четвер, 30 квітня 2015 р.

В период майских праздников Херсонский филиал ПриватБанка будет работать без выходных

 


ПриватБанк в период майских праздников будет обслуживать клиентoв без перерывов и выходных через Интернет-банк Привaт24 и сеть терминaлов самоoбслуживания. На протяжении всех праздников в режиме онлaйн будут осуществляться плaтежи корпорaтивных клиентов между счетaми ПриватБанка и плaтежи чaстных лиц.

«Бесперебойная работа банка в праздничный период важна в первую очередь для корпoративных клиентoв, которые не могут себе позволить долго отдыхaть в ущерб бизнесу, – говорит руководитель направления «Мaлый и Средний бизнес» ПривaтБанка Александр Николенко. – Вы можете не беспокоиться о своевременном зaчислении средств для выдaчи зарaботной платы, перечислении плaтежей пaртнерам – наш банк действительно работает круглосуточно, а обслуживание через Интернет позволяет совершать платежи в удобное для вас время. Бизнeс должен работaть в режиме 24/7/365».

Как сообщает пресс-офис Херсонского филиала ПриватБанка, отделение "Центральное" по адресу г. Херсон, пр. Ушакова, 43 работает с 1 по 11 мая - без выходных.

4 и 11 мая также будут работать отделения:

  • “Жилпоселок” (ул. Розы Люксембург, 21),
  • “Бригантина” (ул. Патона, 4),
  • “Шуменское” (ул. Димитрова, 10),
  • “Шуменское 2” (пр. Строителей, 19),
  • "Мастер" (пр. 200-Летия Херсона, 15),
  • "Таврическое" (пр. 200-летия Херсона, 32),
  • "Днепровское" (ул. Мира, 18);
  • "Черноморское" (ул. Перекопская, 156а).
Более детально ознакомиться с режимом работы отделений можно на официальном сайте pb.ua/map.

Без праздников, перерывов и выходных работают Интернет-бaнк Приват24 и мобильные приложения Привaт24, через которые можно оплатить любой счет, купить билет на транспорт, получить и отправить перевод, пополнить депозитный счет и получить много других услуг. В праздничные дни в Херсонской области будут работать более 188 банкоматов и 361 терминал самообслуживания  - их адреса можно также уточнить на сайте pb.ua/map.

 

вівторок, 28 квітня 2015 р.

ПриватБанк представив проект DEUTERIUM, що зможе перевернути бізнес


У рамках XV Міжнародної конференції «Платежі, картки та інноваційні технології – 2015», яка пройшла 24 квітня в Києві, ПриватБанк представив новий проект DEUTERIUM. Як повідомив автор проекту, керівник ЦЕБ ПриватБанку Олександр Вітязь, DEUTERIUM дасть можливість компаніям концентруватися на створенні правильних бізнес-процесів і персоналізованій комунікації з клієнтами.

«Свого часу відкриття дейтерію змогло перевернути ядерну фізику та дуже спростило процеси, що до цього вимагали титанічних зусиль, – зазначає Олександр Вітязь. – Наш DEUTERIUM покликаний здійснити такий же переворот у сучасному бізнесі – тепер завдання, які раніше вимагали багатогодинної роботи цілих команд програмістів, може легко виконувати звичайний менеджер, а основні бізнес-процеси компанії легко перебудовувати за кілька годин, замість місяців розробок і погоджень».

Як зазначають розробники DEUTERIUM, ядром нового проекту є хмарна система керування бізнес-процесами COREZOID і система аналізу даних DEEPMEMO. А функціональний месенджер Sender дозволить будь-якій компанії побудувати персональні комунікації зі споживачами без витрат часу на розробників і створення власних комунікаційних центрів.

З початку квітня ПриватБанк залучив понад 8 млрд грн депозитів

У травні на прохання клієнтів банк продовжить дію акції, у рамках якої ПриватБанк сам заплатить податки за вкладників.


З початку квітня ПриватБанк залучив понад 8 млрд грн депозитів у рамках унікальної для ринку акції «Квітневі депозити без податків», за умовами якої банк сам платить податок на доходи за депозитами за вкладників. Як повідомив Перший Заступник Голови Правління ПриватБанку Олег Гороховський, з початку акції в банку відкрито понад 200 тис. нових вкладів, що стало безпрецедентною подією для ринку та свідчить про тенденції укріплення довіри клієнтів до банківського ринку та його лідера – ПриватБанку.

«Понад 200 тис. нових вкладів і 8 млрд грн, розміщених у ПриватБанку лише за місяць – це реальний показник довіри клієнтів нашому банку, банківській системі, попри складну економічну ситуацію в країні та воєнні дії на Сході, – зазначив Олег Гороховський. – Хочу подякувати клієнтам за довіру, банк з таким депозитним портфелем, що нам довірили за неповний місяць, став би дев’ятим у рейтингу українських банків за обсягами портфеля фіз. осіб (за даними балансів банків на 1 квітня) і відсунув би «Сбербанк Росії» на 10 місце».

Нагадаємо, у рамках акції «Квітневі депозити без податків» клієнти банку отримали унікальну можливість оформити новий або продовжити свій активний вклад у будь-якій валюті, при цьому банк сам платить за клієнтів податок з нарахованих процентів за цим депозитом. Таким чином, для учасників акції реальний дохід на 27% вище, ніж за депозитами, що будуть оформлені в інший період.

Як повідомили в ПриватБанку, проаналізувавши численні звернення клієнтів, банк вирішив продовжити депозитну акцію й у травні. В акції беруть участь усі розміщені та продовжені в цей період вклади. Один клієнт може оформити скільки завгодно вкладів, і всі вони будуть брати участь в акції.

ПриватБанк залучив 28 тисяч нових корпоративних клієнтів – серед них 444 представники Херсонщини

З початку 2015 року корпоративна клієнтська база ПриватБанку збільшилася на 28 тисяч клієнтів. Як повідомила прес-служба Херсонської філії банку, за перші три місяці року на обслуговування в ПриватБанк перейшли понад 10 тисяч юридичних осіб і 18 тисяч підприємців, серед них 444 представники Херсонщини. Такий значний приріст клієнтів – юридичних осіб – у банку пояснюють тим, що сьогодні тільки ПриватБанк забезпечує обслуговування клієнтів у цілодобовому режимі, без вихідних і також дає можливість використовувати найсучасніші технології.

