понеділок, 31 серпня 2015 р.

12 простих правил безпечного та щасливого життя з Вашою банківською карткою

Ваше життя з банківською карткою схоже на свято – гроші завжди поряд, розраховуватися за покупки можна за лічені секунди, оплачувати комуналку через комп’ютер, а надсилати та одержувати перекази навіть через мобільний телефон. І якщо Ви будете дотримуватися цих простих і реалістичних порад, шахраї ніколи не зможуть скористатися Вашими грішми. Отримуйте задоволення від безпечного користування картками скрізь і завжди :)


Секрети мають залишатися секретами.
Найперше правило безпеки, про яке Ви дізнаєтеся в банку з моменту отримання картки, дуже просте. Зберігайте Ваш ПІН-код, логін і пароль від системи Інтернет-банку Приват24 в недоступному для інших місці й нікому їх не називайте.

Не випускайте свої картки з виду, нехай навіть і під приводом оплати, наприклад, у ресторані або на АЗС. У будь-якому сучасному ресторані є мобільні термінали для приймання карток, якщо таких немає – розрахуйтеся готівкою. Те саме стосується паливних заправок – не полінуйтеся самі підійти з карткою до каси (Ви будете певні, що дані не буде скопійовано). Не забувайте, якщо Ваша картка потрапила до рук чужої людини, найпростіший спосіб викрасти гроші – записати видимі реквізити картки та використовувати їх для купівель в Інтернеті.
Деякі сервіси ще проводять онлайн-платежі без підтвердження одноразовими паролями, і шахраєві достатньо дізнатися Ваше ім’я, номер картки, строк дії та цифри на зворотному боці картки. Шахрай може понести її до каси та прогнати через скімер. Цей пристрій викрадає дані з магнітної смуги. Вдома шахрай за допомогою спеціального пристрою записує Ваші дані на іншу картку – і дублікат готовий.

Картку, на якій Ви зберігаєте свої основні гроші, краще використовувати тільки для важливих і великих покупок. Для платежів у кафе, ресторанах, а також для оплати інтернет-покупок або отримання грошей за свої товари, використовуйте додаткову картку.
Вона може бути прив’язана до того самого рахунку, що й основна картка, або буде абсолютно самостійною карткою, але у неї інші реквізити: номер, ім’я, ПІН і секретні коди. Отримати таку картку можна в банку абсолютно безкоштовно. Для додаткової картки найкраще встановлювати щоденний ліміт у сумі, яку Ви звичайно витрачаєте на дрібні витрати – це легко робиться в Приват24. Якщо раптом знадобиться більше готівки, змініть ліміт – у мобільному додатку це можна зробити за хвилину. Поповнити картку, не прив’язану до основної, невеликими сумами для поточних витрат можна через Приват24 або мобільний банк так само швидко та безпечно.

Навряд чи без тіні сумнівів Ви віддасте свій гаманець або ключі від дому випадковому незнайомцю тільки тому, що він нібито знайомий Вашого родича чи друга. Ви не повірите шахраєві й, у кращому випадку, пройдете повз.
Сьогодні шахраї не ходять вулицями. Вони освоїли мобільні телефони та SMS. Такий вид шахрайства називається «соціальна інженерія». До нього належать усі методи несанкціонованого доступу до карткових даних або безпосередньо грошей людини, за яких шахраї грають на особливостях психології людини. У такому випадку шахраї представляються працівниками банків або аукціонів, покупцями або продавцями товарів.
Найголовніше – справжній співробітник банку ніколи не телефонує клієнту й не надсилає йому SMS з проханням зазначити особисті дані, номери карток, паролі або секретні коди. Справжній співробітник банку, коли спілкується з клієнтом, чудово знає необхідну інформацію. А паролі для проведення будь-якої банківської операції взагалі призначені тільки для клієнта, вони «живуть» один раз і не повинні нікому передаватися. Якщо Ви продаєте товар через Інтернет, і шахраї під приводом переказу грошей починають телефонувати від імені банку, від такої угоди потрібно відмовитися, якою б привабливою вона не була. «Соціальна інженерія» ґрунтується на довірливості людей і жадібності.
ПриватБанк ніколи не телефонує та не надсилає клієнтам SMS про блокування картки. І тим паче банку не потрібен тризначний код – цифри на зворотному боці картки. Якщо Вам потрібно зателефонувати в банк, то це потрібно робити за номером, зазначеним на картці або офіційному сайті банку.

Ще один спосіб шахрайства, який поширений в Україні, напряму не пов’язаний з банком. Якщо Ви користуєтеся попередньо оплачуваною карткою мобільного оператора, шахраї можуть легко замовити в будь-якому салоні зв’язку копію Вашої телефонної картки. Для цього вони будуть бомбардувати Вас неочікуваними та безглуздими дзвінками з незнайомого номера, «ненароком» поповнять Ваш телефонний рахунок на незначну суму.
Якщо після таких махінацій Ваш телефон зненацька перестав приймати та надсилати дзвінки, а саме цей номер «прив’язаний» до банківської картки, перш за все зв’яжіться з банком і заблокуйте картки. Це можна легко зробити і в банкоматі самостійно. Тільки потім розбирайтеся з мобільним оператором. Блокування картки – захід тимчасовий, Ви в будь-який момент зможете знову почати нею користуватися, змінивши свій «фінансовий» номер телефону на новий, недоступний шахраям. Якщо дозволяють можливості, для зв’язку з банком можна виділити окремий номер телефону, який Вам не доведеться повідомляти в разі продажу товару, його будуть знати тільки банк і клієнт.

Саме така схема шахрайства теж є в арсеналі злочинців, які під різними приводами шукають особливо довірливих громадян. Один із найпоширеніших варіантів – «липовий» співробітник банку пропонує підійти до банкомата або термінала самообслуговування та здійснити там якісь операції. Начебто для підвищення безпеки або розблокування переказу. Результат усіх цих дій, як правило, сумний – невідомими Вам операціями Ви підключаєте до своєї банківської картки послугу «Мобільний банк» і даєте доступ до неї тому, хто Вам зателефонував. Зняти гроші – далі справа тільки швидкості рук шахрая та швидкості інтернет-з’єднання.

