середа, 28 лютого 2018 р.

ПриватБанк відкрив продаж залізничних квитків з гарантованим поверненням


ПриватБанк запустив новий сервіс гарантованого повернення повної вартості залізничних квитків у разі скасування поїздки. Як повідомив керівник напрямку "Небанківські продукти" ПриватБанку Олексій Турівний, ця послуга дозволяє отримати 100% вартості зданих квитків. При цьому, не важлива причина скасування поїздки: змінилися плани, відбулося щось несподіване або просто не хочеться нікуди їхати.

"Це перший в Україні сервіс гарантованого повернення вартості квитків на поїзд, який гідний наслідування по всій країні, адже від цього перш за все виграють пасажири, - зазначив Олексій Турівний. - Ми впевнені, що відшкодування вартості квитків в повному обсязі скоро стане нормою для української залізниці, також як і впроваджені раніше банком технології продажу квитків з пересадками або "Лист очікування" були взяті на озброєння "Укрзалізницею" і реалізовані в сервісах самої "УЗ".

Новий сервіс доступний всім, хто купує квитки на поїзд в Приват24, на сайті bilet.pb.ua або у відділеннях ПриватБанку. Підключити сервіс можна в один клік одразу при купівлі квитка. Щоб отримати гроші назад, потрібно просто здати квиток в будь-якому зручному місці, виплата буде нарахована на карту автоматично.

понеділок, 26 лютого 2018 р.

ПриватБанк має посилити позиції беззаперечного лідера ринку – урядова стратегія розвитку державного банківського сектора

Український уряд підтримав розроблені Міністерством фінансів спільно з міжнародними фінансовими інституціями оновлені засади стратегічного реформування державного банківського сектора. Як повідомляється на сайті Мінфіну, один з головних пріоритетів уряду – це пришвидшення економічного зростання, що неможливо без ефективної банківської галузі.
Саме тому стратегія держави в банківському секторі базується як на цілях економічного зростання, так і на завданнях держави як акціонера комерційних банків та розрахована на втілення протягом 5 років.

Згідно зі схваленою урядом концепцією діяльність ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» як беззаперечного лідера роздрібного ринку банківського сектора в Україні буде зосереджено на збереженні позиції банку в роздрібному бізнесі з особливим фокусуванням на платіжному бізнесі. Крім того, діяльність банку буде направлено на побудову в обмежених обсягах портфеля кредитів для юридичних осіб, що характеризуються низьким рівнем ризиків, основним чином зосереджуючись на кредитуванні підприємств малого та середнього бізнесу. Інші внутрішні плани сконцентровано головним чином на зміцненні платформ кредитного андерайтингу та ІТ, а також механізмів керування ризиками та інструментів контролю.

Оптимізація ціноутворення в розрізі активів та зобов’язань, а також цільова програма зі скорочення витрат сприятимуть відновленню прибутковості банку (імовірно уже в 2018 році). Банк запровадить збалансований підхід до фінансування нових кредитів, що базуватиметься на поєднанні активного зменшення обсягу ОВДП, які утримуються банком, і залученні нових депозитів. Пріоритет надаватиметься зменшенню обсягу ОВДП, які утримуються банком.

Як зазначили в уряді, реалізація стратегії держави в банківському секторі дозволить досягти значних переваг як для банківського сектора в цілому (зробить його прибутковим та більш привабливим для іноземних та українських інвесторів), так і для економіки країни (через надання доступу до додаткового фінансування за  більш привабливими ставками) та згенерує додаткові доходи для державного бюджету.

Завантажити презентацію стратегії розвитку державних банків можна за посиланням.
Голови херсонських ОСББ дізналися про переваги “теплих” кредитів від ПриватБанку



У 2017 році ПриватБанк увійшов до переліку банків, уповноважених на видачу “теплих” кредитів. 21 лютого 2018 року голови херсонських ОСББ дізналися про особливості та переваги співпраці з банком під час семінару “Як скористатися державною програмою "Теплий кредит" з мінімальними власними вкладеннями". 

“Теплі” кредити – це кредитування товарів і послуг з утеплення та модернізації використання паливно-енергетичних ресурсів у багатоквартирних будинках. ПриватБанк пропонує найнижчі серед банків ставки – до 18% без додаткових умов і прихованих комісій.

Для клієнтів передбачено державну компенсацію виконаних робіт з енергомодернізації: 20% суми кредиту для фізичних осіб у разі придбання опалювальних котлів на альтернативних видах палива, 35% – для фізичних осіб на індивідуальне утеплення житла, 40% – на таке ж утеплення для ОСББ. У разі проживання в будинку одержувачів субсидій компенсація може зрости до 70%.



Організатор заходу - ГО "Рух розвитку ОСББ м. Херсона" - запросив на зустріч представників перевізників сміття, кілька енергоефективних підприємств та державних банків. Керівники ОСББ почули чимало корисної інформації - зокрема, про переваги «теплих» кредитів від ПриватБанку на пільгових умовах. Серед них:

  • компенсація від 40 до 70% суми кредиту державою;
  • можливість вибору найкращих постачальників на торговельному майданчику "ПриватМаркет" (privatmarket.ua);
  • перевірка надійності підрядника банком;
  • швидке та зручне отримання кредиту за заявкою через Інтернет.

Серед інших особливостей оформлення “теплих” кредитів від ПриватБанку - мінімальна кількість голосів мешканців будинку для підписання документів (66%) та видача коштів без одноразової комісії, що автоматично зменшує відсотки по виплатах.

Першим на Херсонщині ОСББ, що отримало фінансування за програмою "теплих” кредитів, стало об'єднання "Зразковий дім на Куликовській" із Каховки - і кількість прихильників обслуговування у ПриватБанку постійно збільшується.

Ближче познайомитись з умовами отримання "теплих" кредитів можна на відповідному сайті. Наразі голови ОСББ вже починають займатися оформленням документів та об’єднують зусилля для того, аби Херсон нарешті увійшов до переліку міст, де діє місцева програма компенсацій за “теплими” кредитами.