«Обслуговування корпоративних клієнтів у ПриватБанку вже давно вийшло за межі класичного банківського сервісу, – говорить керівник напрямку «Малий і Середній бізнес» ПриватБанку Олександр Ніколенко. – Це не тільки платежі, депозити та кредитування. Цифровий банк для бізнесу – це повний набір сервісів для керування та контролю, від можливостей цілодобової виплати зарплати до інтеграції в облікові системи та електронної звітності. При цьому відкриття рахунку абсолютно безкоштовне. Більшість корисних сервісів надаються також безкоштовно».
Цифровий ПриватБанк дає можливість корпоративним клієнтам разом з банківським рахунком отримати цілодобове обслуговування, картку «Ключ до рахунку», послуги дистанційного банківського обслуговування та керування бухгалтерією (Інтернет-банк Приват24, сервiс «Електронні документи та звіти», додаток «Приват24 – 1С» та 1С онлайн), послуги керування готівкою та цілодобову безкоштовну підтримку за телефоном 3700 і в чаті «Допомога Онлайн».

Персональні комунікації банку з бізнесом дозволяють клієнтам економити час – менеджери надають детальні консультації за будь-якими продуктами та технологіями від видачі кредиту до оформлення зарплатних карток. Для відкриття рахунку не потрібно навіть їхати в банк. Достатньо замовити зустріч на сайті pb.ua/vstrecha, зателефонувавши на номер 3700 або звернувшись у чат «Допомога Онлайн». Ця послуга повністю безкоштовна. Менеджер банку проведе презентацію продуктів і послуг ПриватБанку в офісі в зручний для клієнта час.

Також ПриватБанк першим в Україні почав проведення для корпоративних клієнтів відеоконференцій на актуальні теми керування бухгалтерією, електронною звітністю, безресурсного кредитування. Найближчим часом банк запропонує юридичним особам нові унікальні сервіси – систему обміну довідками та виписками, ведення календарів податків і звітів. Також ПриватБанк планує відкрити електронний майданчик для участі в тендерах держзакупівель і цифровий сервіс роботи з митними деклараціями.

У Херсонській області ПриватБанк обслуговує понад 512000 індивідуальних клієнтів, 13112 юридичних осіб та приватних підприємців. За перший квартал 2015 року Херсонська філія ПриватБанку залучила 444 нових корпоративних клієнти.

понеділок, 27 квітня 2015 р.


Через термінали самообслуговування ПриватБанку херсонці здійснюють близько мільйона операцій за місяць


 У березнi херсонці здійснили близько мільйона операцій у терміналах самообслуговування ПриватБанку - серед них покупка 4750 білетів та 121085 платежів за комунальні послуги.

«Маючи прямі угоди з постачальниками комунальних послуг у Херсонській області, ПриватБанк може також оплачувати рахунки без вашої участі, - говорить заступник керівника Бізнесу платежів ПриватБанку в Херсоні Віктор Ніжурин. - Це стане можливим за умови підключення до безкоштовної послуги «Регулярний платіж».

У Херсонській області ПриватБанк має інформаційні угоди з такими постачальниками послуг, як “Воля” (інтернет +ТБ), “Вега” (стационарна телефонІя + Інтернет), УДСО (оплата послуг охорони), “Херсонгаз”, “Херсонський Водоканал”, “Херсонтеплогенерація”, “Херсонтеплоенерго”, “Херсонська ТЕЦ”, більшість ЖЕКів, ОСББ та багато інших підприємств.

У терміналах самообслуговування можна отримати виписки по картах, погасити заборгованість, змінити пін-код, оплатити різні види продукції, поповнити карти, переглянути баланс рахунків, навіть придбати квитки на та розваги (футбол, театр, концерт) - і при цьому самостійно обрати вільне місце. Мережу розміщення терміналів можна переглянути на сайті ПриватБанку.

У Херсонській області ПриватБанк обслуговує понад 512000 індивідуальних клієнтів, 13112 юридичних осіб та приватних підприємців, працює понад 188 банкоматів, 361 термінал самообслуговування та 76 відділень. Додаткову інформацію можна знайти на офіційному сайті pb.ua.
ПриватБанк і Wargaming допоможуть перетворити дріб’язок на золото

Компанія Wargaming.net запустила новий сервіс «Скарбничка» для прихильників популярних ігор World of Tanks та World of Warplanes, що користуються картками ПриватБанку. Як повідомили в компанії, «Скарбничка» для гравців Wargaming – це сервіс, що дозволяє перераховувати решту від покупок карткою ПриватБанку на ігровий акаунт для купівлі ігрового золота. Підключені до сервісу користувачі карток зможуть округляти суму витрат під час оплати покупок картками, а решта буде автоматично відправлятися до «Скарбнички» для покупки ігрового золота.

«Новий сервіс запущено в Україні в форматі пілотного проекту. Він дозволить прихильникам найпопулярніших ігор не думати про те, щоб вчасно поповнити акаунт. «Скарбничка» завжди допоможе бути напоготові в будь-якій ігровій ситуації, – говорить голова підрозділу Global Payments компанії Wargaming Сергій Кіт. – Зараз ми розглядаємо запуск спеціальної програми для українських користувачів Wargaming, що не тільки дозволить гравцю здійснювати швидкі та прості платежі, але й значно спростити проведення інших буденних операцій – від оплати продуктів харчування до купівлі квитка в кінотеатр».

Суть ігрової «Скарбнички» полягає в тому, що під час кожної витрати користувача картки ПриватБанку (купівля товарів у магазинах, зняття готівки через банкомати, оплата будь-яких послуг) сума буде округлятися до вибраного самим гравцем значення, а решта відправлятися на купівлю ігрового золота для акаунта Wargaming.net. Округляти покупки можна до 1, 10, 100 гривень. Підключити сервіс можна за 3 кліки – зазначивши логін гравця, вибравши картку, з якої буде переказуватися решта, і розмір решти для накопичення ігрового золота.

«Ігрова «Скарбничка» – це унікальне технологічне рішення для всього ринку, завдяки якому накопичувати ігрове золото дуже просто, – зазначає Заступник керівника Центру електронного бізнесу ПриватБанку Христина Чайковська. – Наприклад, якщо прихильник «Танків» користується нашою карткою та вибирає в «Скарбничці» округлення суми витрат до 10 грн, це означає, що під час оплати покупки 26 грн 80 коп. 3 грн 20 коп. буде перераховано до «Скарбнички» для придбання ігрового золота».
Детальніше про новий сервіс можна дізнатися на сайті банку.

У 2013 році ПриватБанк и Wargaming.net підписали угоду про співпрацю, результатом якої стала можливість мільйонам українських, російських і білоруських користувачів ігор World of Tanks і World of Warplanes легко та без комісій поповнювати свої ігрові акаунти банківськими картками через інтернет-платежі.

Поповнити свій Wargaming.net ID можна за допомогою пластикових карток в Інтернеті або в мобільних платіжних додатках. Послуга оплати готівкою та пластиковими картками працює в будь-якому банківському терміналі самообслуговування. Після проведення оплати особистий рахунок користувача поповнюється миттєво. Платіжний сервіс для геймерів працює цілодобово.

неділя, 26 квітня 2015 р.