Понад три мільйони наших клієнтів здійснюють операції за допомогою смартфонів і мобільного банку. Це дуже зручно та швидко, тим паче, що з телефоном клієнт не прив’язаний навіть до дому з комп’ютером. Через мобільний банк Приват24 можна сьогодні зробити будь-які банківські операції, багаторівнева система захисту робить їх абсолютно безпечними. Але й тут потрібно бути обережними. Неможна нікому передавати Ваш пароль від мобільного банку або коди підтвердження операцій із SMS або пуш- повідомлень Приват24. Якщо Ви загубили смартфон, перш за все повідомте не в міліцію, а в банк – своєчасне блокування картки допоможе уникнути неприємностей. Зрозуміло, пароль від Приват24 та ПІН-коди картки неможна записувати в блокнот смартфону або телефонну книгу. Також не варто користуватися Інтернет-банком через публічний Wi-Fi – Приват24 не вимагає великих ресурсів для роботи, вартість мобільного Інтернету буде мінімальною.
Красти гроші шахраям може допомогти й хитрий вірус, який проникає в смартфони. Тому краще не завантажувати додатки для смартфону з незрозумілих сайтів. Це найбільш вірогідний спосіб спіймати троян (програма-вірус, що знаходиться всередині іншої, програми). Також нехай Вас насторожить отримане в SMS з невідомого номера посилання – не відкривайте! І, звичайно ж, інколи перевіряйте смартфон на віруси – антивірусні додатки прості та безкоштовні.

У всьому світі дуже популярною залишається і стара схема, коли шахраям допомагає банкомат. А точніше, установлений туди скімер – пристрій, що зчитує дані з магнітної смуги картки. Скімер легко можна помітити неозброєним оком. Бачите, що зчитуючий пристрій банкомата виглядає незвично або клавіатура банкомата випирає вгору, не ризикуйте. А краще повідомте про це банку, якщо факт скімінга підтвердиться, Ви не тільки захистите свої гроші та кошти інших клієнтів, але й отримаєте премію від банку :)

Електронний і мобільний банк Приват24 у порівнянні з традиційним банківським обслуговуванням це майже Гаваї – усе зручно, усе є й нікуди не потрібно ходити. Користуватися Приват24 абсолютно безпечно, щоправда, якщо це справжній Приват24.
Часто шахраї під виглядом листів від банку надсилають на Вашу електронну пошту фальшивку – лист із посиланнями на фальшивий сайт ПриватБанку. Коли починаєте вводити логін і пароль, намагаєтеся увійти в онлайн-банк, дані зчитуються програмою й надсилаються шахраям.
Після того, як Ви ввели логін і пароль – шахраї миттєво вводять їх на справжньому сайті банку, і Вам приходить SMS з паролем для входу. Ви вводите одноразовий пароль з SMS на сайті – копії банку, у цей час шахраї вводять цей пароль з SMS на справжньому сайті.
Щоб не стати жертвами таких шахраїв, ніколи не заходьте на сайт банку за посиланнями з електронних листів або SMS. Якщо ж Ви випадково потрапили на такий сайт, не вводьте жодних даних. Перевіряйте назву посилання. Посилання має обов’язково починатися на https та мати назву: privatbank.ua, pb.ua або privat24.ua.

Для будь-якої Вашої картки можна заборонити онлайн-платежі. Це робиться за хвилину в Приват24. Карткою, заблокованою для оплати в Інтернеті, шахраї просто фізично не зможуть скористатися для купівлі товарів, навіть якщо її дані будуть їм відомі. Коли знадобиться заплатити з картки в інтернет-магазині, Ви зможете на час зняти заборону – на це Ви витратите менше хвилини. Проведіть платіж і заблокуйте знову, зайва хвилина збереже Ваші гроші.
Часто покупців заманюють на підставні сайти, де щось пропонується купити за дуже низькою ціною – авіаквитки, побутову техніку… У форму оплати шахраї вбудовують сервіс переказу грошей з картки на картку із введенням одноразового пароля. Тому ззовні все виглядає звичним: Ви отримуєте SMS з кодом підтвердження, як звичайно під час купівлі авіаквитків через Інтернет. Тільки квитки Ви не купите – гроші потраплять до аферистів. У SMS від банку завжди зазначається мета операції, щоб клієнт міг переконатися, що гроші переказуються саме туди, куди він хотів. Тому ніколи не вводьте код не дивлячись, подивіться текст SMS.

Перекази між картками та відправлення грошей на картку вже майже перемогли інші способи пересилання готівки – це миттєва операція, зручна, проста та доступна в будь-який час через Інтернет або Ваш мобільний. Безпека таких операцій гарантується міжнародними платіжними системами, за стандартами яких банки й переказують гроші на картки. Ми з радістю ділимося з Вами головним секретом цієї чудової технології. Для переказу грошей на Вашу картку або поповнення її готівкою, відправникові потрібно знати ТІЛЬКИ номер картки. І більше нічого. Коли, наприклад, покупець Вашого товару або благодійник благодійного внеску дуже хоче заплатити гроші терміново й відразу, можете упевнено називати йому 16-значний номер картки, який вибито на лицьовому боці картки.
Якщо покупець або благодійник намагається познайомитися з Вами ближче, дізнатися інші особисті дані – ім’я, номер паспорта, коди ІПН або просить продиктувати інші дані картки, це не має жодного відношення до романтичних знайомств. Це просто шахрай, розмову з яким потрібно відразу ж припинити, а його дані за можливості повідомити банку.

Будьте завжди на зв’язку з банком! ПриватБанк завжди готовий підказати, порадити або вирішити нестандартну ситуацію в режимі 24/7/365. Якщо Ви помітили підозрілі пристрої на банкоматі або у Вас виникли підозри в шахрайстві, складнощі з проведенням операції за карткою – не поспішайте.
Проконсультуйтеся з банкірами або повідомте про підозрілу ситуацію будь-яким зручним способом:
зателефонувавши на номер 3700 (з мобільного), (056) 716 52 52 або надіславши SMS-повідомлення на номер +38 (092) 302 07 17.