пʼятниця, 23 лютого 2018 р.

ПриватБанк готовий фінансувати купівлю херсонських тролейбусів під 16% без комісії


22 лютого 2018 року відбулося засідання виконавчого комітету Херсонської міської ради, де на порядку денному одним із питань була купівля нових тролейбусів КП “Херсонелектротранс”. Про хід реалізації проекту доповідав керівник підприємства Єгор Устинов.

За словами Єгора Устинова, КП “Херсонелектротранс” отримало пропозиції від трьох вітчизняних виробників та трьох державних банків. Одним із них є Публічне акціонерне товариство комерційний банк «ПриватБанк».

ПриватБанк запропонував КП “Херсонелектротранс” можливість купівлі тролейбусів у лізинг під 16% без додаткових комісій. Наразі ПриватБанк та два інші державні банки отримують документи для прийняття рішень кредитними комітетами.

Херсонське КП “Комунальний транспортний сервіс” на чолі з Олександром Васильєвим також отримало вигідну пропозицію ПриватБанку щодо придбання автобусів у лізинг за пільговими умовами - 16% без додаткових комісій.

Державний ПриватБанк започаткував програми лізингу комунального транспорту у 2017 році. Такі проекти вже успішно реалізовано у Дніпрі та Черкасах, ще чотири зараз знаходяться у розробці.

ПриватБанк – найбільший український банк і лідер банківського ринку країни. За даними дослідження GFK Ukraine, у IV кварталі 2017 року з ПриватБанком співпрацюють 54,3%  українців – фізичних осіб старше 16 років. Вважають основним банком 46,3% користувачів банківських послуг – фізичних осіб. Це більше, ніж у наступних за ПриватБанком двадцяти чотирьох банках, разом взятих.

З ПриватБанком співпрацюють 58,4% юридичних осіб, 33,6% корпоративних клієнтів вважають його своїм основним банком. 73,2% суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб співпрацюють з ПриватБанком, 65,6% вважають своїм основним банком.

У Чернівцях на гарячому «пов’язали» молдавських скімерів

21 лютого співробітниками служби безпеки банку у взаємодії з працівниками Департаменту кіберполіції Національної поліції України та із залученням спецпризначенців і працівників територіальних підрозділів ГУНП у Чернівецькій області на гарячому була затримана злочинна група громадян Молдови.



Як повідомили працівники служби безпеки ПриватБанку, затримана на гарячому злочинна група з громадян Молдови, перебуваючи на території Чернівців, намагалися незаконно заволодіти грошима клієнтів українських банків за допомогою пристрою для несанкціонованого зчитування інформації з банківських платіжних карток – скімера.



Затримані зловмисники зізналися, що впродовж січня – лютого 2018 року встановлювали скімери на банкоматах у різних містах України. Поліція встановлює причетність злочинної групи до фактів скімінгу в Одесі, Києві та Миколаєві.


ПриватБанк став першим хлопцем на Вайбері

Нова комунікаційна платформа банку дозволить клієнтам отримувати інформацію про операції та проводити популярні фінансові операції, не відволікаючись від улюблених месенджерів.

Акаунт ПриватБанку у Viber став найбільш популярним пабліком країни в галузі фінансових послуг і на сьогодні вже налічує понад 210 тисяч підписників. Як повідомили в банку, кількість користувачів банківського сервісу щодня зростає на кілька тисяч. До кінця року, за прогнозами банкірів, дізнаватися інформацію про транзакції, стан рахунку та отримувати необхідні банківські послуги через Viber буде не менше мільйона осіб.

«Час SMS давно минув, перші комунікації банку з нашими клієнтами у співпраці з Viber ми налагодили ще в 2013 році, сьогодні всі популярні месенджери стають глобальною платформою для комунікацій, – говорить керівник проектів автоматизації бізнес-процесів ПриватБанку Павло Чишко. – Уже завтра наш бот стане для кожного клієнта персональним банківським менеджером, здатним надавати інформацію та вирішувати питання клієнта».

За допомогою офіційного Viber-акаунта ПриватБанку користувачі месенджера зможуть отримувати інформацію про поточні транзакції, стан рахунку, поповнювати мобільний або переказувати гроші будь-якому контакту в месенджері. Також ПриватБанкБот за бажання розповість про послуги та новини банку, допоможе знайти найближчі точки обслуговування або безпосередньо поспілкуватися зі службою онлайн-підтримки банку.

У листопаді 2016 року ПриватБанк став першим українським банком і одним з перших банків світу, який представив клієнтам платіжний сервіс із використанням можливостей комерційних паблік-чатів Viber без необхідності запускати інші програми та вводити номери карток.

Zakupivli24 підтримає найкращих IT-фахівців країни в боротьбі за майбутнє публічних закупівельКартинки по запросу Data Science Hackathon




Перший державний майданчик у системі публічних закупівель Zakupivli24 став партнером першого в Україні Data Science Hackathon на відкритих даних, що пройде 24–25 лютого в Києві під егідою Amazon та ProZorro.
Під час Data Science Hackathon аналітики різних напрямків змагатимуться за найбільш успішні проекти вирішення реальних клієнтських кейсів від розробників ProZorro під менторством експертів Amazon. На сьогодні участь у Hackathon підтвердили фахівці таких компаній, як DataRobot, YouScan, PrivatBank, Ring Labs, Softserve, Deloitte, LoopMe, Samsung, Kyivstar і Rabota.ua.

«Ми були в захваті, коли дізналися, що планується перший в Україні Data Science Hackathon на відкритих даних ProZorro, – зазначив керівник Zakupivli24 Артем Калашников. – Будувати скоринг – це невід’ємна частина основної «банківської» діяльності ПриватБанку, тому ми відразу погодилися стати партнером IT-події такого рівня, де будуть народжуватися нові технології, що зроблять систему державних закупівель ще досконалішою».