У квітні ПриватБанк підтримав три масштабні акції херсонських освітян

Наближається до завершення навчальний рік - і традиційно навесні херсонські освітяни проводять чимало важливих акцій, що підбивають підсумки і оцінюють досягнення учнів, студентів та викладачів. Квітень 2015-го не став винятком, але має приємну особливість. Цього місяця Херсонська філія ПриватБанку стала партнером відразу трьох масштабних акцій інтелектуалів: Всеукраїнського дизайн-форуму «ПроDESIGN», міського конкурсу «Книжковий драйв - Коміксоманія» та нагородження переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад.

Всеукраїнський дизайн-форум «ПроDESIGN» об'єднав 196 учасників із 35 вищих навчальних закладів 5 країн світу. Протягом трьох днів на базі Херсонського національного технічного універститету проходила Міжнародна науково-практична конференція з  художнього авангарду, Всеукраїнська студентська олімпіада зі спеціальності «Дизайн», а також Всеукраїнські конкурси фешн-фото, фешн-ілюстрацї та анімації. “Родзинкою” форуму стало дизайн-шоу "Диктатори смаку", презентоване у театрі-кафе Херсонського обласного академічного музично-драматичного театру ім. М. Куліша.

22621_799146710200788_3385476262087013386_n.jpg

На загальноміський конкурс дитячого читання «Книжковий драйв» «Коміксоманія» було подано 48 робіт з 21 школи. Організатори конкурсу - управління освіти Херсонської міської ради та Херсонська обласна бібліотека для дітей ім. Дніпрової Чайки - приймали на розгляд роботи учнів 5-8 класів. 15 авторів кращих коміксів отримали сертифікати на придбання улюблених книг.


фото.JPG

ІV етап Всеукраїнських учнівських олімпіад проходить кожного року з січня по березень. У 2015-му представники команди Херсона вибороли 19 призових місць із 19 предметів та отримали одне перше, вісім других і десять третіх місць. Абсолютну першість в олімпіаді здобув Херсонський фізико-технічний ліцей – 5 призових місць. Команди Херсонської спеціалізованої школи № 24 та Академічного ліцею ім. Олега Мішукова вибороли по 4 перемоги. Три призові місця посіли учні Херсонської спеціалізованої школи № 30, по одній перемозі - у учнів Херсонської спеціалізованої школи № 52, гімназій 1 та 20.

image.jpg

Херсонська філія ПриватБанку постійно допомагає навчальним закладам, педагогам та їх вихованцям, а її співпраця з управлінням освіти є доброю традицією вже протягом багатьох років. Виступивши партнерами квітневих акцій галузі, представники ПриватБанку надали освітянам інформаційну, матеріальну підтримку, взяли особисту участь в усіх урочистостях та нагородженні переможців. Одна з наступних зустрічей запланована на 28 травня у великій залі міської ради - на церемонії вітання випускників-медалістів.


ПриватБанк обслуговує близько 400 шкіл області і майже 20 000 працівників освіти регіону. У Херсоні на карту ПриватБанку отримують зарплату понад 4300 педагогів, які працюють у 144 навчальних закладах.

четвер, 23 квітня 2015 р.

S&P підтвердило короткостроковий рейтинг ПриватБанку на рівні «С», а індивідуальний рейтинг банку - на одну сходинку вище суверенного


Стрес-тести агентства показали, що ПриватБанк зможе подолати наслідки економічного спаду завдяки високій якості кредитного портфеля та підтримки акціонерів.


Міжнародне рейтингове агентство S&P підтвердило короткостроковий рейтинг Приватбанку на рівні «С». Індивідуальну оценку характеристик кредитоспроможностi банку (SACP) встановлено на рівні "ССС+", що на одне значення вище рейтингу України.

Як ідеться в офіційному повідомленні S&P, незважаючи на девальвацію гривні, достатність капіталу ПриватБанку, згідно з національними стандартами бухгалтерського обліку, відповідає мінімальним вимогам у 10%. Також стійка позиція ПриватБанку забезпечена більш високою якістю активів, достатніми резервами та активною підтримкою акціонерів, зокрема за рахунок майбутнього збільшення капіталу банку на 5 млрд грн. Також на ПриватБанк найменше впливає ситуація з державним боргом через невелику частку в його портфелі державних облігацій і цінних паперів державних підприємств.

«З огляду на результати нашого стрес-тесту ліквідності та капіталу банку, ПриватБанк зможе підтримувати свою платоспроможність, незважаючи на економічний спад і можливий суверенний дефолт в іноземній валюті, – наголошується в повідомленні S&P. – Ми вважаємо, що банк збереже позитивний баланс у такій ситуації і його ліквідності буде достатньо, щоб виконувати свої зобов’язання перед вкладниками та клієнтами».

Разом із тим, як наголошується в повідомленні S&P, довгостроковий рейтинг банку було знижено відповідно до суверенного рейтингу України до «ССС-» з негативним прогнозом. Згідно з методологією агентства, слідом за зниженням 10 квітня рейтингу України має бути знижено рейтинги українських банків до відповідного рівня.

ПриватБанк починає виплати вкладникам ПАТ «КБ «Надра» та ПАТ «ЕНЕРГОБАНК»

ПриватБанк обрано банком-агентом Фонду гарантування вкладів фізичних осіб для виплати компенсацій вкладникам і власникам поточних рахункiв ПАТ «КБ «Надра» та ПАТ «ЕНЕРГОБАНК». З 21 квітня 2015 року ПриватБанк починає виплати коштів клієнтам ПАТ «ЕНЕРГОБАНК» за договорами, строк дії яких закінчився до 13 лютого 2015 року включно, і за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки).

Також ПриватБанк починає виплати вкладникам ПАТ «КБ «Надра» за договорами, строк дії яких закінчився до 6 лютого 2015 року включно, і за договорами банківського рахунку (поточні та карткові рахунки), які під час укладання договору банківського вкладу або рахунку зазначили місце проживання за паспортом: Вінницька, Житомирська, Тернопільська або Херсонська область, а також вкладникам-нерезидентам.

Як повідомила прес-служба банку, отримати кошти можна в будь-якому з 2 497 відділень ПриватБанку. Для отримання компенсації достатньо пред’явити паспорт. Максимальний розмір гарантованої до відшкодування суми за вкладами фізичних осіб ліквідованих банків, включаючи відсотки, становить 200 тисяч гривень.

У відділеннях ПриватБанку вкладники ПАТ «ЕНЕРГОБАНК» та ПАТ «КБ «Надра» зможуть отримати свої кошти готівкою, зарахувати їх на пластикову карту. Обмеження на видачу готівки в розмірі 150 тис. грн на день, встановлені НБУ, не поширюються на виплати відшкодувань ФГВФО. Крім того, клієнти ПАТ «КБ «Надра» та ПАТ «ЕНЕРГОБАНК» зможуть взяти участь в акції «Квітневі депозити без податків».

