі, ми очікуємо, що українці легко приймуть Apple Pay. Це прискорить діджіталізацію української економіки», – сказав Дмитро Крепак, в. о. голови регіону СНД і Південно-Східної Європи Visa.

«Ми раді вітати на ринку запуск нового глобального платіжного сервісу, що відкриває ще більше можливостей для безготівкових платежів. У світі оплати смартфоном дуже популярні, а український тренд ще більш динамічний. За останній рік кількість токенізованих транзакцій Mastercard в Україні зросла в 14 разів, при цьому найчастіше українці розраховуються смартфоном у продуктових магазинах і транспорті, кафе, ресторанах і на заправках. Це стало можливим і завдяки широкій інфраструктурі безконтактних платежів, яку ми розвиваємо з партнерами. Із запуском Apple Pay ще більше українців зможуть платити смартфоном, що стане додатковим драйвером розвитку безготівкових оплат в Україні», – зазначила Віра Платонова, генеральний директор Mastercard в Україні.

«Прихід на український ринок провідної світової технології мобільних платежів стає вирішальним стимулом для великого та малого бізнесу до активного переходу на cashless-технології, – зазначив керівник Роздрібного бізнесу ПриватБанку Олексій Шабан. – Уже за перший місяць роботи в Україні Apple Pay ми розраховуємо на значне зростання частки мобільних платежів наших клієнтів, а спеціальні програми лояльності банку для користувачів мобільних пристроїв Apple зроблять використання Apple Pay трендом року в Україні».

Apple Pay дуже легко налаштувати: кредитну або дебетову картку Visa чи Mastercard ПриватБанку можна підключити через додаток Privat24 або Wallet. У магазинах розплачуватися за допомогою Apple Pay можна з iPhone SE, iPhone 6 і пізніших моделей, а також з Apple Watch.

Apple Pay дозволяє дуже просто здійснювати купівлі в додатках і на сайтах одним дотиком пальця до Touch ID або подвійним кліком на бічну кнопку та поглядом на iPhone X для підтвердження операції через Face ID. Тепер більше немає необхідності вручну заповнювати великі документи з контактною інформацією або повторно вводити дані про доставку та виставлення рахунка. Під час оплати покупок у додатках або в Safari Apple Pay працює на iPhone 6 і новіших моделях, на iPad Pro, iPad Air 2, iPad mini 3 і більш нових моделях. Ви також можете користуватися Apple Pay в браузері Safari на будь-якому Mac не старше 2012 року випуску зі встановленою на комп’ютер системою macOS Sierra, підтверджуючи при цьому платіж зі свого iPhone 6 або більш нової моделі, або прямо з Apple Watch, а також дотиком пальця до Touch ID на нових MacBook Pro.
Детальніше про Apple Pay читайте на http://www.apple.com/apple-pay/
Детальніше про банк – на http://www.privatbank.ua
Cервіс миттєвого кредитування ПриватБанку запрацює у відділеннях Укрпошти



ПриватБанк впровадив новий сервіс миттєвого кредитування фізичних осіб через POS-термінали банку, установлені в понад 1 200 відділеннях Укрпошти в усіх регіонах України. Відтепер клієнти ПриватБанку зможуть протягом 1 хвилини оформити запропонований банком кредит на будь-які потреби в сумі до 50 тис. грн на строк до 24 місяців у POS-терміналах ПриватБанку у відділеннях поштового зв’язку.

«Головна мета нашого нового сервісу – дати додаткову можливість клієнту з карткою ПриватБанку оформити кредит протягом хвилини без відвідання банківського відділення та оформлення паперових документів», – зауважив керівник напрямку обслуговування торгових підприємств ПриватБанку Євген Васильцов.

Для оформлення такого кредиту необхідно мати платіжну картку ПриватБанку, вибрати на POS-терміналі суму кредиту, строк користування кредитом та активувати його введенням ПІН-коду для підтвердження згоди з його умовами. Кредитні кошти буде зараховано ПриватБанком на картку клієнта протягом 15 хвилин. Погасити такий кредит можна достроково без додаткових комісій, у тому числі шляхом поповнення картки в POS-терміналах ПриватБанку, установлених у відділеннях Укрпошти.