За словами Артема Калашникова, рік тому ПриватБанк запровадив стратегію Приват.Share, що має на меті поділитися з усією країною найбільш інноваційними технологіями банку, які в тому числі використовує майданчик Zakupivli24 – перший державний майданчик у системі публічних закупівель ProZorro з найбільшою базою постачальників.

ПриватБанк домігся видалення фішингового додатка з Google Play

Злочинний фішинговий додаток «Універсальний мобільний банкінг» на вимогу представників ПриватБанку та низки інших українських банків було видалено з Google Play 19 лютого о 23:00.

Як повідомили фахівці департаменту кібербезпеки ПриватБанку, зараз триває робота щодо блокування веб-сайта шахраїв і відкликання сертифіката розробників фішингового продукту.

Нагадаємо, вчора ПриватБанк попередив клієнтів про небезпеку реєстрації та використання шахрайського додатка для Android «Універсальний мобільний банкінг», розміщеного в Google Play 14 лютого. Як наголошується в офіційній заяві ПриватБанку, єдиним додатком, що дозволяє безпечно користуватися послугами банку з мобільних пристроїв, є Приват24.

четвер, 22 лютого 2018 р.

ПриватБанк попередив клієнтів про шахрайський додаток «Універсальний Мобільний Банкінг»

ПриватБанк попередив клієнтів про небезпеку реєстрації та використання шахрайського додатка для Android «Універсальний Мобільний Банкінг», розміщеного в Google Play 14 лютого.

Як ідеться в офіційній заяві ПриватБанку, єдиним додатком, що дозволяє користуватися послугами банку з мобільних пристроїв, є Приват24. Будь-які сторонні «мобільні банки» – фішингові програми, створені для крадіжки особистих даних клієнтів і крадіжки грошей.

«Мобільний банк Приват24 є найпопулярнішим в Україні та лідером за кількістю клієнтів у Східній Європі, ним користуються понад 6 мільйонів осіб, – йдеться в заяві банку. – Приват24 можна завантажити абсолютно безкоштовно та здійснювати будь-які банківські послуги, як за допомогою карток ПриватБанку, так і інших українських банків».

ПриватБанк попередив клієнтів про нову небезпечну схему масового фішингу особистих даних

ПриватБанк попередив клієнтів про появу в Україні нової схеми масового фішингу особистих даних під приводом подання колективного позову до банку. Як йдеться в офіційній заяві ПриватБанку, оголошений групою осіб збір даних клієнтів, що нібито необхідний для подання колективного позову до банку під вигаданими приводами, є безпрецедентним в історії банківського ринку випадком масового фішингу особистих даних.

«ПриватБанк нагадує своїм клієнтам, що передача особистих даних третім особам, тим більше через відкриті джерела та невідомі сайти, несе потенційну загрозу використання цих даних шахраями, – йдеться в офіційній заяві ПриватБанку. – Крім того, фішери вимагають використання електронного цифрового підпису клієнтів, що може призвести до заволодіння ЕЦП клієнтів третіми особами».

Як зазначають банкіри, фішери обіцяють клієнтам банку гроші в разі «виграшу» позову в обмін на заповнення анкети із зазначенням всіх особистих даних, у тому числі й тих, які можуть бути використані для шахрайських операцій.

ПриватБанк знешкодив банду викрадачів терміналів

Сьогодні вночі Служба безпеки ПриватБанку та поліція затримали банду грабіжників, які викрали термінал самообслуговування з холу одного з відділень банку на Кіровоградщині.



Як повідомили в Службі безпеки банку, 16 лютого о 4 ранку в систему онлайн-спостереження мережі банкоматів і терміналів самообслуговування банків надійшов сигнал про пошкодження одного з терміналів самообслуговування, встановленого у відділенні банку в Світловодську (Кіровоградська обл). Злочинці проникли до зони 24/7, зірвали термінал з місця кріплення та вивезли його на автомобілі, при чому злочин тривав 20 секунд.



Завдяки спільним діям Служби безпеки банку та поліції, які вели в регіоні оперативну розробку за фактами аналогічних злочинів, банду зловмисників вдалося затримати по гарячих слідах. Під час затримання автомобіль злочинців потрапив у ДТП, постраждалих немає.

Проти затриманих трьох жителів Кіровоградської області порушено кримінальне впровадження, поліція вивчає можливу причетність банди до інших спроб злому терміналів самообслуговування українських банків та фінансових компаній.

Постраждалі та родини загиблих у ДТП 18.10.17 у Харкові отримали благодійну допомогу фонду “Допомагати просто!”



Вісімнадцятого жовтня у самому центрі Харкова сталася жахлива трагедія. Тоді позашляховик врізався у людей на пішохідному переході. Внаслідок аварії шість людей загинули. Ще п'ятеро отримали серйозні травми. Поранені залишалися на лікарняних ліжках від двох тижнів до двох місяців. Одна з постраждалих на момент ДТП була на шостому місяці вагітності.

Вже наступного дня після аварії благодійний фонд ПриватБанку “Допомагати просто!” відкрив збір коштів для поранених та родин загиблих. За чотири місяці клієнти та співробітники банку зібрали майже 130 тис. гривень. Ще стільки ж додав сам фонд. У лютому 2018-го гроші були пропорційно розподілені і вже надійшли постраждалим та рідним загиблих.

“Дуже показово, що клієнти почали перераховувати благодійні внески вже через кілька хвилин після початку збору, - підкреслює керівник напрямку з просування послуг бюджетним організаціям ГРУ ПриватБанку у Харківській області Сергій Колпаков. - Це свідчить про небайдужість наших людей. Українці з різних куточків країни співчували постраждалим і були готові допомогти їм”.

Навіть через чотири місяці після аварії не можна сказати, що постраждалі “встали на ноги”. У кожного з них дуже важкий характер чисельних травм. Оксана Євтєєва мала розірвані легені, переломи ребер, руки, ноги, таза. Їй вирізали селезінку. Наслідки важкої травми голови, попереджають медики, можуть проявитися впродовж двох років. Після повного одужання на дівчину ще чекає пластика обличчя.