«Якщо зараз оформити в ПриватБанку новий вклад у будь-якій валюті, банк сам заплатить за вкладника податок з нарахованих відсотків за цим депозитом. Реальний дохід буде на 27% вищий, ніж за депозитом, який буде оформлено в інший період, – зазначає перший заступник голови правління ПриватБанку Олег Гороховський. – В акції беруть участь усі розміщені та продовжені у цей період вклади, один клієнт може оформити скільки завгодно вкладів, і всі вони будуть брати участь в акції».

ПриватБанк є найбільшим учасником Фонду гарантування вкладів фізичних осіб за підсумками 2014 року, перерахувавши у Фонд 938,5 млн грн.

 

Яндекс за підтримки ПриватБанку запускає в Україні мобільну програму «Яндекс.Заправки»

Яндекс запускає мобільну програму «Яндекс.Заправки» у партнерстві з ПриватБанком і MasterCard. За допомогою мобільної програми водії зможуть знайти АЗС неподалік і заплатити за бензин просто зі смартфону. «Яндекс.Заправки» з’явилися тільки в Україні – в інших країнах подібної мобільної програми в Яндекс немає.


Щоб скористатися мобільною програмою «Яндекс.Заправки», необхідно прив’язати до мобільної програми картку будь-якого зареєстрованого в Україні банку. Мобільна програма працює так: користувач обирає АЗС, номер колонки та тип бензину, а потім зазначає суму, на яку хоче заправитися (не менше 50 гривень), або об’єм (не менше 5 літрів). Після закінчення оплати паливний пістолет на вибраній колонці розблоковується, і можна заправлятися. У мобільній програмі «Яндекс.Заправки» вже доступні близько 1 200 АЗС, в основному великих мереж, і в майбутньому кількість станцій буде збільшуватися.

«У Яндекса існує декілька мобільних програм для автомобілістів. Перш за все, це дуже популярні «Карти» та «Навігатор», яким користується кожен восьмий український водій. Ми раді запустити ще одну мобільну програму, що допоможе зекономити час на такій простій речі, як заправка машини», – говорить керівник «Яндекс.Заправок» Ілля Лейрих.

Оплата пального в мобільній програмі відбувається через технологію, розроблену ПриватБанком. Власники карток MasterCard ПриватБанку отримають бонус у разі використання додатка «Яндекс.Заправки»: за кожен літр, куплений у мобільній програмі за допомогою таких карток, користувачам буде перераховано одну гривню на рахунок «Бонус Плюс». Загальний бонусний фонд становить 100 000 гривень.

«Інноваційні технології та рішення допомагають створювати світ без готівки. Цей проект – підтверджує це, – говорить Сергій Францишко, віце-президент з розвитку бізнесу представництва MasterCard Europe в Україні. – За допомогою «Яндекс.Заправок» українці зможуть платити за бензин через мобільну програму, якої ще немає на інших ринках. Це стало можливим завдяки надійним і відкритим до нового партнерам – Яндексу та ПриватБанку».

«Ми раді, що наша технологія безконтактної заправки стала частиною комплексу унікальних сервісів Яндекс для автовласників, – зазначає заступник голови правління ПриватБанку Олександр Вітязь. – Мобільна програма «Яндекс.Заправки» дозволить українським водіям у реальному житті користуватися технологіями майбутнього».

Мобільна програма «Яндекс.Заправки» доступна для платформ iOS та Android українською та російською.

ПриватБанк є одним із найбільш технологічних світових банків. У числі технологій, які були впроваджені ПриватБанком вперше в світі: «SMS-банкінг» (1999), ОТР-паролі через SMS (2000), Р2Р-перекази між картками (2003), «Електронна решта» (2009), «Онлайн-інкасація» (2010), «Безконтактний банкомат» (2012), Sender (2014). Сьогодні кожен третій клієнт банку користується його послугами через Інтернет і мобільні програми.

ПриватБанк і Poster запустили першу в Україні хмарну касу для кафе, магазинів, ресторанів з можливістю приймати банківські картки


Традиційне касове обладнання для ресторанів і магазинів дороге та громіздке, а впровадження триває місяці. У сучасних ринкових умовах це просто неприйнятно. Адже найчастіше, особливо в невеликих закладах, важлива кожна гривня, кожна секунда. Не можна ставити величезний касовий апарат між продавцем і клієнтом, змушуючи офіціантів носитися між системою автоматизації та покупцем. А якщо говорити про затишні кав’ярні або вуличну їжу, де на рахунку кожен сантиметр простору, то традиційні рішення явно не сприяють продажам. Усі ці проблеми вирішує хмарна система автоматизації кафе та ресторанів Poster.

«Poster допомагає знизити витрати, що пов’язані з крадіжками, зникненням товарів та інгредієнтів. Допомагає збільшити ефективність персоналу, якому більше не потрібно метушитися між кухнею та клієнтом. Офіціант може приймати замовлення на планшеті, відправляти його на кухню та відразу підходити до наступного гостя. Детальна аналітика та звіти допомагають швидко ухвалювати точні й правильні рішення. Це підвищує маржинальність бізнесу, знижуючи навантаження на персонал та власника закладу. У працівників закладу з’являється більше часу, щоб зосередитися на продажах, а у власника – щоб масштабувати та розвивати свій бізнес, а не грузнути в операційній діяльності, – говорить один із засновників Олександр Рижков. – В Україні система Poster – єдина, що друкує фіскальні чеки з iPad або Android».

До сьогоднішнього дня в системи було одне вразливе місце – приймання платіжних карток. Раніше потрібно було орендувати в банку дорогий і громіздкий POS-термінал, що суперечило всій ідеї простоти використання Poster.

Учора компанія Poster спільно з Центром електронного бізнесу ПриватБанку інтегрувала підтримку мобільних терміналів iPay у свій додаток. Тепер досить підключити мініатюрний термінал до планшета – і в руках офіціанта опиниться повноцінний касовий апарат із терміналом для приймання карток.

Для власників банківських карток оплата через міні-термінал нічим не відрізняється від проведення платежів через звичайні термінали. За бажання клієнта чек може бути надіслано на електронну пошту власника картки або через SMS на мобільний телефон.
«В Україні у сфері малого бізнесу, торгівлі та послуг працює понад 100 тисяч наших мобільних терміналів iPay, це половина вiд кiлькостi звичайних POS-терміналів на касах торгових точок, – говорить Заступник Голови Правління ПриватБанку Олександр Вітязь. – Завдяки інтеграції мобільних терміналів iPay у Poster обслуговування в ресторанах стане зручнішим як для клієнта, так і для продавця».

вівторок, 21 квітня 2015 р.