Херсонська філія ПриватБанку пропонує карти з індивідуальним дизайном



Рік тому ПриватБанк представив карти з патріотичним дизайном. Клієнти із задоволенням  сприйняли цю ініціативу. А вже зараз пропозиції щодо дизайнерського рішення карти значно ширші – адже галерея карт постійно поповнюється новими цікавими варіантами.

Як повідомили в прес-службі Херсонського філіалу ПриватБанку, тепер можна замовити пластикову карту з власним дизайном безпосередньо на сайті pb.ua/foto і отримати її у відділенні банку або поштою. Можлива також доставка кур’єром додому чи в офіс. Вартість випуску авторської карти становить 99 грн., обслуговування такої карти безкоштовне.

“На сьогоднішній день тільки ПриватБанк пропонує своїм клієнтам таку послугу, – говорить керуюча Херсонською філією ПриватБанку Олена Бельмега. – Це може бути будь-яке зображення із галереї дизайну карт, а також зображення вашого підприємства або його логотипу. Також для дизайну власної пластикової картки можна використовувати будь-які власні малюнки, зображення або фото – крім тих, які охороняються авторським правом. Діють обмеження на випуск картки із зареєстрованими товарними знаками та зображеннями, публічне використання яких заборонено законодавством. Ми впевнені, що карта з індивідуальним дизайном сподобається мільйонам наших клієнтів та дасть можливість проявити свою індивідуальність”.

Замовити авторську картку може кожний клієнт, що має звичайну карту ПриватБанку. Якщо у клієнта немає картки “Універсальна” або карти для виплат, її можна відкрити в банку миттєво та безкоштовно. Авторську картку ПриватБанку можна також замовити у подарунок своїм друзям, родичам чи знайомим. Активується вона простим і зручним способом – через банкомат або у відділенні банку за допомоги співробітника.

ПриватБанк – найбільший український банк і лідер роздрібного банківського ринку. Сьогодні банк обслуговує 14,6 мільйона індивідуальних клієнтів, 334 тисячі корпоративних клієнтів. У регіональній мережі банку працює 2 497 відділення, 7 537 банкоматів, 12 165 терміналів самообслуговування. Активи ПриватБанку за підсумками 2014 року становлять 204,6 млрд грн, кредитний портфель за минулий рік виріс на 13,2% до 161,3 млрд грн. Обсяг розміщених на рахунках у банку коштів клієнтів з початку 2014 року збільшився на 6% (до 141,3 млрд грн).

Заходи безпеки при використанні банківських продуктів

 

ПриватБанк завжди гарантує збереження Ваших коштів, але і Ви повинні дбати про безпеку своїх грошей. Ми склали 10 простих правил, дотримуючись яких Ви зможете не стати жертвами шахраїв. Рекомендуємо ознайомитися.

Доведено: люди, які читають, заробляють більше

На свята ми даруємо нашим клієнтам-підприємцям бізнес-літературу. Книжка пропонується клієнтові після входу у Приват24, швидше за все, Ви не раз бачили такі врізки.

Нещодавно ми вирішили з’ясувати, хто ж більше заробляє: ті, хто відмовляються від книжки, або ті, хто погоджуються завантажити. Звичайно, доступ до корпоративного рахунку часто мають кілька людей. І навряд чи бухгалтер Лариса Іванівна, яка цікавиться бізнес-літературою, якось впливає на доходи підприємства. І тим не менш, статистично,можна вважати ці дані показовими.
За основу ми взяли книжку «Щира лояльність» Ф. Райхельда та Р. Маркі, оскільки саме цю книжку ми запропонували найбільшій кількості підприємств – 100 000. Одразу обмовлюся, що більша частина проігнорувала пропозицію, їх ми не враховували. Нас цікавила конкретна та свідома відповідь – «так, я хочу читати» або «ні, я не хочу читати».
І ось, що ми з’ясували:

Виявилося, що підприємці, які завантажили книжку, у середньому заробляють на 22% більше! А це доводить нашу гіпотезу – люди, які не припиняють навчатися, роблять компанію більш ефективною.
Цікавою також вийшла статистика в розрізі валют. Виявилося, що люди, які багато читають, успішніше працюють із закордонними підприємствами та отримують левову частку від загальної кількості валюти.

Отже, читайте та робіть український бізнес на 22% ефективнішим!

 

ПриватБанк виплатив купон євробондів – 2018


Найбільший український банк ПриватБанк у повному обсязі виплатив купон за єврооблігаціями з погашенням у лютому 2018 року відповідно до умов випуску.

Як раніше повідомлялося, на початку 2013 року ПриватБанк розмістив п’ятирічні єврооблігації на суму 175 млн дол. з дохідністю 10,875% річних. Організаторами розміщення виступили Credit Suisse, J.P. Morgan та UBS Investment Bank.
Клієнти ПриватБанку допоможуть закупити обладнання для українських відділень дитячої онкогематології

За перші два тижні проведення кампанії зі збору коштів на допомогу онкохворим дітям «Заради життя!» клієнти ПриватБанку перерахували рекордну суму – 822 тисячі гривень. Як повідомили в благодійному фонді «Допомагати просто!», що став одним з організаторів акції, у рамках цієї кампанії відкрито збір коштів для закупівлі обладнання, необхідного для діагностики та лікування онкогематологічних та онкологічних захворювань маленьких пацієнтів Київського обласного онкологічного диспансеру, відділення онкогематології Дніпропетровської обласної дитячої клінічної лікарні, Миколаївської обласної дитячої лікарні.

«В Україні багато дітей, які потребують дорогого лікування, щоб побороти страшну хворобу. Шанси на одужання значно виростають за раннього виявлення захворювання та оперативної організації лікування, – говорить керівник проекту «Благодійність» Анна Павлова. – Ми вважаємо, що обладнання, що плануємо придбати в рамках цієї кампанії, допоможе врятувати життя дітей з різних куточків України».

Приєднатися до акції можуть клієнти ПриватБанку та всі охочі. Зробити свій вклад за програмою «Заради життя!» можна лише за хвилину на сайті blago.pb.ua, у системі електронних платежів Приват24 або в будь-якому банкоматі ПриватБанку по всій країні. Кожна з перерахованих гривень дійде до свого одержувача. Усі, хто перераховують гроші, обов’язково отримують звіт про їх використання на e-mail або в SMS.


четвер, 27 серпня 2015 р.