Жанна Власенко - майбутня мама, провела в обласній клінічній лікарні 35 днів. На момент трагедії вона перебувала на шостому місяці вагітності. Жанна отримала закриту черепно-мозкову травму і з моменту аварії майже місяць перебувала в медикаментозному сні. Лікарям вдалося зберегти їй життя і життя її дитини. 24 січня 2018-го Жанна народила дівчинку.

“Незважаючи на те, що всім нам довелося пережити жахливі тижні, коли ніхто не знав, чим все закінчиться, ми, разом з тим, переконалися, що не залишилися наодинці зі своєю бідою, - розповідає Жанна Власенко. - Небайдужі люди допомагали і словом, і ділом, і грошима. Нам всім ще доведеться багато лікуватися, проходити курс реабілітації. Навіть моїй новонародженої донечці треба буде проходити кілька обстежень. Тому ми дуже вдячні благодійній допомозі ПриватБанку, на яку ми навіть не сподівалися. Ці гроші нам будуть дуже у нагоді”.

Саме задля цього і працює фонд “Допомагати просто!”. Зауважимо, що благодійний фонд ПриватБанку вже шість років допомагає медичним закладам, дитячим будинкам, пораненим військовим і недужим українцям, які потребують фінансової підтримки. Тільки у 2017 році завдяки клієнтам банку фонд надав допомоги більше, ніж на 40 мільйонів гривень.

Долучитися до доброї справи може кожний. Благодійні внески на будь-яку суму легко зробити на сайті фонду blago.pb.ua, в Приват24, у банкоматі або терміналі ПриватБанку.
Херсонські школярі можуть виграти 50 000 грн на навчання
ПриватБанк оголосив початок реєстрації у VI всеукраїнській олімпіаді “Фінансовий геній” для школярів від 6 до 17 років включно.
Діти з усієї України змагатимуться за головний приз - 50 000 грн на навчання, виконуючи завдання з економіки та фінансів.
Щоб взяти участь в олімпіаді, школярам потрібно оформити Картку Юніора, зареєструватися на сайті www.juniorbank.com.ua та подати заявку на участь в олімпіаді на сторінці www.juniorbank.com.ua/fingenius.
Встроенное изображение 1
Сама олімпіада проходитиме у 2 тури:
1. Дистанційний. Виконання завдань 3-х етапів у період з 12 березня до 1 квітня 2018 року.
2. Очний. Формування групи з 20 учасників, які набрали максимальну кількість балів.
Ступінь складності завдань залежить від вікової категорії учасників.
Дату проведення очного туру буде призначено протягом 2 тижнів після закінчення дистанційного туру.
Нагородження учасників проводитиметься в трьох вікових категоріях:
6–10 років
1 місце – 5 000 грн
2 місце – 3 000 грн
3 місце – 1 500 грн
11–13 років
1 місце – 10 000 грн
2 місце – 5 000 грн
3 місце – 3 000 грн
14–17 років
1 місце – 50 000 грн
2 місце – 15 000 грн
3 місце – 10 000 грн
Нагадаємо, у 2017 році за право вважатися фінансовим генієм змагалися майже 1 000 випускників шкіл із 268 населених пунктів України, включаючи школярів із Херсонщини. За підсумками конкурсу учень Херсонського ліцею обласної ради Кирило Сафонов увійшов до десятки «фінансових геніїв» країни. А  “Фінансовим генієм” 2017 року року став харківський дев’ятикласник Артем Філімонов. Найбільш обізнаний в економіці та фінансах український школяр отримав від організатора олімпіади ПриватБанку грант 50 000 гривень на навчання у виші.
У херсонських супермаркетах “Фреш” з’явилися “свіжі” термінали самообслуговування ПриватБанку

Херсонська філія ПриватБанку продовжує установлювати термінали самообслуговування в продовольчих супермаркетах регіону. Нещодавно нові термінали установили в двох магазинах “Фреш” обласного центру, і тепер ТСО ПриватБанку працюють в усіх регіональних супермаркетах “Фреш” за наступними адресами:

Патона, 12,
Чорноморська, 25,
Молодіжна, 5,
Текстильників, 9,
І. Кулика, 114ж  (Херсон),
Гагаріна, 81 (Скадовськ),
Паризької Комуни, 55 (Нова Каховка).



Коли у покупців, які прийшли до супермаркету за продуктами, виникає необхідність терміново перерахувати кошти або оплатити комунальні послуги, їм не потрібно шукати відділення банку. Здійснити всі необхідні операції вони можуть, не виходячи з магазину.

За допомоги платіжного терміналу можна:
  • сплатити за “комуналку”, телебачення, Інтернет, телефон та навіть штрафи за порушення правил дорожнього руху;
  • поповнити рахунки мобільних телефонів;
  • придбати квитки на автобусні і залізничні рейси, а також концерти та багато іншого;
  • перерахувати гроші на банківські картки;
  • надіслати чи отримати грошові перекази (PrivatMoney, Western Union);
  • сплатити кошти за кредитами;
  • змінити PIN-код банківських карток;
  • поповнити депозити.

«Наші термінали дозволяють отримати навіть більше послуг, ніж у відділенні банку, при цьому працюють без черг і перерв на обід, - розповідає керівник банкоматної та термінальної мережі ПриватБанку в Херсоні Валерій Гарковенко. - Додаткові переваги терміналів: можливість проведення платежів не лише готівкою з отриманням здачі, а ще й з платіжної карти будь-якого банку; швидкість проведення операцій; дуже доступні тарифи на послуги, багато з яких є безкоштовними».

Загалом у Херсоні та області працює 184 банкомати, 343 термінали  самообслуговування, відкрито 76 відділень ПриватБанку.

Ознайомитися з адресами розташування відділень, терміналів та банкоматів можна на сайті pb.ua. або за телефоном гарячої лінії 3700 (безкоштовно з номерів мобільних операторів).   

четвер, 15 лютого 2018 р.