«Запуск цієї послуги з ПриватБанком – черговий крок до створення Укрпоштою власного фінансового супермаркету з широким набором фінансових послуг. Завдяки технологічності ПриватБанку та географії Укрпошти клієнти по всій Україні, від невеликих сіл до міст, зможуть оформити сучасні продукти ПриватБанку миттєво та без будь-яких документів безпосередньо у відділеннях головної пошти країни.

Різноманітна лінійка фінансових послуг Укрпошти відкриє клієнтам доступ до якісних банківських продуктів з найкращими рішеннями, без необхідності пошуку найближчого відділення банку та його відвідання», – зазначив директор департаменту фінансового бізнесу ПАТ «Укрпошта» Артур Муравицький.

На сьогодні мережа Укрпошти становить 11 500 відділень і є найбільшою в Україні. Основні напрямки діяльності компанії – поштово-логістичні, фінансові послуги, торгівля та інша комерційна діяльність.

середа, 16 травня 2018 р.

На ZAKUPKI.PROM.UA оформили перші тендерні гарантії від ПриватБанку

ПриватБанк і торговий майданчик ZAKUPKI реалізували спільний проект, завдяки якому учасники тендерів з держзакупівель ProZorro можуть оформити електронну банківську гарантію за пару кліків, без додаткових документів або візиту в банк.

«Ми почали співпрацю з середини березня, – розповідає Сергій Клюєв, керівник напрямку обслуговування клієнтів малого та середнього бізнесу ПриватБанку. – Оформлено 50 перших гарантій, з мінімальною комісією і в найкоротші терміни».

Електронна гарантія ПриватБанку – це висока надійність, адже зобов’язання гарантує найбільший комерційний банк України. Перевірити справжність гарантії можна в будь-який час на сайті банку – https://privatbank.ua/business/bank-garanty

Український стартап спільно з ПриватБанком представив платіжний браслет із біометрикою

Команда ПриватБанку та українського стартапу MAWI Solutions представила на міжнародній виставці FinovateSpring 2018 у Сан-Франциско біометричний платіжний браслет MAWI Pay з технологією безконтактної оплати Mastercard.



Унікальність рішення полягає в технології аутентикації власника браслета за допомогою електрокардіограми. Тільки власник браслета зможе оплачувати покупки пристроєм у торгових точках: якщо браслет буде вдягнено на руку іншої людини, «розумний» пристрій розпізнає це та відключить платіжну функцію.

«Ми провели безліч досліджень, щоб бути впевненими, що ЕКГ – унікальний біометричний ідентифікатор. Наші алгоритми навчилися визначати з високою точністю людину всього за кількома ударам серця. На якість розпізнавання не впливають ні фізичні навантаження, ні зміни віку людини, ні стрес. Ми витратили більше року на те, щоб технологія була стійка до всіх перерахованих вище факторів, а точність була аналогічною з точністю відбитку пальців та інших біометрик. Найближчим часом наші інженери будуть запроваджувати технологію спільно зі швейцарськими вченими з інституту Idiap Martigny, щоб офіційно отримати статус біометрії», – розповів СЕО MAWI Solutions Рон Фрідман.

Технологія безконтактної оплати Mastercard дозволяє швидко, зручно й безпечно здійснювати щоденні розрахунки за допомогою картки, переносного пристрою або мобільного телефону. Популярність таких платежів неухильно зростає: в Європі за минулий рік кількість безконтактних карток і пристроїв зросла на 36%, а число безконтактних транзакцій подвоїлася. Експерти прогнозують, що 62% переносних пристроїв до 2020 року матимуть функцію оплати.

«Для ПриватБанку це дуже цікавий досвід створення платіжного рішення на стику медтеху та фінансових технологій, ми отримали дуже багато позитивних відгуків від банкірів зі США, які були на конференції, і готуємося продовжити роботу над запуском цього рішення для клієнтів ПриватБанку. Створення такого прототипу – це спільна заслуга банку, Mastercard і «Пластик Картки», – прокоментував нову технологію креативний директор ПриватБанку Єгор Аветісов.

«Ще на початку року Mastercard назвав 2018-ий роком переносних пристроїв, розвиток яких головним чином підштовхує саме біометрична аутентикація. За даними наших досліджень, уже 37% українців готові платити за допомогою переносних пристроїв і 34% віддають перевагу біометричним способам підтвердження платежів. Це одні з найвищих показників серед європейців. Ми були раді дати початок унікальному рішенню, що зробить новий крок у розвитку інновацій і безготівкових платежів», – зазначив Юрій Батхін, директор з розвитку бізнесу Mastercard в Україні.