Як жителям Херсонщини зберегти і примножити свої заощадження

Не секрет, що в нинішній нестабільній ситуації банківську систему України накрила нова хвиля недовіри. Це має свої підстави: про свою неплатоспроможність вже заявили близько двох десятків банків. Найголовнішим фактором при виборі банку для розміщення депозиту є його надійність. ПриватБанк – «Банк року – 2014» в Україні за версією журналу The Banker. На думку міжнародних експертів-фінансистів, ПриватБанк, доклавши значних зусиль, адаптувався до умов політичної нестабільності в Україні.

А якщо говорити про Херсонську область, то із загальної кількості заощаджень, які населення довірило банкам, майже 30% знаходяться в ПриватБанку. Сьогодні у банку можна відкрити депозит на різні терміни під 25% річних у гривнях та 13% річних у доларах і євро.

ПриватБанк запустив нову послугу «Стандарт безподатковий» для клієнтів, які цікавляться вкладами та отримують пенсії, соціальні виплати та заробітну плату на картки банку. Ця послуга на 27% більш дохідна, ніж звичайні вклади, тому що проценти за нею не оподатковуються. Наприклад, якщо ставка за депозитом 24%, Ви отримуєте за вирахуванням 21,5% податку та чистий дохід у розмірі 18,84% річних. А з послугою «Стандарт безподатковий» Ви отримаєте заявлені 24% річних, що на 27% більше, ніж Ви отримали б за звичайним депозитом. Таким чином, клієнти ПриватБанку отримують чистий дохід за вкладами, не сплачуючи податок на відсоток.

У Херсонській області працюють 76 відділень ПриватБанку, 188 банкоматів та 361 термінал самообслуговування.

 

понеділок, 20 квітня 2015 р.

ПриватБанк зареєстрував збільшення статутного капіталу до 19,1 млрд грн
16 квітня 2015 року відбулася державна реєстрація Статуту ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» у новій редакції. Як повідомили в банку, у Статут було внесено зміни, пов’язані зі збільшенням статутного капіталу банку до 19 100 760 000 грн.

Рішення про збільшення статного капіталу було ухвалено в ході загальних зборів акціонерів банку 24 листопада 2014 року. Емісію акцій ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» було проведено шляхом їх приватного розміщення серед чинних станом на 24 листопада 2014 року акціонерів банку. У ході розміщення акцій банком фактично було розміщено 3 571 500 штук простих іменних акцій додаткової емісії, існуючої номінальної вартості 280,00 грн за кожну акцію.

Нагадаємо, 6 квітня 2015 року акціонери ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» у ході позачергових Загальних зборів акціонерів ухвалили рішення про збільшення статутного капіталу банку на 27,6% (5 000 002 000, 00 грн) шляхом приватного розміщення додаткових акцій існуючої номінальної вартості за рахунок додаткових внесків акціонерів.

ПриватБанк – найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку. Сьогодні банк обслуговує 14,9 млн індивідуальних клієнтів, 627 тис. корпоративних клієнтів. У регіональній мережі банку працює 2 560 відділень, 7 253 банкомати, 12 042 термінали самообслуговування.
Активи ПриватБанку за підсумками першого кварталу 2015 року становлять 248 млрд грн, обсяг розміщених на рахунках у банку коштів клієнтів – 172,24 млрд грн. Перший квартал 2015 року ПриватБанк завершив з чистим прибутком у розмірі 6,392 млн грн.

пʼятниця, 17 квітня 2015 р.

ПриватБанк визнано одним із найкращих банкiв світу за провідні стратегії розвитку та платіжні інновації


Вперше в історії українського банківського ринку ПриватБанк став фіналістом одного з найпрестижніших світових банківських рейтингів Retail Banker International Awards. Як повідомляє видання, фіналісти щорічного конкурсу «Роздрібний банк року» були відібрані експертами Retail Banker International серед 300 провідних банків світу.

«Незважаючи на складну ситуацію в Україні, цього року ПриватБанк уже отримав кілька нагород світових фінансових видань за свою ефективну роботу та інновації, – говорить Перший Заступник Голови Правління ПриватБанку Олег Гороховський. – Стати номінантом Retail Banker International Awards – це не тільки велике досягнення для нашого банку, але й визнання нашої банківської системи як повноправної учасниці світового фінансового ринку».

ПриватБанк став першим українським банком, що увійшов до числа номінантів конкурсу. За даними видання, ПриватБанк номіновано у двох категоріях – «Найкраща стратегія розвитку відділень» і «Найкраща інновація в платежах».

«У престижному світовому рейтингу ми в одній компанії з британським Barclays Bank, Metro Bank, HSBC Mexico, польським mBank, канадським Royal Bank of Canada. Непогана компанія, – зазначає Заступник Голови Правління ПриватБанку Дмитро Дубілет. – Коли я розповідаю закордонним колегам-банкірам про банківські технології в Україні, у всіх очі на лоб лізуть. Тут українцям є чим пишатися».

Retail Banker International – одне з провідних банківських видань, що є частиною групи Timetric, провідного постачальника онлайнових даних, аналітичних і консультаційних послуг в основних фінансових і промислових секторах.

ПриватБанк – найбільший український банк, входить у топ-10 провідних банків Центральної та Східної Європи. У банку працюють близько 29 000 співробітників, які обслуговують понад 18 млн індивідуальних і корпоративних клієнтів у відділеннях та через Інтернет-банк Приват24. Для отримання додаткової інформації, будь ласка, відвідайте сайт pb.ua.

Математики ПриватБанка: «Суббота – самый шопинговый день недели»

Математики ПриватБанка исследовали закономерности количества и общих сумм расходов держателей карт банка в зависимости от дня недели. Как показал анализ всех транзакций в сети эквайринга ПриватБанка в феврале 2015 года, больше всего покупок в течение недели осуществляется в пятницу. При этом самые дорогие покупки украинцы предпочитают совершать по субботам. Эта тенденция касается как мужчин, так и женщин.

Как видно на графиках, женщины набирают обороты всю неделю и делают максимум транзакций в пятницу, а в субботу значительно сокращают количество покупок. При этом сумма покупок продолжает расти, это указывает на то, что в субботу женщины совершают большие покупки.

 У мужчин ситуация немного другая: количество транзакций в пятницу и субботу держится на одном уровне, но общая сумма покупок в субботу значительно возрастает.


В целом можно сказать, что женщины совершают гораздо больше покупок, но на меньшую сумму, чем мужчины. Суббота – день дорогих покупок у женщин. Можно предположить, что подарки на 14 февраля девушки покупали заранее, тогда как мужчины оставили эту трату на праздничный день. Среду, 25 февраля, мы считаем аномалией, поскольку в тот день прыгнул курс, и люди бросились в магазины скупать соль и спички.

Поэтому совет ПриватБанка владельцам магазинов и торговых сетей: в выходные магазин должен работать. Потому что в эти дни покупатели, особенно женщины, готовы тратить больше денег. И если ваш магазин в субботу и воскресенье закрыт, значит клиент пойдет тратить деньги к вашему конкуренту. Нерабочими днями вашей торговой точки лучше сделать понедельник-вторник – дни минимальных трат.