У 2017 році ПриватБанк збільшив комісійний дохід           на 1 млрд грн

 





Чистий комісійний дохід ПриватБанку за 2017 рік порівняно з 2016 виріс на 1 млрд грн, або на 11%, що дозволило банку залишитися лідером українського ринку з отримання комісійних доходів. Як повідомила прес-служба банку, протягом минулого року відсотковий прибуток виріс на 2,8 млрд грн – 155%, результат від торговельних операцій збільшився на 1,2 млрд грн.

За даними банку, за підсумками 2017 року прогнозований банком прибуток мав сягнути 3,6 млрд грн, водночас банк провів усi витрати за проблемними кредитам, що були в балансі банку до націоналізації. На сьогодні покриття страховим резервом цих активів становить 98%, в цілому вплив «токсичних» активів за 2017 рік становив 26,6 млрд грн.
Нагадаємо, за підсумками 2018 року ПриватБанк планує отримати 4 млрд грн прибутку, що затверджено в стратегії банку на 2018 рік.

ПриватБанк за рік видав малому бізнесу 

3 мільярди

 

У минулому році кількість підприємців, що активно користуються рахунками ПриватБанку, збільшилася на понад 57 тис., а юридичних осіб – на майже 19 тис. Як повідомили в банку, це абсолютні рекорди за увесь час існування банку. Також ПриватБанк за підсумками 2017 року став лідером ринку із залучення коштів бізнесу, обсяг яких збільшився на 11 млрд грн, і це також абсолютний рекорд за весь час існування банку.

За підсумками року ПриватБанк виділив малому бізнесу та підприємцям понад 3 млрд грн кредитних коштів, а у 2018 році планує виділити більш ніж 5 млрд грн. Як повідомив керівник напрямку «Малий і середній бізнес» Сергій Клюєв, у рамках програм підтримки підприємництва ПриватБанк вже профінансував понад 25 тис. проектів малого бізнесу.

«ПриватБанк активніше за інші банки фінансує розвиток підприємництва, запровадивши для початківців безкоштовне обслуговування в рамках тарифного пакета «Інкубатор», – зазначив Сергій Клюєв. – Розвиток системи сучасних послуг для малого бізнесу та кредитна підтримка підприємництва є одним із головних напрямків стратегії розвитку банку, що дозволить йому залишатися номером один для бізнесу, показуючи найкращу на ринку динаміку нарощування клієнтської бази, як це відбулося в 2017 році».
ПриватБанк завершив січень з прибутком 
1 млрд 105 млн грн



За перший місяць 2018 року ПриватБанк отримав прибуток 1 млрд 105 млн гривень. Як повідомила прес-служба банку, прибуткова робота є стратегічним завданням банку на поточний рік, за підсумками якого банк планує отримати не менше ніж 4 млрд грн прибутку.

«Сьогодні головна мета – не лише прибуткова робота банку, а насамперед повернення активів банку в Україну та в Україні, – зазначає прес-служба ПриватБанку. – Банком проводиться робота та розслідування, що спрямовані на повернення державних коштів, витрачених на відновлення капіталу після націоналізації банку».

У банку нагадали, що колишніми власниками та топ-менеджментом свого часу було виведено мільярди доларів, що створило критичну загрозу інтересам кредиторів та вкладників ПриватБанку. Разом із Національним банком України та визнаними в усьому світі компаніями ПриватБанк опрацьовує ці питання та звітує суспільству.

«Ми хочемо розуміння щодо необхідності проведення цієї непростої роботи в банку та уникнення публічного маніпулювання недостовірною інформацією щодо процесу розслідування як у заявах політиків, так і громадських діячів із залученням журналістів, – зазначила прес-служба ПриватБанку. – Політика у світі щодо банківської таємниці змінюється – не може бути таємниці щодо шахрайських дій, які становлять загрозу громадським та державним інтересам».

За повідомленням прес-служби банку, факти витоку та розкриття банківської таємниці як у самому банку, так з боку тих, хто сприяв її оприлюдненню, будуть належно розслідувані та оцінені, зараз триває відповідне службове розслідування.

середа, 14 лютого 2018 р.

ПриватБанк має стати локомотивом розвитку успішного бізнесу на Херсонщині



10 лютого 2018 року голова Херсонської облдержадміністрації Андрій Гордєєв разом з президентом ГО «Міжнародне об’єднання «Земляцтво Херсонщини» Юрієм Гусєвим, активом організації та народним депутатом України Олександром Співаковським провели зустріч з представниками бізнесу.

У ході конструктивного діалогу між бізнесменами та керівництвом області було обговорено нагальні проблеми регіону. Особлива увага приділялась питанням розвитку зрошення, переробки сільськогосподарської продукції, ремонту автошляхів, підтримки малого та середнього бізнесу.



Президент ГО «Міжнародне об’єднання «Земляцтво Херсонщини», директор ПриватБанку з питань взаємодії з органами влади Юрій Гусєв познайомив присутніх з інноваційними та соціально важливими програмами ПриватБанку, а також новими банківськими продуктами - зокрема, кредитними пропозиціями. Учасники зустрічі дізналися про існуючі можливості та перспективи - наприклад, теплі кредити, лізинг і підтримка підприємництва.

«Наша мета – спільними зусиллями розвивати нашу область, її економіку та інфраструктуру, - зазначив голова облдержадміністрації Андрій Гордєєв. - Ми вже давно ставимося до ПриватБанку, як до надійного партнера розвитку регіону. Зараз ми розробляємо механізм видачі державних компенсацій підприємцям - учасникам програми “Країна успішного бізнесу”. Серед інших важливих спільних проектів - підтримка будівництва комбайнів на Херсонському машинобудівному заводі».



Під час дискусії порушувалось питання продовження будівництва шляхопроводу та оголошено про намір відновити міжфракційне депутатське об’єднання «Відродження Херсонщини!» у Верховній Раді. У структурі Херсонського державного університету буде створений медінститут та реалізується спільний з КПІ та Укроборонпромом проект із підготовки ІТ-фахівців у галузі безпеки; прийнято рішення про створення бізнес-ради «Земляцтва Херсонщини».