Кияни оплачуватимуть проїзд у метро вишиванками

17 травня проїзним квитком у столичній підземці стануть вишиті сорочки, сукні та інші національні елементи одягу. Саме так ПриватБанк спільно з Київським метрополітеном запропонував киянам та гостям столиці патріотично відзначити Всесвітній день вишиванки.

Усе, що потрібно буде зробити, – з’явитися у вишиванці біля входу до ​м​етро на зазначених станціях, і наш промоутер пропустить вас безкоштовно за допомогою безконтактної картки ПриватБанку.

Для кожного українця вишиванка є символом краси, міцного здоров’я та щасливої долі. Експерти вважають, що український народ намагається закодувати щастя, долю, життя та волю в орнаменті вишиванок, аналогічно тому, як безконтактні технології закодовані в платіжних картках ПриватБанку.

Всеукраїнський день вишиванки є прекрасним приводом згадати традиції предків. У цей день варто вийти на вулицю в традиційному українському одязі та відчути народну єдність.

Чекаємо усіх у вишиванках 17 травня в київському метро з 8:00 до 11:00 на станціях «Майдан Незалежності», «Хрещатик», «Золоті ворота», «Либідська», «Університет», «Арсенальна».

вівторок, 15 травня 2018 р.

Сайт ПриватБанку увірвався в топ-10 банківських сайтів світу

Сайт українського ПриватБанку увійшов до топ-10 найбільш відвідуваних у світі банківських і фінансових ресурсів. За даними на 1 березня 2018 року, у глобальному рейтингу SimilarWeb сайт ПриватБанку посідає десяту позицію серед топ-50 банківських сайтів світу, який очолили сайти американських гігантів chase, wellsfargo та bankofamerica. За даними SimilarWeb, за останній місяць кількість відвідувачів privatbank.ua зросла на 12%, загалом сайт банку щомісяця має понад 52 млн відвідувань.



В Україні, за даними компанії TNS, сайт ПриватБанку став найвідвідуванішим інтернет-ресурсом українських офлайн-компаній. За даними рейтингу найпопулярніших сайтів в українському Інтернеті, у березні веб-ресурс найбільшого українського банку посів п’яту позицію.

За 2 роки до проекту «Країна успішного бізнесу» приєдналося понад 33 тисячі підприємців

 



Національна програма «КУБ» була запроваджена ПриватБанком з метою підтримки малого та середнього бізнесу в Україні. За цей час до програми приєдналося 33 000 підприємців, з яких понад 20 000 саме зараз мають кредити «КУБ». Сьогодні загальний обсяг фінансування підприємців становить 4,2 млрд грн.

«Ми запропонували підприємцям беззаставний мікрокредит строком на 12 місяців для розвитку та масштабування бізнесу. І побачили високий попит до кредитного продукту. Щодня ми працюємо над його вдосконаленням. Так, нещодавно ми збільшили максимальну суму кредиту з 500 000 до 1 000 000 гривень», – зазначив керівник напрямку «Малий і середній бізнес» ПриватБанку Сергій Клюєв.

Та не лише фінансову підтримку пропонує програма. Велику увагу «КУБ» приділяє і навчанню підприємців. Створено навчальний проект для підприємців «Бізнес-Інкубатор», в рамках якого кожен представник бізнесу може приєднатися до програми та безкоштовно здобути або вдосконалити свої знання. За час роботи проекту було проведено 21 навчальний захід у 8 містах України, які відвідали 1 500 підприємців.

«Ми вдячні кожному підприємцю, бізнесу, який приєднався до програми «Країна успішного бізнесу». Адже щодня разом з вами піднімаємо українське підприємництво на новий рівень і створюємо робочі місця», – підкреслив Сергій Клюєв.

ПриватБанк заробив за квартал 3,7 млрд грн


За перший квартал 2018 року ПриватБанк отримав прибуток у розмірі 3,7 млрд грн. За даними прес-служби банку, за перші три місяці року чисті комісійні доходи становили 3,4 млрд грн, що свідчить про високу популярність у населення високотехнологічних послуг банку. Чисті процентні доходи банку склали 3,2 млрд грн.

Згідно з ухваленою Наглядовою радою банку Стратегією розвитку ПриватБанку, банк має стати прибутковим уже в 2018 році та генерувати не менше 8 млрд грн прибутку з 2020 року.