Математики ПриватБанка – это неформальный клуб по интересам сотрудников ПриватБанка, которые в свободное от работы время исследуют вопросы, не являющиеся важными для ведения бизнеса, но ответы на которые могут быть просто интересны.
У великодні свята безкоштовні квитки на поїзд отримали понад 30 тисяч українців

Понад 30 тисяч українців отримали безкоштовні залізничні квитки для подорожей по Україні в рамках акції, що проводять ПриватБанк і MasterCard. Як повідомила прес-служба банку, у період великодніх свят отримати безкоштовний квиток на поїзд міг будь-який клієнт банку, який купував електронні залізничні квитки в ПриватБанку та оплачував їх картками MasterCard.


 «Разом з нашими стратегічними партнерами MasterCard ми вирішили дати можливість нашим клієнтам більше подорожувати в період весняних свят, повністю повертаючи покупцям вартість другого квитка, – говорить керівник напрямку «Платежі та перекази» ПриватБанку Михайло Рогальський. – Сьогодні вже нікого не потрібно переконувати в тому, що купувати квитки в ПриватБанку набагато швидше та зручніше, ніж у касах вокзалів або на інших сайтах».

Як зазначають у банку, акція розрахована на період великодніх свят, й основну частину коштів для компенсації вартості квитків уже виплачено на бонусні рахунки клієнтів банку. У клієнтів банку ще є можливість отримати свій безкоштовний квиток, але потрібно поспішити, оскільки за умовами акції кількість безкоштовних квитків обмежена. Кількість акційних квитків, що лишилася, можна подивитися на сайті.

Кожен учасник акції отримує від банку та MasterCard компенсацію вартості другого залізничного квитка наступного дня після дати поїздки, що зазначено у квитку. Ці гроші буде зараховано на бонусний рахунок клієнта. Їх можна вільно використовувати для оплати товарів і послуг у магазинах – партнерах програми «Бонус Плюс», серед яких найбільші українські продуктові мережі, магазини побутової техніки, аптеки тощо.

Продаж залізничних квитків здійснюється через 12 000 терміналів самообслуговування та 2 500 відділень ПриватБанку по всій Україні. Також купити квиток на поїзд можна на сайті bilet.pb.ua та через Приват24. Продаж квитків відкривається за 45 діб до дати відправлення, електронний квиток з QR-кодом дає право проїзду в поїзді без обміну на паперовий.

середа, 15 квітня 2015 р.

У ПриватБанку рахунок можна оплатити без комісії, сфотографувавши його на телефон


Херсонська філія ПриватБанку звертає увагу власників Andoid та iPhone на можливість сплачувати будь-які рахунки за 10 секунд, просто фотографуючи їх у спеціальному додатку ФотоКаса. ПриватБанк випустив цей додаток у 2012 році - він вийшов дуже простим у використанні, а також має гарний і зручний дизайн.
Аби сплатити рахунок за газ, інтернет або будь-які інші товари чи послуги, не обов'язково іти до відділення банку або створювати платіж в Інтернет-банку. Достатньо у спеціальному додатку обрати картку, з якої повинні бути списані кошти, зробити фото рахунку і натиснути "Оплатити". За бажанням клієнт може зазначити свій e-mail, на який йому буде надіслана скан-копія квитанції з печаткою про оплату. Також квитанцію можна взяти у будь-якому терімналі самооблуговування у розділі “Друк квитанцій”.

- Безперечною перевагою ФoтоКaси є можливість оплати без комісії на суму до 10 тисяч гривень, - пояснює заступник керівника напрямку “Касове обслуговування” Херсонської філії ПриватБанку Тетяна Одобеску. - Списання коштів відбувається без комісії з карт ПриватБанку та інших банків України. При цьому не має значення, який телефон використовує клієнт: ФотoКaса працює на операційних системах Android та iOS.

Через ФoтоКaсу херсонці можуть оплатити будь-яку квитaнцію на рахунок юpидичних осіб або приватних підприємців. Також доступна оплата рахунків карток Visа або MаsterCard будь-якого українського банку. Єдине, що потрібно зробити - переконатися, що карта відкрита для плaтежів в мережі Інтернет.

Нагадаємо: оплатити рахунок у ПриватБанку сьогодні також можна за допомоги термінaлів сaмообслуговування (комісія від 2 грн), інтеpнет-бaнку Приват24 (комісія від 1 грн), мобільнoго додатку Приват24 для Android і iOS (комісія від 1 грн), зателефонувавши за безкоштовним номером 3700 (комісія від 4 грн) та підключивши регулярний плaтіж (комісія від 0 грн).

Почати використовувати додаток ФотоКаса досить просто. Для цього треба підійти у найближче відділення ПриватБанку - співробітник установить додаток на ваш телефон і навчить користуватися ФотоКасою протягом 5 хвилин. Докладні пояснення та відеонструкція також є на сайті ПриватБанку.
Як я до «Магазину» ходив 

 
За даними GfK Ukraine, в Україні 20 млн інтернет-користувачів, з них лише 3 млн коли-небудь здійснювали купівлі онлайн. Решту 17 млн людей покликаний навчити онлайн-шопінгу новий проект ПриватБанку – «Магазин». Завдяки «Магазину» клієнти у відділеннях ПриватБанку можуть з допомогою консультантів вибрати будь-який товар онлайн, тут же оплатити замовлення та доставку, отримати безпроцентний кредит або розстрочку на покупку.


Ідея мені сподобалася, і моя гікова натура та техноблогерське минуле кричали: «Протестуй, протестуй!». Цей порив було не зупинити. Перед походом я свідомо вибрав складну покупку – телевізор Xiaomi Mi TV 2, що в Україні ще не продається. Прийшовши у відділення ПриватБанку, я побачив обладнаний куточок. Коли я підійшов, молодий парубок запросив мене присісти за один з комп’ютерів. Після короткого діалогу ми взялися безпосередньо шукати товар. Консультант самостійно нічого не робив, лише направляв мене, а я переконливо робив вигляд, що нічого не розумію в інтернет-купівлях.

У першу чергу ми визначили оптимальне співвідношення надійності продавця та ціни на найбільших торгових майданчиках Китаю, а саме taobao.com та aliexpress.com. У підсумку вага посилки досить велика (близько 21 кг). А значить, і доставка буде коштувати дорого. Подумавши, консультант особисто зателефонував у представництво Xiaomi в Києві, щоб переконатися у відсутності телевізора в Україні. Як я і розраховував, у країні його не було. Спираючись на стару офіційну ціну в Україні (28 000 грн), ми вирішили порахувати, скільки все ж таки буде коштувати доставка телевізора в Дніпропетровськ. На диво, сума покупки становила лише 21 000 грн. Зекономив на рівному місці 7 000 грн, а це 25% від вартості товару.