«Сьогодні була конструктивна дискусія влади та бізнесу. Активна комунікація між підприємцями дає можливість залучати фінансові ресурси для розвитку нашого регіону, а локомотивом цього процесу має стати ПриватБанк. Успішна країна - це Країна успіного бізнесу!» - підсумував президент ГО «Міжнародне об’єднання «Земляцтво Херсонщини», директор ПриватБанку з питань взаємодії з органами влади Юрій Гусєв.

вівторок, 13 лютого 2018 р.

Банківські клієнти голосують за мобільність


У лютому 2018 року кількість активних користувачів мобільного банку Privat24 вперше за історію розвитку віддалених банківських каналів перевищила число користувачів веб-версії електронного банку.

Як повідомив керівник «Центру електронного бізнесу» ПриватБанку Сергій Харітіч, ​​на 10 лютого 2018 року кількість активних користувачів банківського додатка Privat24 для iOS та Android перевищила 4,8 млн осіб, у той час як веб-версією електронного банку Приват24 регулярно користуються близько 4 млн осіб.

За підсумками 2017 року кількість платежів клієнтів банку, здійснених через мобільний банк і веб-версію Приват24, досягла 549 млн. За словами Сергія Харітіча, у 2018 році банк планує збільшити обсяги транзакцій клієнтів через системи онлайн-банкінгу на 20% і представити абсолютно новий Приват24 для клієнтів усіх українських банків.

14 лютого ПриватБанк стане для своїх клієнтів Валентином

 

Усі користувачі мобільного додатка Privat24 на День святого Валентина зможуть безкоштовно обмінятися листівками. Привітати коханих, написати теплі слова близьким або… наважитися та зізнатися в почуттях можна буде 14 лютого з 00:01 до 23:59.

«Раніше гарна листівка з побажаннями була обов’язковою складовою будь-якого привітання. Особливо, якщо привітати особисто не було можливості. Наші батьки й досі зберігають усі ці побажання в маленьких коробках чи скриньках, – розповідає Микола Щербина, маркетинг-директор ПриватБанку. – Мені шкода цієї традиції. Добре було б зберегти цю теплоту та дати листівкам нову сучасну форму. Для цього ми створили проект «іЛистівка».

Нагадаємо, «іЛистівка» – це сервіс, що дозволяє дарувати гроші стильно. Просто в додатку Privat24 можна вибрати дизайн та написати побажання до грошового подарунка.

понеділок, 12 лютого 2018 р.

ПриватБанк унікальний для Європи банк, і ми зробимо його ще сильнішим - Петр Крумханзл

 




ПриватБанк - це унікальний не тільки для України, але і всієї Європи високотехнологічний банк, і завдання нашої команди зберегти та примножити цю перевагу. Про це заявив голова правління ПриватБанку Петр Крумханзл у ході першого брифінгу для ЗМІ. За його словами, головним напрямком роботи керівництва банку буде реалізація стратегії його розвитку, підвищення інвестиційної привабливості та вартості ПриватБанку.

За словами міністра фінансів України Олександра Данилюка, призначення Петра Крумханзла керівником найбільшого держбанку за підсумками професійного конкурсу - це один з перших досвідів у держбанках, і новий керівник посилить команду банку, яка забезпечила збереження лідируючих позицій на ринку.

"Ми затвердили стратегію розвитку держбанків і, зокрема, ПриватБанку, і для реалізації цієї стратегії залучаємо високопрофесійне керівництво з досвідом роботи на міжнародних ринках, - підкреслив Олександр Данилюк.
Відповідаючи на запитання щодо надання ПриватБанком інформації на запити Національного банку України, перший заступник голови правління банку Галина Пахачук зазначила, що банк суворо дотримується вимог чинного законодавства України та нормативно-правових актів Національного банку України з питань захисту та порядку розкриття банківської таємниці.

"Ми розуміємо, що сьогодні наше спільне завдання - це повернення до бюджету сотень мільярдів гривень, спрямованих на підтримку банку в період націоналізації та протягом 2017 року . Це в першу чергу шляхом прибуткової роботи, і відповідно сплати податків, так і повернення активів так званого "токсичного" портфеля, сформованого попередніми власниками банку, - зазначила Галина Пахачук. - Аудит операцій, який проводиться в банку як НБУ, так і самим банком та залученими міжнародними визнаними компаніями в світі, це важлива і потрібна для країни робота, і передача інформації регулятору не є порушенням банківської таємниці. За кожним фактом розкриття банківської таємниці, в тому числі шляхом публікації закритої службової інформації в ЗМІ, банк буде вести ретельне розслідування. У нас попереду ще непроста велика робота щодо судових процесів по поверненню втрачених коштів, і ми б не хотіли в цьому питанні маніпуляцій щодо таких чутливих питань, як Банківська таємниця та інтереси і захист особистих даних наших клієнтів”.

На Чернігівщині ПриватБанк і поліція затримали банкоматних хакерів

Сьогодні вночі в Чернігівській області під час спроби пограбування одного з банкоматів банку були затримані двоє грабіжників-хакерів. Як повідомила служба безпеки ПриватБанку, злочинці затримані при спробі злому і підключення технологічних пристроїв до банкомату ПриватБанку, встановленому в приміщенні районної лікарні в м. Мена Чернігівської області. За даними СБ банку, затримати злочинців на гарячому вдалося завдяки тісній взаємодії банку та Головного управління національної поліції в Чернігівській області та департаменту кіберполіції національної поліції України.

"Складна і унікальна операція по затриманню на гарячому хакерів, які використовували при спроби несанкціонованого зняття коштів в банкоматі найсучасніші засоби, вдалася завдяки впровадженню банком нових технологій безпеки, які дозволяють в реальному часі відстежувати всі можливі фізичні та технічні втручання в системи банкоматів і терміналів, - каже керівник служби безпеки ПриватБанку Сергій Болотін. - Ця система дозволить нам миттєво реагувати на будь-які спроби злому або пограбування банкоматів і терміналів самообслуговування як із застосуванням фізичних, так і технологічних засобів".