ПриватБанк подарує бонусні бали MasterCard Rewards за покупки в Comfy


До кінця жовтня всі власники карток MasterCard World від ПриватБанку, що беруть участь у бонусній програмі MasterCard Rewards, зможуть отримати бонусні бали, якщо будуть розраховуватися картками в мережі магазинів Comfy.

Як повідомили в ПриватБанку, протягом трьох місяців дії акції ПриватБанк буде заохочувати клієнтів бонусними балами за кожні витрачені 10 грн у мережі Comfy. Накопичені бали можна обміняти на будь-які подарунки, сертифікати, поповнення мобільного рахунку й навіть на подорожі.

Для участі у бонусній програмі необхідно зареєструватися в особистому кабінеті rewards.pb.ua або в Приват24 – меню «MasterCard Rewards». Перевірити кількість накопичених балів та обміняти їх на подарунки можна в будь-який час в особистому кабінеті програми.

середа, 26 серпня 2015 р.

Зі святом!


Херсонська філія ПриватБанку вітає 11 окрему бригаду армійської авіації з 53 річницею від дня заснування! Щиро бажаємо нашим друзям незламної волі, надійного родинного тилу, богатирського здоров’я та звершення усіх добрих мрій і побажань. Ми захоплюємося силою та мужністю цих людей і віримо, що кількість їхніх вильотів завжди буде дорівнювати кількості посадок!


Херсонська філія ПриватБанку допоможе купити або продати автомобіль


Купити новий автомобіль або автомобіль з пробігом можна через ПриватБанк - у Херсонській області в 2015 році цією можливістю скористалися більше 50 осіб. На продаж виставляються легкові та вантажні машини, автобуси, автомобілі для бізнесу.

"Особливою популярністю у наших клієнтів користуються порівняно недорогі вітчизняні та імпортні машини. Середня ціна найбільш затребуваних авто коливається в межах ста тисяч гривень, - говорить старший фахівець з продажу автомобілів Херсонської філії ПриватБанку Олександр Власенко. - Але є в нашій базі і дуже дорогі машини представницького класу, і машини за кілька тисяч гривень, які автоумільці розбирають на запчастини".

Ця послуга Приватбанку може бути цікава і тим, хто хоче продати своє авто або обміняти його з доплатою на нову машину. "Потрібно тільки бажання, все інше зроблять наші фахівці, - підкреслює Олександр Власенко. - Ми оформимо викуп старого автомобіля за вигідними ринковими цінами і направимо виручені кошти на покупку іншого - нового або вживаного автомобіля. Клієнтові потрібно тільки один раз прийти у відділення, а потім про всі операції по його угоді йому повідомлять за допомоги sms-інформування".

Якщо продавець чи покупець хоче постійно контролювати процес купівлі-продажу, він може це робити в режимі онлайн з будь-якої точки світу. Для цього необхідно зайти на https://planetavto.com.ua. Правила роботи сервісу і всі запитання можна з'ясувати на https://privatbank.ua/kredity/avto-v-kredit.

Після звернення в банк ціну за свій автомобіль клієнт дізнається протягом 5 хвилин, а гроші за його продаж отримає протягом доби. Клієнтам ПриватБанку не потрібно мати справу з автоінспекцією, щоб зняти або поставити на облік машину. Усі автомобілі, які ПриватБанк пропонує для продажу, вже зареєстровані в ДАІ, і клієнт не витрачає гроші на оформлення документів. А це - 6% від суми придбання. Ще один рядок економії - відсутність обов'язкового страхування автомобіля (Каско). При укладанні угоди в ПриватБанку відсутність цієї процедури дозволяє заощадити ще до 7% вартості авто.

У базі ПриватБанку постійно знаходиться в середньому 600-700 автомобілів. У 2015 році в Херсонській області через банк було придбано понад 50 машин - сьогодні на виставковому майданчику Херсонської філії ПриватБанку на вул. Патона, 4-Д представлено ​​до продажу більше 20 автомобілів.
ПриватБанк объявил награду за поимку грабителя отделения на Херсонщине

ПриватБанк объявил вознаграждение в размере 25 000 грн за любую информацию, которая поможет задержать преступника, пытавшегося ограбить отделение банка в Ивановке (Херсонская обл.).

Как сообщили в Службе безопасности банка, 20 августа, незадолго до окончания рабочего дня, в отделение зашел неизвестный, подсел к рабочему столу специалиста банка и попросил обменять валюту. После того как клиенту предложили пройти к кассе, неизвестный, вынув пистолет, схватил сотрудника банка и попытался втащить в помещение кассы, при этом требуя ключи от кассового узла. Однако благодаря самоотверженности и профессионализму сотрудников банка, которые смогли задействовать систему внешней сигнализации, вооруженный грабитель был вынужден бежать из помещения банка.

«Все сотрудники ПриватБанка в случае непредвиденных обстоятельств четко действуют по специальным инструкциям, которые дают возможность обезопасить как жизни, так и имущество банка, – говорит руководитель Службы безопасности ПриватБанка Станислав Крижановский. – Мы вместе с милицией сейчас принимаем активные меры по задержанию грабителя. Сотрудники банка за проявленные мужество и профессионализм будут награждены премией».

По факту попытки ограбления отделения банка ведется следствие. Служба безопасности банка отмечает, что за любую информацию о личности преступника, которая поможет быстрее раскрыть преступление, будет выплачено вознаграждение в размере 25 000 гривен. Передать информацию в банк можно по телефонам (056) 716 35 02 или (067) 565 12 34, на электронную почту dezhurka@pbank.com.ua, а также любым другим удобным способом. Анонимность гарантируется.

четвер, 20 серпня 2015 р.

Придбати канцелярське приладдя херсонці можуть зі знижками - завдяки програмі «Бонус Плюс» від ПриватБанку
 

До початку нового навчального року херсонцям і жителям області потрібно купити дуже багато різних товарів і витратити на це вагому частину сімейного бюджету. Херсонська філія ПриватБанку продовжує серію матеріалів про те, як заощадити на витратах під час підготовки до школи. Регіональний прес-офіс банку рекомендує купувати шкільні та, зокрема, канцелярські товари в магазинах-партнерах програми «Бонус Плюс»: херсонські магазини "Учбова книга", "Олівець", "Палітра" і багато інших надають при цьому знижку 5%.