Я намагався все робити максимально наближено до реальної покупки. Тому повідомив консультанту, що в мене немає можливості заплатити всю суму відразу, і попросив оформити розстрочку. Протягом двох хвилин я отримав позитивну відповідь, залишилося тільки натиснути кнопку «Замовити». І, чесно кажучи, я вже готовий був це зробити, але останньої миті усвідомив, що мені нічого буде їсти. Для мене головною перевагою «Магазину» виявилася гарантія від ПриватБанку. Це значить, що банк бере на себе зобов’язання з роботи з продавцем. І якщо телевізор розіб’ється у дорозі або поламається через два тижні експлуатації, то розбиратися з цією проблемою буду не я, а ПриватБанк. Що ж до покупок з Китаю це ще актуальніше, оскільки спілкуватися доводилось би англійською, а для багатьох це непереборна перепона. Не кажучи вже про те, що продавець китаєць теж може погано володіти англійською.

Варіанти доставки товару два: у відділення ПриватБанку, де консультант разом із вами переконається в цілості товару, і доставка на будь-яку зручну адресу. У другому випадку не забудьте перевірити стан товару в присутності співробітника кур’єрської служби. А ось одна з історій про роботу «Магазину», яку розповів креативний директор ПриватБанку Єгор Аветисов: «Клієнтка Юлія замовила наворочену автомагнітолу за $220 на китайському aliexpress.com. Протягом трьох тижнів товар добрався до нашого поштомата, і, здавалося б, справу закрито. Але після встановлення магнітоли клієнтка виявила брак – звук самовільно вимикався через 30 секунд після запуску. Юлія прийшла до нашого консультанта, вони разом зняли відео про несправності товару та відкрили спір з продавцем китайського магазину.

Той моментально визнав брак і довго намагався дистанційно налагодити роботу магнітоли: допомагав установлювати різні прошивки та версії ПЗ. Нічого не допомогло. Тоді продавець запропонував два варіанти: повернути повну вартість магнітоли після її відправлення назад до Китаю чи половину – щоб клієнт відремонтував магнітолу самостійно. Юлія вибрала другий варіант, оскільки причина несправності була вже відома. У підсумку ремонт вийшов у 600 грн, а Юлія отримала $110 компенсації та лишилася у виграші».

Навіщо ПриватБанку такий «Магазин»? Усе дуже просто. Варто лише подивитися на статистику платежів.

Як можна помітити, лише два проценти транзакцій ПриватБанку припадають на інтернет-платежі. А як можна побачити на моєму прикладі, купівля в мережі дозволяє економити, а також зберігати душевний спокій завдяки юридичному супроводу та консультаціям. «Ми весь час думаємо над створенням нових зручних сервісів для клієнтів, і «Магазин» один з них. Люди залишаються задоволені, тому що для них відкриваються нові можливості: економія, великий вибір і зручність. ПриватБанк навчає клієнтів інтернет-шопінгу та розвиває в країні культуру використання платіжних карток замість готівки», – розповідає Перший Заступник Голови Правління ПриватБанку Олег Гороховський.

вівторок, 14 квітня 2015 р.

Херсонська філія ПриватБанку долучилася до вітань військовослужбовців Національної гвардії України 


З нагоди першої річниці Національної Гвардії України у Херсонській облдержадміністрації вручили медалі та грамоти представникам військової частини 3056 – за сумлінне виконання службових обов’язків, високий професіоналізм та взірцеву військову дисципліну. До вшанування нацгвардійців долучилася Херсонська філія ПриватБанку, яка відзначила особовий склад частини грошовими преміями.

«Я пишаюсь вами, ви захисники кордонів і цілісності України, – звернувся до військових голова облдержадміністрації Андрій Путілов. – Наше завдання – зробити ваше життя комфортним, а професію військового почесною».

На заході нацгвардійців за особливі заслуги нагородили медаллю «За оборону рідної держави» та відзнакою «Гідність та честь», вручили Почесні грамоти голови облдержадміністрації і подарунки, побутову техніку та наручні годинники.

Командир херсонської військової частини Нацгвардії Вадим Матвєєв висловив подяку за отримані нагороди, проте додав, що насправді героїв значно більше і про історію кожного із них можна написати книгу.

Військовій частині 3056 Національної гвардії України нещодавно виповнилося 25 років. Сьогодні у її складі близько 600 осіб – відповідальних і самовідданих людей, що присвятили своє життя справі захисту Батьківщини. Херсонська філія ПриватБанку безмежно вдячна військовим за багаторічну дружбу і співпрацю, за мир і спокій на таврійській землі.
Херсонська філія ПриватБанку відкрила продаж пільгових залізничних квитків для студентів

ПриватБанк відкрив українським студентам нову можливість оформлення пільгових залізничних квитків через відділення банку, термінали самообслуговування та Приват24.

Купівля студентських квитків доступна через 361 термінал самообслуговування та 76 відділень ПриватБанку у Херсонській області. Продаж квитків відкривається за 45 діб до дати відправлення потягу, електронний квиток з QR-кодом дає право проїзду без обміну на паперовий.

Купівля студентського квитка у відділенні банку значно зручніша, ніж оформлення квитка в касах залізничних вокзалів, а триває вона лише дві - три хвилини. Щоб придбати пільговий квиток у ПриватБанку, студентам та учням професійно-технічних навчальних закладів потрібно зазначити серію і номер студентського квитка, прізвище та ім’я для звірення з Єдиною державною електронною базою з питань освіти (ЄДЕБО). Якщо студентський квиток буде підтверджено ЄДЕБО, студенту оформлюється пільговий проїзний документ.

«Придбати квиток на поїзд можна у кожного працівника віідділення ПриватБанку, – говорить заступник керівника Бізнесу платежів Херсонської філії ПриватБанку Віктор Ніжурін. – Працівник не лише оформить продаж квитка, але й навчить студента, як надалі самостійно в Приват24 або на сайті bilet.pb.ua купувати квитки без візитів до відділеня».

Нагадаємо, студентам денної форми навчання вищих навчальних закладів I–IV рівнів акредитації та учням професійно-технічних навчальних закладів, незалежно від форм власності, надається знижка до 50% на проїзд у загальних і плацкартних вагонах, вагонах другого та третього класів усіх категорій поїздів міжміського сполучення та всіх вагонах регіональних поїздів.

За перші три місяці 2015 року через сервіси ПриватБанку в Херсонській області було придбано 11705 залізничних квитків.

понеділок, 13 квітня 2015 р.

Хмарна операційна система Corezoid.com, в яку інвестував ПриватБанк, їде в США на Finovate 2015


Кожна поважаюча себе держава мріє про власну операційну систему. Адже вітчизняна операційна система – одна з умов національної безпеки.
У той же час, у кожного банку є біль, пов’язаний із підтримкою своєї діяльності. Цю проблему автор бестселера «Цифровий банк» Кріс Скінер озвучив так:
«Усі намагаються зробити банківські ІТ-продукти більш привабливими ззовні, у той час як технічна частина сповнена сміття».