Затримані чоловік та жінка 1974 і 1975 р.н. виявилися мешканцями Харківської області, під час обшуку у них вилучені техніка та пристрої, що застосовувалися для несанкціонованого втручання в роботу банкомату. Проти затриманих порушено кримінальну виробництво, поліція вивчає можливу причетність харківських "Бонні і Клайда" до інших спроб злому банкоматів українських банків.




пʼятниця, 9 лютого 2018 р.



ПриватБанк відкрив національний фан-клуб 
українських параолімпійців

Увійти до національного фан-клубу української параолімпійської збірної та підтримати українських спортсменів у їхньому прагненні до перемоги тепер зможуть усі клієнти ПриватБанку.

Разом із Visa банк розпочав олімпійську акцію "Підтримайте непереможних", приєднатися до якої можна на сайті програми parasport.pb.ua.

 

"Спортсмени, які беруть участь у Параолімпійських іграх, гідні того, щоб насправді називатися героями, – зазначила керівник благодійних проектів банку Ганна Павлова. – Вони доводять, що обмежень не існує, кожен може здивувати світ, вони – постійні лідери міжнародних змагань, вони – наша параолімпійська збірна!"

Щоб підтримати параолімпійців, варто лише зареєструватися на сайті parasport.pb.ua та до 30 квітня розраховуватися за покупки карткою Visa. Після кожної оплати додатково 1 гривню буде автоматично перераховано з картки учасника акції на потреби параолімпійської збірної команди України. Також зробити благодійний внесок можна через будь-який банкомат ПриватБанку або Інтернет-банк Приват24.


У 2017 році ПриватБанк виплатив до бюджетів усіх рівнів 8,6 млрд грн

 



За підсумками 2017 року ПриватБанк став найбільшим платником податків серед банків та увійшов до топ-20 найбільших платників податків серед усіх українських компаній.

Як повідомила прес-служба банку, минулого року ПриватБанк перерахував податків та інших бюджетних зборів на суму 8 млрд 596 млн грн. У тому числі банк залишається найбільшим донором Фонду гарантування вкладів фізичних осіб, перерахувавши протягом року до фонду понад 1 млрд 385 млн грн.

Як повідомили в українському податковому відомстві, за підсумками минулого року ПриватБанк став абсолютним лідером і найбільшим платником податків у банківській сфері, а також увійшов до топ-20 найбільших компаній – платників податків України.
Прес-брифінг голови правління ПриватБанку Петра Крумханзла



Трансляція спільного прес-брифінгу міністра фінансів України Олександра Данилюка, голови Наглядової ради ПриватБанку Енгіна Акчакочі та голови правління ПриватБанку Петра Крумханзла розпочнеться о 16:30.

Початок брифінгу о 16:30, місце проведення: м. Дніпро, вул. Набережна Перемоги, 30, ПриватБанк.

Відеотрансляція брифінгу відбудеться на каналі банку в Ютубі



Національний банк України погодив Петра Крумханзла на посаду голови правління ПриватБанку



Рішенням Правління Національного банку України 08 лютого 2018 року погоджено призначення Петра Крумханзла на посаду Голови Правління ПУБЛІЧНОГО АКЦІОНЕРНОГО ТОВАРИСТВА КОМЕРЦІЙНОГО БАНКУ “ПРИВАТБАНК”.

Як підкреслюється в повідомленні НБУ, відповідно до статті 19 Закону про банки керівники банку зобов'язані протягом усього часу, упродовж якого вони зберігають свій статус, відповідати вимогам, установленим цим Законом.

Національний банк України здійснює контроль за відповідністю ділової репутації керівників банку вимогам законодавства України протягом усього часу їх перебування на відповідних посадах. У разі прийняття рішення про невідповідність керівника банку вимогам законодавства України Національний банк України має право вимагати заміни будь-кого з керівників банку.

Крім того, відповідно до вимог статті 42 Закону про банки Голова Правління банку вступає на посаду після погодження Національним банком України.

четвер, 8 лютого 2018 р.


ПриватБанк запустив автолізинг підприємцям




ПриватБанк запустив на українському ринку нову послугу лізингу автотранспорту для підприємців. Ця технологія кредитування дає можливість підприємцям оформити в лізинг нове або старе авто вітчизняного або імпортного виробництва та виплачувати з прибутку від його використання.

«Тепер підприємцю для купівлі автомобіля в кредит достатньо взяти рахунок в автосалоні та оплатити аванс у банку. Рештою питань з оформлення угоди буде займатися банк, – говорить керівник напрямку «Малий і середній бізнес» ПриватБанку Сергій Клюєв. – У банку можна взяти в лізинг саме той транспорт, який потрібен малому бізнесу: легкові авто, мікроавтобуси та малотоннажний вантажний автотранспорт».

Термін лізингу авто для підприємців становить від 12 до 60 місяців, перший платіж – 10%, а відсоткова ставка – від 18% річних у разі лізингу нового авто до 23,9% в разі купівлі вживаного транспорту. Для отримання попереднього рішення про можливість отримання авто в лізинг у ПриватБанку достатньо подати заявку на сайті – pb.ua/transport

За даними дослідження банківського ринку, проведеного GFK Ukraine у ​​2017 році, рахунками та іншими послугами ПриватБанку користуються 56,4% українських юридичних осіб та 73,2% приватних підприємців.

середа, 7 лютого 2018 р.

ПриватБанк відкрив сервіс електронної звітності корпоративним клієнтам усіх українських банків

ПриватБанк відкрив можливість корпоративним клієнтам будь-якого українського банку користуватися можливостями безкоштовного хмарного бухгалтерського сервісу без відкриття рахунку в ПриватБанку. Зокрема, юр. особи та підприємці за допомогою сервісу зможуть безпосередньо з 1С реєструвати податкові накладні та надсилати звітність без використання сторонніх програм і сервісів.