На сьогоднішній день учасниками проекту «Бонус Плюс» стали 413 торгових точок обласного центру - серед них 177 продуктових магазинів, 90 аптек і салонів краси, 15 ресторанів і кафе. Програма «Бонус Плюс» доступна більш ніж 18 млн власників пластикових карт банку.

Специфіка сервісу полягає в тому, що за кожну витрачену гривню на спеціальний бонусний рахунок банк повертає клієнту від 3 до 20% від суми покупки. Ці кошти потім можна вільно витратити в будь-якій торговельній точці мережі.

«Щоб купити для доньки в школу зошити, ручки та інші канцелярські товари, мені не довелося відкладати гроші з зарплати задовго до 1 вересня. Я використовувала ті кошти, які були у мене на бонусному рахунку. Тепер і дочка до школи готова, і я задоволена - на заощаджену зарплату планую нові покупки», - розповідає журналіст одного з херсонських видань Ірина.

На сьогоднішній день тільки в Україні у мережі «Бонус Плюс» працює близько 55 тис. торгових точок і найпопулярніших Інтернет-магазинів. Сюди входять продуктові магазини, аптеки, салони електроніки та побутової техніки, заклади громадського харчування, транспортні компанії. Партнерами програми «Бонус Плюс» від ПриватБанку стали 413 торгових точок у Херсоні, 72 - у Новій Каховці, 77 - у Скадовську, 56 - в Генічеську і багато інших.

Перелік усіх партнерів-учасників програми «Бонус Плюс» в Херсонській області, а також умови накопичення і баланс рахунку можна дізнатися на сайті ПриватБанку.

Херсонська філія ПриватБанку приймає платежі за газ від населення без комісій

Приймаючи платежі за спожитий газ, різні фінансові установи визначають розмір комісії на власний розсуд - і досить часто людям доводиться сплачувати суму, яка суттєво перевищує реальну вартість цієї комунальної послуги. Херсонська філія ПриватБанку має угоду з ТОВ "Херсонрегіонгаз" щодо прийому платежів від населення без комісії - це дозволяє споживачам економити не тільки власні кошти, але й час.

У ПриватБанку можна оплачувати комунальні та будь-які інші послуги у відділеннях, терміналах самообслуговування, а також не залишаючи домівки - зателефонувавши за номером 3700, на сайті банку або за допомоги сервісу Приват24. Здійснювати операції Інтернет-банкінгу можна цілодобово: для цього потрібні лише комп’ютер чи мобільний телефон, підключені до Інтернету, та карта ПриватБанку.

Покрокова інструкція проведення оплат викладена на сайті банку. Херсонцям варто зважити лише на те, що платіж за газ слід додавати через єдину квитанцію або ТОВ “ІРЦ Херсон”.


Часи довжелезних черг біля ощадкас та в банках задля оплати комунальних послуг давно вже минули - сьогодні все більше херсонців здійснюють платежі через Інтернет, тому що це швидко і зручно.

«Маючи прямі угоди з постачальниками комунальних послуг у Херсонській області, ПриватБанк може також оплачувати рахунки без вашої участі, - говорить заступник керівника Бізнесу платежів ПриватБанку в Херсоні Віктор Ніжурін. - Це стане можливим за умови підключення до безкоштовної послуги «Регулярний платіж».

Окрім ТОВ “Херсонрегіонгаз”, у Херсонській області ПриватБанк має інформаційні угоди з такими постачальниками послуг, як “Воля” (інтернет +ТБ), “Вега” (стационарна телефонІя + Інтернет), УДСО (оплата послуг охорони), “Херсонський Водоканал”, “Херсонтеплогенерація”, “Херсонтеплоенерго”, “Херсонська ТЕЦ”, більшість ЖЕКів, ОСББ та багато інших підприємств.

середа, 19 серпня 2015 р.

Провідний страховий партнер ПриватБанку «Інгосстрах» увійшов у топ найбільш надійних страхових компаній

Страхова компанія «Інгосстрах», один із провідних страхових партнерів ПриватБанку, увійшла до десятки найбільш надійних страхових компаній у рейтингу українського Forbes. Як повідомили організатори дослідження, у щорічному рейтингу найнадійніших страховиків компанія «Інгосстрах» посіла 7-е місце.

Щорічний рейтинг надійності страхових компаній українського Forbes розраховується для того, щоб допомогти клієнтам і партнерам страховиків під час ухвалення рішення про співпрацю з тією чи іншою компанією. У рейтинг страхових компаній 2015 року увійшли 29 найбільших страховиків. Усього ж, за даними Нацкомфінпослуг, ризиковий сегмент страхового ринку в 2015 році формували 325 страхових компаній.

За даними Forbes, основним критерієм для потрапляння в рейтинг були зібрані премії. Також враховували власний капітал, рівень виплат і рівень перестрахування.

вівторок, 18 серпня 2015 р.

Херсонська філія ПриватБанку реалізує квитки на Всеукраїнський фестиваль спорту і музики Crazzzy Days та інші цікаві заходи

З 20 до 25 серпня на березі Чорного моря в селищі Лазурне Херсонської області вперше пройде Всеукраїнський фестиваль спорту та музики Crazzzy Days. Наймасштабніша музично-спортивна подія України та Східної Європи об'єднає близько 10 000 гостей, серед них професійні спортсмени, любителі активного способу життя, зірки шоу-бізнесу та музичні фанати.

Херсонська філія ПриватБанку нагадує, що до початку цієї грандіозної події залишилося зовсім мало часу, а придбати квитки на неї можна не виходячи із дому - через Інтернет-банк «Приват24» та на сайті bilet.pb.ua.

Хедлайнерами фестивалю Crazzzy Days стануть топові українські музиканти і групи - Іван Дорн, Бумбокс, ONUKA і The Maneken з живими виступами. На головній сцені також зіграють молоді команди Dvoe, Tape Flakes, Cepasa, Us, Neural Clan, KATYA і Вагоновожаті. Крім того, готується потужний line up електронної танцювальної музики, арт-перформанси на відкритому повітрі, ігри, змагання, майстер-класи від професійних спортсменів, а також унікальне авіашоу, в якому візьмуть участь понад 40 літаків.