ПриватБанк підтримає NoNameCon

 



Платформа білих хакерів ПриватБанку BugBounty стане одним з активних учасників конференції з практичної кібербезпеки NoNameCon, що проходитиме 17–18 травня у Києві.

Як повідомили організатори NoNameCon, до яких входять професіонали, що мали безпосереднє відношення до створення UISGCON, OWASP Kyiv, OWASP Lviv, подкасту NoName та інших відомих галузевих ком’юніті, конференція відбудеться у форматі одного потоку лекцій та декількох потоків практичних занять. Крім того, у рамках заходу відбудеться NoNameCon CTF – класичне командне «онсайт»-змагання з нападу та захисту.

Ще у 2012 році ПриватБанк став першою у світі банківською установою, що виплачує премії за пошук уразливостей своїх інтернет-систем. У 2017 році ПриватБанк виплатив найактивнішим «хакерам» його електронних сервісів 512 тисяч гривень винагороди.

У програмі BugBounty беруть участь веб-ресурси в доменах privatbank.ua, *. pb.ua, privat24.ua, мобільні додатки ПриватБанку. Повідомити про потенційну вразливість сервісів банку та в разі її підтвердження отримати винагороду до 1 000 USD можна на сайті https://bugbounty.privatbank.ua

ПриватБанк почав видавати споживчі кредити через банкомати


ПриватБанк запустив в Україні нову послугу видачі кредитів готівкою через мережу банкоматів. Щоб отримати кредит, користувачам карток ПриватБанку тепер досить підійти до будь-якого банкомата й авторизуватися за допомогою картки. Далі в спеціальному меню залишається вибрати суму та строк кредиту, підтвердити його отримання паролем від банку й забрати готівку в банкоматі.

«Ми розробили, напевно, найшвидший кредит у країні – процедура його отримання в банкоматі від подання заявки до отримання живих грошей триває не більше 4 хвилин, – говорить керівник напрямку обслуговування торгових підприємств ПриватБанку Євген Васильцов. – Головне завдання нашого нового сервісу – надати можливість кожному клієнту в разі необхідності отримати кредит без відвідання банківського відділення та оформлення паперових документів».

За допомогою нового сервісу оформити кредит на будь-які потреби можна в будь-якому банкоматі ПриватБанку, строк такого кредитування становитиме до 10 місяців, а максимальна сума кредиту – 50 тис. грн. У банку зазначають, що погасити такий кредит можна достроково без додаткових комісій.

Аграрії Тернопільщини першими в Україні отримали кредитування ПриватБанку з державною компенсацією


Фермерське господарство «Червона Калина» на Борщівщині першим в Україні отримало інвестиційний кредит від ПриватБанку з подальшою державною компенсацією вартості сільгосптехніки. Сума кредитування становила понад 1,2 млн грн з компенсацією 25% та 15% (загалом 40%) вартості придбаного обладнання за програмою підтримки агробізнесу.

«Наше господарство спеціалізується на вирощуванні зернових культур, тож на період посівної компанії завжди актуальні додаткові інвестиції, – розповідає голова фермерського господарства Наталія Витрикуш. – Завдяки кредитуванню від ПриватБанку ми не лише придбали сучасну посівну машину вітчизняного виробництва, що за технічними характеристиками відповідає усім передовим технологіям, а й отримали можливість компенсувати 40% вартості цієї техніки коштом держави».

На сьогодні аграрії можуть узяти участь в п’яти державних програмах, спрямованих на підтримку агробізнесу. Для цього Кабінетом Міністрів України були ухвалені відповідні постанови. Ці рішення дають можливість отримати компенсації вартості агротехніки, закупленого насіння сільськогосподарських рослин вітчизняної селекції, а також отримувати компенсації відсотків за кредитними лініями підприємствам, що працюють у галузях тваринництва.

«На сьогодні ПриватБанком розроблені програми інвестиційного кредитування бізнесу, що дозволяють українським аграрним компаніям отримати довгострокове фінансування на придбання та модернізацію основних фондів, – говорить керівник напрямку малого та середнього бізнесу ПриватБанку в Тернопільській області Юлія Тугай. – Перевагами програми є швидке та прозоре оформлення кредиту без додаткових комісій, а забезпеченням є безпосередньо придбане в кредит майно».