«Понад 57 тисяч клієнтів ПриватБанку успішно та безкоштовно надсилають звіти, реєструють податкові накладні та обмінюються первинними документами в сервісах «Приват24 для бізнесу» за допомогою «Модуля обміну Приват24–1С», – зазначив керівник напрямку «Малий і середній бізнес» ПриватБанку Сергій Клюєв. – Лише за останній рік кількість користувачів сервісу зросла вдвічі, а відтепер користуватися новими можливостями сервісу зможуть юр. особи та ФОПи, які не є клієнтами нашого банку».

Зареєструватися в сервісі можна безкоштовно, на допомогу банк розробив плейлист відеоінструкцій. Для відправки електронної звітності компанії та ФОПи можуть отримати безкоштовні ключі АЦСК ПриватБанку або скористатися зареєстрованими в ДФС ключами ЕЦП від інших систем подання електронної звітності. Технічна підтримка роботи сервісу працює цілодобово в чаті на https://1c.pb.ua
«Бізнес-Інкубатор» у Львові мотивував підприємців


У Львові відбувся відкритий семінар для власників малого та середнього бізнесу, підприємців-початківців та активних людей, які тільки-но замислюються над власною справою в рамках проекту «Бізнес-Інкубатор».
«Бізнес-Інкубатор» – це одна із складових частин проекту «КУБ» («Країна Успішного Бізнесу»), що спрямований на створення та розвиток підприємництва в Україні.

Така програма підтримки підприємців – це очне навчання протягом одного дня, подальша самостійна робота та підбиття підсумків. Під час такого тренінгу майбутні бізнесмени отримують поради від менторів та бізнес-тренерів – авторитетних у цій сфері.



Цього разу у Львові знаннями ділилися:
- Світлана Бережна – сертифікований бізнес-тренер. Тема лекції: «Стратегії в малому та середньому бізнесі: проблеми, інструменти, шляхи вирішення».



- Антон Волнянський – експерт з маркетингу та стратегії. Тема лекції: «Продукт та бренд як головна вiдповiдь на потреби клiєнта».



«І для стартаперів, і для підприємців з уже працюючим бізнесом дуже корисно та важливо отримувати нові знання та навички побудови та ведення власної справи від фахівців, – говорить Андрій Якимів, директор ПриватБанку на Львівщині. – На захід прийшли 120 підприємців, це потужний результат. Ми пропонуємо малому та середньому бізнесу тільки найкращі та найінноваційніші фінансові рішення та найактуальнішу навчальну підтримку».

Такі практичні лекції проходитимуть на регулярній основі в різних містах України. Загалом протягом лютого – квітня «Бізнес-Інкубатор» навчатиме підприємців у семи містах України (Львів, Одеса, Київ, Дніпро, Кривий Ріг, Вінниця, Харків). Участь у заході безкоштовна. Організатори просять всіх бажаючих пройти попередню реєстрацію на сайті inkubator.pb.ua. Також за посиланням у розділі «Календар» можна слідкувати за анонсами наступних зустрічей.

«КУБ» – це не тільки можливість додаткового чи стартового фінансування малого та середнього бізнесу, а й реальна перспектива для підприємців-початківців або тих, в кого вже є бізнес, здобути конкретні навички. Місія проекту «КУБ» – відновити економіку країни шляхом розвитку малого та середнього бізнесу, підняти підприємництво на якісно новий рівень та створити мільйони нових робочих місць для всіх українців, які бажають працювати задля себе та своєї країни. Мета – створити 1 000 000 нових робочих місць.
Херсонські школярі можуть виграти 5000 гривень з Карткою Юніора

Кожна дитина мріє про нові пригоди, захоплення і нові знання - можливості для цього постійно створює ЮніорБанк. Для своїх найменших клієнтів ПриватБанк ініціював конкурс “Є Картка Юніора - є 5 000 гривень”. Аби отримати шанс виграти 5000 гривень та інші призи, достатньо залишити відгук про використання Картки Юніора на сайті конкурсу. Конкурс триватиме до 11 грудня 2018 року.

               

Щоб взяти участь в конкурсі, необхідно авторизуватися на сторінці за допомогою номера телефону, залишити відгук про використання Картки Юніора та зробити репост на свою сторінку в соціальній мережі facebook. Учасником конкурсу може бути дитина – власник Картки Юніора або її батьки.
   
“Згідно з умовами конкурсу, банк обміняє 5 000 гривень і інші призи на відгук про використання Картки Юніора, - розповідає керівник напрямку ЮніорБанк у Херсонській області Ірина Шкрум. - Призовим фондом конкурсу є оплата навчання або товару для дитини в сумі 5000 гривень (1 приз), 1000 гривень (1 приз) та 500 гривень (8 призів)”.

Картка Юніора - це перша банківська картка для школярів від 6 до 17 років і одночасно перший крок до фінансової грамотності дитини за індивідуальними умовами навчання.   
           
З Карткою Юніора дитина зможе:
- навчатися в Бізнес-Школі, де викладають топ-менеджери ПриватБанку;
- відвідати екскурсію у відділення банку, взяти участь в бізнес-квесті, уроках фінансової грамотності;
- побувати в квест-кімнаті "Загублені в банку";
- взяти участь у конкурсах та акціях, організованих ЮніорБанком.

Кращі випускники мають змогу позмагатися за звання “Фінансовий геній”, виграти чудові подарунки, а в майбутньому приєднатися до родини ПриватБанку. Випускник Бізнес-Школи ЮніорБанку, учень Херсонського обласного ліцею Олександр Стрілець допоміг команді нашої області заробити почесне третє місце у Всеукраїнському конкурсі з фінансової грамотності. А херсонський ліцеїст Кирило Сафонов увійшов до десятки «фінансових геніїв» країни!    



Соціальна програма фінансової грамотності для школярів ЮніорБанк діє з 2009 року. Сьогодні програма працює в Україні і Латвії, об'єднуючи понад 500 тисяч школярів - серед них 13 000 юніорів Херсонської області. Щоб стати учасником програми, достатньо зателефонувати за номером 3700 або подати заявку онлайн.