ПриватБанк впровадив продаж електронних квитків у 2009 році. Сьогодні через Приват24, мобільний платіжний додаток або термінал самообслуговування банку можна замовити й оплатити квитки на всі види транспорту; футбольні, баскетбольні та хокейні матчі, культурні заходи - і зокрема в кінотеатри. З усіх питань, які виникають у процесі вибору та купівлі електронних квитків, можна звертатися на лінію цілодобової служби підтримки за телефоном 3700.


У Херсонській області ПриватБанк обслуговує понад 512000 індивідуальних клієнтів, 13112 юридичних осіб та приватних підприємців, працює понад 188 банкоматів, 361 термінал самообслуговування та 76 відділень. Додаткову інформацію можна знайти на офіційному сайті банку pb.ua.
Веб-версія Приват24 додала замовлення таксі

 
Веб-версія найпопулярнішого українського онлайн-банку Приват24 додала нову функцію замовлення та оплати таксі. Тепер викликати таксі, розрахувати вартість та оплатити поїздку за допомогою будь-якої зі своїх карток можна через Інтернет просто в Приват24.

«Довіра, мільйони клієнтів, оплата в 1 клік – ключові переваги, які відрізняють Приват24 від існуючих сервісів онлайн-виклику таксі, – говорить заступник Голови Правління ПриватБанку Олександр Вітязь. – До кінця року ми плануємо підключити всі міста з населенням від 50 000 чоловік».

Викликати таксі можна за півхвилини в розділі «Усі послуги» –> «Таксі». Нова функція дозволяє замовити таксі «Оптимальне» у 15 найбільших українських містах, провести розрахунок вартості поїздки, вибрати бажаний клас автомобіля. Перевага такого способу замовлення в тому, що оплатити поїздку можна своєю платіжною карткою, не виходячи з Приват24.

Сьогодні онлайн-банком Приват24 користуються понад 4 млн жителів України.
Велопарковки та пандуси Херсонської філії ПриватБанку відтепер позначені на карті

Прихильники екологічного велотранспорту та клієнти з обмеженими фізичними можливостями тепер легко зможуть знайти в Інтернеті найближчі відділення Херсонської філії ПриватБанку, у яких найзручніше обслуговуватися. Як повідомили в банку, на карті його відділень і банкоматів з’явилися нові значки – велопарковки та пандуси для інвалідів.



«На сайті нашого банку, використовуючи карту його підрозділів, завжди можна вибрати найбільш зручне відділення як за місцем розташування, графіком роботи, так і додатковими можливостями, – говорить керівник напрямку «Розвиток РП» ПриватБанку Віталій Хлопецький. – Ми хочемо, щоб у наших відділеннях було зручно обслуговуватися будь-якому клієнту, тому ми вже давно розвиваємо мережу велопарковок і створюємо спеціальні відділення з можливістю обслуговування людей з обмеженими можливостями».


Великоолександрівське відділення

Сьогодні в Україні працює вже 414 відділень ПриватБанку для комфортного обслуговування людей з обмеженими фізичними можливостями. Такі відділення обладнано пандусами, кнопками виклику співробітників, які зможуть допомогти клієнтам з порушеннями опорно-рухового апарату отримати необхідні послуги в банку.

А для прихильників велотранспорту ПриватБанк створив найбільшу в Україні мережу велопарковок. Сьогодні біля відділень банку встановлено понад 320 велопарковок, причому комфортно припаркувати свій велосипед зможуть клієнти відділень як у великих містах, так і в сільських районах.


Відділення “Козачі Лагері”

понеділок, 17 серпня 2015 р.

На Херсонщині відкриває новий навчальний рік БізнесШкола для дітей

У Херсоні стартував черговий набір до дитячої БізнесШколи ЮніорБанку, у якій школярі отримають знання про основи підприємництва та підвищать рівень фінансової грамотності, будуть брати участь у ділових іграх та тренінгах, проходити стажування в банку, а також користуватися банківськими послугами за допомогою дитячої пластикової Карти ЮНІОРА. Як повідомили в Херсонській філії ПриватБанку, заняття в БізнесШколі доступні будь-якій дитині шкільного віку та абсолютно безкоштовні. Щоб стати учасником програми, достатньо подати заявку, зателефонувавши за номером 3700.



Програма фінансової грамотності ЮніорБанк принципово відрізняється від звичних шкільних програм і курсів. Насамперед це захопливий пізнавальний матеріал, мультфільми, екскурсії, школа програмування, ігри і навіть соціальна мережа юних банкірів. Для наймолодших школярів розроблена мультяшно-ігрова програма навчання. Старшокласники отримують унікальну можливість практичного вивчення економіки, бізнесу та фінансів для вибору майбутньої спеціальності. Знання, отримані в банківській школі, дозволять впевнено розбиратися в банківських послугах і управляти особистими фінансами.

«Цього року ми розширюємо програми фінансової грамотності – з’являться кілька нових цікавих практичних занять, а кращі учні БізнесШколи будуть заробляти бали та зможуть обмінювати їх на подарунки і призи ЮніорБанку, - говорить керівник напряму ЮніорБанк у Херсоні Ірина Шкрум. -  Опісля закінчення курсу всі учні отримають Диплом про навчання в БізнесШколі ЮніорБанку та перспективу працевлаштування в різних структурах банку”.

За словами Ірини Шкрум, ЮніорБанк пропонує херсонським школам чимало цікавих програм: безготівковий розрахунок за харчування, впровадження системи електронного контролю за відвідуваністю, а також відкриття БізнесШколи ЮніорБанку.

Безкоштовні заняття БізнесШколи розпочнинаються у вересні. Досвідчені співробітники банку, що пройшли сертифікацію для проведення тренінгів, готові щотижня проводити заняття з зацікавленими учнями від 7 до 16 років прямо на території школи. У рамках проекту ПриватБанк не тільки надає можливість безкоштовного практичного навчання з банківських послуг для дітей і підлітків, але й підтримує спортивний рух та програми здорового способу життя школярів.    