У 2017 році клієнти ПриватБанку, які працюють в агробізнесі, отримали понад 70 млн грн державних компенсацій вартості техніки та обладнання. Усі програми підтримки агробізнесу можуть працювати через кредитні програми банку. Детальніше agro.pb.ua

пʼятниця, 11 травня 2018 р.

ПриватБанк реалізує “квіткі” на потяги Білоруської залізниці

Улітку Білоруська залізниця запускає сполучення з Херсонською областю та Бердянськом. Білети (білоруською - квіткі) на курорти Чорного та Азовського морів вже можна придбати за допомогою сервісів ПриватБанку.



З 1 червня по 21 вересня 2018 року Білоруська залізниця відновлює щоденне курсування потягу міжнародних ліній №100/99 Мінськ-Новоолексіївка з причіпною групою безпересадочних вагонів до Бердянська.

Також повідомляється, що поїзд №94/93 Мінськ-Одеса з причіпною групою безпересадочних вагонів Барановичі-Мінськ-Херсон в літній період курсуватиме щодня.



Угоду, яка активізує співпрацю в сфері пасажирських і вантажних перевезень, "Укрзалізниця" і Білоруська залізниця підписали 15 березня 2018 року. У числі іншого, сторони запланували організувати більш зручне перевезення пасажирів до українських курортів.

ПриватБанк пропонує клієнтам швидкі, зручні та надійні способи купівлі квитків без черг у будь-який час. Придбати квиток можна в Інтернет-банку Приват24, через термінали самообслуговування, зателефонувавши на безкоштовний номер 3700, або за допомогою мобільного додатка. Купити квиток можна також у терміналах самообслуговування, у відділеннях банку та на спеціальному сайті bilet.pb.ua.

Електронний квиток з QR-кодом дає право проїзду в поїзді без обміну на “паперовий” квиток. Такі проїзні документи не потрібно обмінювати в касах на звичайні – достатньо показати провідникові роздруківку електронного квитка або збережену копію на телефоні, планшеті чи ноутбуці.

За бажанням клієнти можуть скористатися новою послугою ПриватБанку “Автовикуп”. Якщо в момент купівлі потрібних квитків на поїзд у продажу не виявилося, банк на прохання клієнта викупить перші ж вільні від броні квитки.

ПриватБанк почав продаж цифрових квитків на поїзди у вересні 2014 року. В Україні через ПриватБанк купується кожен 8-й залізничний квиток (як в електронному, так і паперовому форматі). У 2017 році купівля квитків значно зросла - загалом по Україні через усі канали ПриватБанку було продано понад 5 708 208 залізничних квитків.

четвер, 10 травня 2018 р.

З квитками від ПриватБанку херсонці зможуть літати до Києва тричі на день


15 червня 2018 року частота польотів на лінії Херсон-Київ збільшується з двох до трьох рейсів на день. Вильоти з Києва до Херсона заплановані на 10:30, 14:50 та 19:55. ПриватБанк уже відкрив продаж квитків на нові рейси.




Рейси за маршрутом Київ-Херсон-Київ будуть виконуватися на регіональних літаках Embraer-145 з двома класами обслуговування - бізнес та економ. Рейс до Києва став другим регулярним напрямком аеропорту після Стамбула, куди з 2014 року літає Turkish Airlines.

Херсонська філія ПриватБанку продає квитки без комісій і сервісних зборів. Квиток можна оплатити карткою на сайті bilet.pb.ua, у Приват24, за телефоном 3700 або готівкою в будь-якому відділенні. У разі оплати карткою ПриватБанку Ви отримуєте до 5% від вартості квитка на рахунок “Бонус Плюс”. Оплатити квиток можна частинами (сервіс “Миттєва розстрочка” – до 10 платежів). У разі затримки або скасування рейсу ПриватБанк повертає до 100% від вартості квитків за послугою “Компенсація вартості рейсу”.

Протягом перших трьох місяців 2018 року херсонці придбали в ПриватБанку 731 авіабілет, обравши зручне місце, спосіб і час купівлі та звільнивши себе від черг і довгих поїздок до кас. Для порівняння: у першому кварталі 2017 року було реалізовано 550 квитків - тобто цього року кількість продажів збільшилася більше ніж на 30%.

вівторок, 8 травня 2018 р.

ПриватБанк нагородив головних переможців “Молодої хвилі-2018”

3 травня 2018 року у Херсонському державному університеті пройшов заключний гала-концерт фестивалю студентської творчості “Молода хвиля–2018”. Цього ж дня відбулося нагородження переможців акції - відповідно до рішень журі та за участі представників ПриватБанку.