Звичайні банки вирішують свої ІТ-завдання купівлею готових рішень, впровадження яких забирає безліч часу та грошей.

«Ми чесно намагалися пристосувати те, що є на ринку для наших потреб, – ділиться заступник голови правління ПриватБанку Олександр Вітязь, – але це було або довго та дорого, або дуже довго та дуже дорого, а вартість змін завжди занадто висока».

Унаслiдок цих страждань у 2005 році зародилася ідея хмарної операційної системи Сorezoid (Сore – від слова «ядро», Zoid – від слова «життя»). Це перша хмарна операційна система, яка може реалізувати та підтримувати будь-які алгоритми та бізнес-процеси. Доки Ви читаєте цей текст, 32 000 маленьких корезоїдів легко виконують роботу Приват24 і вже зробили близько 4 мільйонів логічних операцій.

Коли ми показали Сorezoid Крісу Скіннеру, всесвітньому експерту з банківських інновацій, який читав лекцію у нас у банку, він вигукнув: «Ви вийшли за межі банкінгу! Це ж саме те, про що я писав у своїй книжці, але не був упевнений, що побачу щось подібне в реальності». Це і був поштовх до того, щоб відкрити свій продукт усім – від університетів до банків.

До Вашої уваги хмарна операційна система Corezoid на Finovate 2015 у серці Силіконової долини. Зустрічайте: corezoid.com – ООС нового покоління.

середа, 8 квітня 2015 р.

Акціонери ПриватБанку затвердили рішення про збільшення капіталу банку ще на 5 млрд грн
 

Акціонери ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» затвердили рішення про збільшення статутного капіталу банку на 27,6% (5 000 002 000, 00 грн) шляхом приватного розміщення додаткових акцій існуючої номінальної вартості за рахунок додаткових внесків акціонерів. Як повідомила прес-служба банку, таке рішення було ухвалено на позачергових загальних зборах акціонерів, що відбулися 6 квітня 2015 року в Дніпропетровську.
 
Нагадаємо, що 24 листопада 2014 року загальними зборами акціонерів було ухвалено рішення про збільшення статутного капіталу  за рахунок додаткових внесків акціонерів. Шляхом розміщення додаткових акцій серед своїх акціонерів у статутний капітал ПАТ КБ «ПРИВАТБАНК» було внесено понад 1 млрд грн.

вівторок, 7 квітня 2015 р.

У квітні херсонці можуть отримати безкоштовний квиток на поїзд

Протягом квітня жителі України можуть отримати безкоштовний квиток на поїзд, якщо будуть купувати електронні залізничні квитки в ПриватБанку та розраховуватися за них картками MasterCard.


Як повідомила прес-служба ПриватБанку, унікальна акція стартувала в Україні з 1 квітня та триватиме до кінця місяця. Безкоштовний залізничний квиток по Україні отримають клієнти банку, які оформлять через ПриватБанк два квитки та більше й оплатять їх за допомогою картки партнера акції – провідної міжнародної платіжної системи MasterCard.
«Сьогодні вже нікого не потрібно переконувати в тому, що купувати квитки в ПриватБанку набагато швидше та зручніше, ніж у касах вокзалів або на інших сайтах. Банк продає кожен третій електронний квиток в Україні, – говорить керівник Напрямку «Платежі та перекази» ПриватБанку Михайло Рогальський. – Разом з нашими стратегічними партнерами MasterCard ми вирішили подякувати нашим клієнтам і підтримати їх, повністю повернувши покупцям вартість другого квитка».

За умовами акції кожен її учасник отримає від банку та MasterCard компенсацію вартості другого залізничного квитка наступного дня після дати поїздки, що зазначено у квитку. Ці гроші буде зараховано на бонусний рахунок клієнта. Їх можна вільно використовувати для оплати товарів і послуг у магазинах – партнерах програми «Бонус Плюс», серед яких найбільші українські продуктові мережі, магазини побутової техніки, аптеки тощо.

Отримати безкоштовний квиток також зможуть покупці пільгових проїзних документів – студенти та учні середніх професійно-технічних навчальних закладів. Єдина умова – узяти участь в акції можна тільки один раз за весь час її проведення. Якщо в людини є бажання отримати безкоштовний квиток, але немає картки MasterCard, її можна безкоштовно отримати в будь-якому відділенні ПриватБанку.

«У період свят українці багато подорожують. Спільно з ПриватБанком ми проводимо цю акцію саме під час весняного туристичного сезону, щоб поїздки стали вдвічі доступнішими та держателі карток MasterCard змогли отримати ще більше безцінних емоцій від подорожей по Україні, – говорить Віра Платонова, генеральний директор представництва MasterCard Europe в Україні та Молдові. – Такі ініціативи підтверджують статус ПриватБанку не тільки як інноваційного банку, який першим в Україні почав продаж електронних квитків на потяги, але і як надійного партнера та помічника в подорожах».

Продаж залізничних квитків відкрито через 12 000 терміналів самообслуговування та 2 500 відділень ПриватБанку по всій Україні. Також купити квиток на поїзд у період свят можна на сайті bilet.pb.ua і через Приват24, оплативши його пластиковою карткою MasterCard. Продаж квитків відкривається за 45 діб до дати відправлення поїзда, електронний квиток з QR-кодом дає право проїзду в поїзді без обміну на паперовий квиток.

Про MasterCard
MasterCard (www.mastercard.com) – це міжнародна компанія, що спеціалізується на платіжних рішеннях і технологіях. Компанія керує найшвидшою у світі платіжною мережею, що об’єднує споживачів, фінансові установи, торговельні підприємства, державні організації та представників приватного сектору в більше ніж 210 країнах. Продукти MasterCard роблять щоденну комерційну діяльність простішою, безпечнішою та ефективнішою для кожного.

Слідкуйте за нами на Твіттері @MasterCardNews, беріть участь в обговореннях на Cashless Pioneers Blog і підписуйтеся на свіжі новини на Engagement Bureau.
По додаткову інформацію звертайтеся до Галини Удовик (udovyk@prp.com.ua) або до Віри Іванової (vivanova@prp.com.ua), тел.: (044) 495 29 60 (PRP Україна).

Про ПриватБанк
ПриватБанк – найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку. Сьогодні банк обслуговує 14,6 млн індивідуальних клієнтів, 334 тис. корпоративних клієнтів. У регіональній мережі банку працює 2 500 відділень, 7 537 банкоматів, 12 165 терміналів самообслуговування. Активи ПриватБанку за підсумками 2014 року становлять 204,6 млрд грн, кредитний портфель за минулий рік зріс на 13,2% (до 161,3 млрд грн). ПриватБанк завершив 2014 рік з чистим прибутком у розмірі 749 млн грн.