Освітня програма ЮніорБанк об'єднує 500 000 школярів України та зарубіжжя - серед них 13 000 юніорів Херсонської області. Заняття БізнесШколи проходять не тільки в обласному центрі, а й у інших населенних пунктах. Піонерами і найактивнішими учасниками програми стали Херсонська гімназія №1 і Херсонський ліцей обласної ради. Цікаві тренінги з призами доступні всім бажаючим школярам. Набір до БізнесШколи відкрито!


Проект «Економимо разом!» від ПриватБанку представив досвід економного відпочинку на Херсонщині

На початку липня ПриватБанк запустив проект «Економимо разом!», де кожний житель України може ділитися корисними порадами з економії. 5 серпня тут опубліковано замітку “Як відпочити на морі і зекономити”- про відпочинок у автокемпінгу поблизу селища Лазурне. Завдяки такому формату відпустки родина із 3 осіб (мама, тато й син 9 років) витратила на тижневу відпустку на Чорному морі близько 3 тисяч гривень.
   
«Економимо разом!» – це проект ПриватБанку, за допомогою якого кожен користувач може поділитися своїм досвідом щодо економного витрачання енергії та інших ресурсів, ефективного використання коштів і вигідного вибору банківських послуг. Тут розповідають про те, як зекономити на їжі, одязі, розвагах або побутових дрібницях, а інші користувачі оцінюють користь порад та голосують за них.
   
Перший приз знайшов свого власника в Ужгороді. Ним стала Христина Антоник, котра поділилася безцінними порадами економії на подорожах за кордон. Христина каже, що можна побувати за кордоном, об’їхати кілька міст і багато чого побачити, маючи лише 50 дол. в гаманці.



«Я дуже сподівалася на перемогу в проекті, хоча й закрадалися сумніви, – зізнається Христина Антоник. – Дуже вдячна ПриватБанку за такий подарунок. Електронна книга – це саме те, чого мені зараз найбільше бракувало. Намагаюся не витрачати марно свій час, тому, якщо є вільна хвилинка, читаю. З паперовою книгою та телефоном у дорозі не дуже зручно, адже завжди економлю місце та заряд».

На сайті проекту econom.pb.ua кожен бажаючий може розповісти про те, як зекономити на їжі, одязі, розвагах або побутових дрібницях. Щоб додати нову пораду в «народну енциклопедію», потрібно просто натиснути на кнопку «Додати пораду» та заповнити всі необхідні поля.

Користувачі сайту можуть не тільки прочитати, але й оцінити користь кожної поради та проголосувати за неї. Щомісяця експертна група буде відбирати найкращі ідеї та дарувати авторам цінні подарунки, серед яких сучасні смартфони, планшети та електронні книги. Херсонська філія ПриватБанку щиро сподівається на те, що наші земляки будуть активними, успішними, економними і обов’язково увійдуть до числа переможців проекту.
Консультанти Oriflame зможуть отримувати замовлення в поштоматах ПриватБанку

Клієнти найбільшої в Україні косметичної компанії Oriflame тепер зможуть отримувати замовлення не тільки в офісах компанії, але й через національну мережу поштоматів ПриватБанку. У рамках спільного проекту доставка замовлень Oriflame через поштомати ПриватБанку стартувала в Одесі та Києві, а найближчим часом новим сервісом зможуть скористатися консультанти Oriflame по всій Україні.

«Отримати замовлення можна в найближчому відділенні банку, а оплатити його – пластиковою карткою через термінал самообслуговування. Це значно зручніше, ніж підлаштовуватися під графік роботи кур’єра, – говорить керівник напрямку «Споживче кредитування» ПриватБанку Андрій Ковтун. – Особливо зручним новий сервіс буде у віддалених регіонах. Поштомати вже доступні в 480 населених пунктах, і їхня кількість постійно збільшується».

Сьогодні мережа поштоматів ПриватБанку нараховує 1 400 точок отримання посилок, причому не тільки у великих містах, а й у віддалених населених пунктах і районних центрах. Унікальна технологія логістики та використання банківського термінала та платіжної картки дозволяє гарантувати безпеку отримання відправлень. Коли покупку доставлено в поштомат, одержувач бачить SMS. Він може забрати посилку після підтвердження своєї особи, ввівши номер телефону та код на сенсорному екрані термінала.

понеділок, 10 серпня 2015 р.

ПриватБанк додав на карту велопарковки та пандуси

Прихильники екологічного велотранспорту та клієнти з обмеженими фізичними можливостями тепер легко зможуть знайти в Інтернеті найближчі відділення ПриватБанку, у яких найзручніше обслуговуватися. Як повідомили в банку, на карті його відділень і банкоматів з’явилися нові значки – велопарковки та пандуси для інвалідів.


«На сайті нашого банку, використовуючи карту його підрозділів, завжди можна вибрати найбільш зручне відділення як за місцем розташування, графіком роботи, так і додатковими можливостями, – говорить керівник напрямку «Розвиток РП» ПриватБанку Віталій Хлопецький. – Ми хочемо, щоб у наших відділеннях було зручно обслуговуватися будь-якому клієнту, тому ми вже давно розвиваємо мережу велопарковок і створюємо спеціальні відділення з можливістю обслуговування людей з обмеженими можливостями».


Сьогодні в Україні працює вже 414 відділень ПриватБанку для комфортного обслуговування людей з обмеженими фізичними можливостями. Такі відділення обладнано пандусами, кнопками виклику співробітників, які зможуть допомогти клієнтам з порушеннями опорно-рухового апарату отримати необхідні послуги в банку.

А для прихильників велотранспорту ПриватБанк створив найбільшу в Україні мережу велопарковок. Сьогодні біля відділень банку встановлено понад 320 велопарковок, причому комфортно припаркувати свій велосипед зможуть клієнти відділень як у великих містах, так і в сільських районах.

ПриватБанк першим з українських банків став privat.bank



ПриватБанк став першим українським банком, який зареєстровано в новій доменній зоні .bank, що виділено спеціально для фінансових інститутів по всьому світі. Як повідомила прес-служба ПриватБанку, до банківських сайтів у зоні .bank будуть застосовуватися підвищені вимоги безпеки, що робить їх ще більш захищеними від кіберзлочинності.