58-й фестиваль “Молода хвиля” пройшов у рамках обласної програми “Молодь Херсонщини” за підтримки студради при Херсонській облдержадміністрації та департаменту освіти, науки і молоді ОДА. Студентські колективи ХДУ демонстрували свої вокальні, хореографічні та акторські здібності протягом трьох тижнів.

“Херсонщина і Херсонський державний університет завжди відкриті для прогресивної, творчої та натхненної молоді, – наголосив народний депутат України, новообраний ректор ХДУ Олександр Співаковський. - Саме тому сьогодні у нашому університеті зібралися представники 6 навчальних закладів”.

Цьогоріч фестиваль набув нового формату і став регіональним. До участі у гала-концерті долучилися Херсонський національний технічний університет, Херсонський державний аграрний університет, Херсонська державна морська академія,  Бериславський педагогічний коледж ім. Беньковського та Новокаховський приладобудівний технікум. Загалом у фестивалі взяли участь понад півтори тисячі осіб.

Кульмінаційним моментом 58-го фестивалю студентської творчості “Молода хвиля” стало нагородження переможців. Місця розподіляли у 3 номінаціях: “Вокальний конкурс”, “Фристайл” та хореографічний конкурс.

За загальними результатами творчих виступів головну перемогу і І місце здобув факультет іноземної філології - саме йому вручив нагороду заступник керівника напрямку ПриватБанку Володимир Чечоткін.



Херсонський державний університет - одна з перших у регіоні бюджетних організацій, що розпочала співпрацю з ПриватБанком і сьогодні нараховує близько 10 тисяч клієнтів - отримувачів стипендій, зарплат тощо.

Херсонська філія ПриватБанку надає постійну допомогу навчальним закладам, педагогам та їх вихованцям. У 2017 році ПриватБанк став єдиною установою, якій управління освіти Херсонської міської ради вручило відзнаку “Кращий меценат освітньої галузі”.

понеділок, 7 травня 2018 р.

Нові можливості розвитку агробізнесу в 2018 році: Скадовський район перший

ПриватБанк продовжує ефективну реалізацію програм підтримки українського сільгоспвиробника. У 2018 році на Херсонщині перші такі проекти стартували у Скадовському районі. Новими кредитними програмами та компенсаціями від ПриватБанку скористалися голова ФГ “Ліньков” Віталій Олейник (лізинг сільгосптехніки) та керівник ФГ “Валерія” Сергій Шпарій (кредитна лінія “Агросезон”).



Завдяки доступним кредитним програмам ПриватБанку аграрії отримали можливість за короткий час отримувати кошти для купівлі техніки та інших матеріалів, необхідних для якісного вирощування і збирання врожаю. Банк активно надає лізинг для оновлення основних засобів виробництва, а також видає кредити для поповнення обігових коштів.

ПриватБанк кредитує українських сільгоспвиробників за трьома програмами пільгового фінансування: «АгроКУБ», «Лізинг сільгосптехніки» та «Агросезон». Окрім цього, ПриватБанк є уповноваженим банком з компенсації з держбюджету 25% вартості придбання сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва.

Адаптована під потреби клієнтів малого та середнього агробізнесу програма фінансування «АгроКУБ» стартувала на Херсонщині у березні 2017 року. Першим аграрієм області, який отримав підтримку за найбільш прийнятними умовами, став голова СТОВ «НИВА» із селища Ольгине Високопільського району Юрій Барабаш.

Проект «АгроКУБ» передбачає швидке отримання кредиту (кілька днів) на суму до 1 млн гривень при ставці лише у 2% в місяць. Варто відзначити, що за цієї програми протягом першого півріччя фермер виплачуватиме тільки відсотки, наступні 6 місяців – суму боргу з відсотками рівними частинами. Ще однією перевагою такої форми кредиту є те, що вдруге його можна оформити, не чекаючи повного погашення першого. Щоб отримати фінансування, необхідно заповнити заявку на сайті проекту “Країна успішного бізнесу” kub.pb.ua. До речі, саме скадовський приватний підприємець Оксана Лебедєва стала першою представницею Херсонщини, яка отримала фінансування за допомоги сервісу мікрокредитування «КУБ».