«Нове ім’я нашого банківського сайта, що буде працювати паралельно з уже звичним усім privatbank.ua, – це нові можливості для забезпечення безпеки та надійності, – зазначає маркетинг-директор ПриватБанку Сергій Даниленко. – Наприклад, з появою такої виділеної зони можна буде більш ефективно боротися з фішингом, тобто розсиланням підробних посилань на банківські сайти».

Зону .bank було введено наприкінці червня 2015 року за ініціативою Асоціації американських банкірів, це спеціалізована зона, призначена тільки для банків та інших кредитно-фінансових установ. Додаткові заходи безпеки в цій зоні допоможуть серйозно обмежити кіберсквотинг і використання тролями імен сайтів, що схожі на офіційні. А вимоги до криптостійкого шифрування допоможуть попередити спроби несанкціонованого перехоплення інформації та підробки даних.

Першою у світі кредитною установою, яка зареєструвала свій домен у зоні .bank, став американський City National Bank.
Corezoid став першим стартапом
Східної Європи, доступним на Amazon Marketplace


Хмарні технології, FinTech, Amazon Marketplace – гарячі теми, що повсякчас зустрічаються на сторінках світових ЗМІ. Банки роблять усе, що їм до снаги, щоб змінитися, вижити в цифрову епоху, стати ІТ-компаніями. На наших очах розгортається справжня драма. Нещодавно в одному зі своїх виступів голова CISCO Джон Чемберс заявив: «40% з присутніх у цій кімнаті компаній, на жаль, не переживуть наступні 10 років. З 25 000 бізнесменів, які зараз мене слухають, 70% спробують стати цифровими, але вдасться одиницям».

У нас є гарна новина в цій історії: хмарна ОС Corezoid, що дозволяє створити власне цифрове ядро, тепер доступна на Amazon Marketplace. Corezoid – перший східноєвропейський стартап, що представлено в магазині web-сервісів Amazon. Як повідомили розробники сервісу, інноваційне IaaS-рішення для автоматизації будь-яких процесів у компанії та керування ними пройшло модерацію на Amazon Marketplace.

«Проблема багатьох банків полягає в тому, що вони створюють нові цифрові технології на  старому ядрі та потрапляють у пастку: клієнтів дратують сервіси, що базуються на бек-енді минулого століття, – говорить Кріс Скіннер, автор книги «Цифровий банк».
І вибратися із замкненого кола дуже важко. За даними аналітиків Gartner, більшість компаній, бюджетуючи ІТ, віддають перевагу підтримці існуючих технологій замість створення принципово нових. На старі технології йде 60–80% усього ІТ-бюджету. Немає шансу бути інноваційними.

Corezoid вирішує цю проблему. Це хмарна операційна система, інструмент автоматизації бізнес-процесів і керування ними, а також технікою та програмним забезпеченням будь-якої складності в режимі реального часу. Згідно з дослідженням Gartner, до 2016 року 70% найбільш прибуткових організацій будуть використовувати програмне забезпечення, що базується на ухваленні рішень і запуску процесів у режимі реального часу.

«Сучасному світу потрібні технології, що дозволяють швидко створювати нові продукти, використовуючи готові ІТ-компоненти, як з елементів Lego», – пише журналіст Techcrunch Maxwell Wessel.

Corezoid якраз і є таким інструментом, що відтепер доступний на Amazon Marketplace. Розробники з усього світу можуть створити цифрове ядро для своєї компанії, щоб налаштувати та контролювати будь-які процеси, що необхідні для найкращого обслуговування клієнтів. У портфоліо Corezoid процеси, налаштовані для MasterCard, Western Union, Wargaming, Yandex, NEXT. Найбільшим корпоративним клієнтом є ПриватБанк, де в хмарі працюють близько 30 000 процесів.

Дашборди, що працюють в режимі реального часу, допомагають аналізувати найрізноманітніші аспекти бізнесу 24/7. Бізнес-процеси можна легко змінювати, налаштовувати, переносити на нові ринки. Логіку винесено окремо в хмару, а не приховано в рядках коду. Процеси та алгоритми тепер можна збирати з базових компонентів, а не створювати з нуля. Такий підхід гарантує максимальну гнучкість і відповідність потребам бізнесу. Компанія ніколи не опиниться в ситуації, коли інвестовано величезні гроші в складні системи CRM, BPM, ERP, можливості яких використовуються лише на 10–15%.

Для роботи з платформою Corezoid потрібний мінімум розробників, а підтримувати та змінювати процеси можуть звичайні менеджери без досвіду програмування.

«Amazon – загальновизнаний світовий лідер у сфері технологій хмарного хостингу, а Amazon Marketplace – це чудовий глобальний магазин, де продається найкращий софт, здатний працювати в хмарі, – говорить маркетинг-директор ПриватБанку Сергій Даниленко. – Тепер клієнти з усього світу зможуть використовувати Corezoid у рамках звичної для себе екосистеми сервісів Amazon».

Ще одна перевага розміщення на Amazon Marketplace – це зрозуміла цінова політика. Клієнт окремо оплачує вартість хостингу Amazon ($0,056–0,112 на годину) та окремо – вартість роботи Corezoid ($0,10–0,22 на годину).

Установити Сorezoid в особистий акаунт AWS можна в один клік. Оскільки додатку потрібна кожного моменту різна кількість ресурсів, Сorezoid автоматично масштабується разом з клієнтом, який платить тільки за те, що використовує.

Сorezoid – перша у світі хмарна операційна система, що базується на теорії кінцевих автоматів з використанням методів програмування з явним виокремленням станів. Corezoid дозволяє прискорити запуск нових продуктів, скоротити витрати на підтримку існуючої ІТ-інфраструктури, посилити контроль за бізнес-процесами всередині компаній. Corezoid реалізує концепцію Post-IT, у рамках якої програмне забезпечення не створюється з нуля, а збирається, як з блоків Lego, щоб гарантувати користувачам найкращі дизайн і враження від використання продукту.

Amazon Web Services пропонує широкий набір глобальних сервісів для розрахунків, що допомагають організаціям швидше розвиватися, скоротити витрати на ІТ і масштабувати додатки. Найбільші підприємства та стартапи віддають перевагу цим сервісам для забезпечення своєї роботи. Магазин хмарних додатків AWS Marketplace представляє продукти від найбільших і перевірених постачальників.