Програма «Лізинг сільгосптехніки» надає аграріям відчутних переваг. Термін лізингу становить 5 років, а сума – від 250 000 до 300 мільйонів гривень. Проект реалізують як малі фермерські господарства, так і потужні агропідприємства. Серед них - приватне сільгосппідприємство «Високопільське», ФГ “Широкий лан” Високопільського району та фермерське господарство “Ліньков” (с. Антонівка Скадовського району, голова - Віталій Олейник).

- Ми скористалися програмою “Лізинг сільгосптехніки” для придбання колісного трактора ХТЗ-242К, - говорить Віталій Олейник. - Техніка вже в роботі, дякуємо керівнику Скадовського відділення ПриватБанку Роману Кондрашову за ідею та допомогу в оформленні документів!



Кредитна лінія «Агросезон» передбачає фінансування аграріїв протягом поточного сільськогосподарського циклу від 500 000 до 20 000 000 грн. Це принципово новий банківський продукт - отож, голова ФГ “Валерія” Сергій Шпарій став піонером і першим учасником такого проекту на Херсонщині. Господарство спеціалізується на вирощуванні зернових, бобових культур і насіння олійних культур. Керівник планує повернути отримані кошти вже цієї осені.

Аграріїв кредитують під закупку посівного матеріалу, добрив, засобів захисту рослин, паливно-мастильних матеріалів, на ремонт сільгосптехніки, обладнання тощо. Погасити такий кредит можна за гнучким графіком з урахуванням сезонного характеру - борг можна розділити на конкретні місяці, зручні для аграрія для здійснення виплат. Відсоткова ставка по даній програмі стартує всього лише від 15% річних.

Для українського агробізнесу діє спеціальна програма з придбання сільськогосподарської техніки та обладнання вітчизняного виробництва з компенсацією 25% її вартості з держбюджету. ПриватБанк став уповноваженим банком державної програми компенсації, через який повинна проводитися оплата техніки та обладнання.

Детальніше про умови кредитування сільгоспвиробників можна дізнатися, замовивши зустріч зі спеціалістом банку за безкоштовним номером 3700 або на сайті банку.

четвер, 3 травня 2018 р.

ПриватБанк запровадив спецпрограму кредитування внутрішнього туризму

 



ПриватБанк удосконалив програму фінансування бізнесу «Країна успішного бізнесу» (КУБ) введенням нового виду кредиту – «ТурКУБ» («Туристичний КУБ»). У рамках програми «ТурКУБ» ПриватБанк буде надавати фінансування з адаптованими під специфіку бізнесу графіками погашень підприємцям і компаніям тих регіонів країни, де найбільш розвинений сезонний туристичний бізнес, а саме: для клієнтів з фактичним місцем ведення бізнесу на узбережжі Чорного та Азовського морів, а також на гірськолижних курортах Прикарпаття та Закарпаття.

«ПриватБанк продовжує розвивати спеціальні проекти фінансування найперспективніших для України галузей економіки, орієнтуючись на розвиток саме малого та середнього бізнесу, – говорить керівник напрямку «Малий і середній бізнес» ПриватБанку Сергій Клюєв. – Умови програми «ТурКУБ» розроблено з урахуванням вимог і специфіки роботи сектора сезонного туризму та максимально наближено до реального таймлайну роботи такого бізнесу. Ми у майбутньому плануємо розширювати перелік населених пунктів, де діятиме програма, і на всесезонні курорти».

Сума фінансування банком сезонних турпідприємств, готелів, ресторанів чи кафе може сягати до 1 млн грн, а відсотки за користування кредитом становитимуть 2% на місяць від початкового розміру позики (у тому числі в разі дострокового погашення кредиту).

Для підготовки до літнього сезону клієнти ПриватБанку, які ведуть діяльність у населених пунктах на узбережжі Чорного та Азовського морів, зможуть отримати кредит з початку січня до кінця червня з обов’язковим погашенням «тіла» кредиту в липні – вересні (по третині боргу щомісяця) з погашенням відсотків щомісяця.

Відповідно, щоб підготуватися до зимового сезону, отримати кредит можна буде з початку липня до кінця грудня з обов’язковим погашенням «тіла» кредиту в січні – березні та погашенням відсотків щомісяця. Така програма буде працювати для клієнтів з фактичним місцем ведення бізнесу в туристичних центрах на Прикарпатті та Закарпатті.
ПриватБанк у Херсоні зустрів “Медіаполігон”

19 квітня 2018 року студенти 1 курсу спеціальності “Журналістика” ХДУ завітали на екскурсію до херсонського ПриватБанку. Зустріч у Центральному офісі банку відбулася в рамках проекту “Школа універсального репортера «Медіаполігон»”.



Під час екскурсії Херсонською філією ПриватБанку студенти дізналися про історію банку, особливості фінансової установи, можливості онлайн-практики і працевлаштування, а також роботу прес-служби - як працювати із ресурсами, досягати певних цілей, працювати зі ЗМІ та бути інформаційно озброєними.

Знайомство продовжив інтерактивний тренінг із бліц-інтерв’ю, під час якого майбутні журналісти поспілкувалися з найкращими фахівцями з обслуговування корпоративних клієнтів, фізичних осіб та з керуючою Херсонською філією ПриватБанку Оленою Бельмегою.



“Зустріч виявилася напрочуд інформативною та цікавою для майбутніх журналістів, - зазначила у мережі фейсбук першокурсниця ХДУ Марина Азізова. - Студенти щиро вдячні за таку можливість збагатитися в новій сфері, зарядитися гарним настроєм та отримати безліч нових ідей, які точно знадобляться нам у майбутній професії!”

Центральний офіс ПриватБанку знаходиться у серці міста Херсона, на площі Свободи. Із шостого поверху будівлі розкинулися неймовірні види міста - і студенти також побачили світлини різних років, наче помандрували у своєрідній машині часу. Завершили зустріч спільні фото та селфі на унікальному фоні центральної площі.



Школа універсального репортера “Медіаполігон” у рамках проекту Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні реалізується ХМГО “Херсонський прес-клуб” у партнерстві з кафедрою соціальних комунікацій факультету філології та журналістики Херсонського державного університету.

Українські студенти вважають ПриватБанк найбільш привабливим роботодавцем для молодих фахівців серед усіх українських банків. Стипендію в ПриватБанку отримують понад 70% студентів Херсонщини.

Херсонська філія ПриватБанку та ЮніорБанк стали партнерами Міжнародної мережі MINIBOSS BUSINESS SCHOOL

Наприкінці квітня 2018 року до Центрального офісу ПриватБанку в Херсоні завітала група юніорів із Каховки та Нової Каховки. Усі вони - вихованці міжнародної освітньої мережі MINIBOSS BUSINESS SCHOOL, яка нещодавно стала партнером ЮніорБанку.



Стартом для дружби та співпраці майбутніх партнерів виступив Форум дитячих стартапів, який пройшов у Каховці 31 березня. На ньому молодша та середня ліги MINIBOSS BUSINESS SCHOOL представляли свої проекти: “Чисте місто” (підземні баки для сміття), Soapy Fun (дитяче мило з іграшкою для мотивації миття рук) тощо. Унікальність проектів оцінювало журі - представники влади, бізнесу і зокрема керівник відділення ПриватБанку “Светлово-2” Ольга Ржанова.

“Ми були надзвичайно вражені тими знаннями і навичками, які продемонстрували діти лише після одного року навчання у школі, - зазначила Ольга Ржанова. - А головне в їх проектах - це винахідливість, креативність та нестандартність. Ми не могли не запропонувати таким талановитим дітям та їх наставникам розширити можливості здобуття знань завдяки ЮніорБанку”.



MINIBOSS BUSINESS SCHOOL - це міжнародна освітня мережа 21 століття, що впроваджує новітні технології навчання дітей і підлітків теорії і практиці бізнесу через призму всебічного розвитку особистості.

Вихованці Каховської та Новокаховської філій MINIBOSS BUSINESS SCHOOL отримали Картки Юніора, побували на екскурсії у відділенні банку і взяли участь в бізнес-квесті "Загублені в банку". Попереду на них очікують цікаві заняття Бізнес-Школи від менеджерів ПриватБанку, а також участь у різноманітних конкурсах та акціях, організованих ЮніорБанком.

Кращі випускники мають змогу позмагатися за звання “Фінансовий геній”, виграти чудові подарунки, а в майбутньому приєднатися до родини ПриватБанку.

Соціальна програма фінансової грамотності для школярів ЮніорБанк діє з 2009 року. Сьогодні програма працює в Україні і Латвії, об'єднуючи понад 500 тисяч школярів - серед них 13 000 юніорів Херсонської області. Щоб стати учасником програми, достатньо зателефонувати за номером 3700 або подати заявку онлайн.